Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

Mam już obie . ""Czarne narcyzy""Puzyńskiej przeczytane i nie za bardzo mnie ta książka przekonała . Jedna ze słabszych pozycji tej autorki. Włączanie się do śledztwa i przyzwolenie policji osobom postronnym to nie u nas gdyby to był nawet były policjant czy komisarz . {no może prywatny detektyw bardziej) ale nie zniechęcam przyszłych czytelników Fabuła banalna dla mnie nie do przełknięcia . (dziecinna)
teraz"" Wiatr od jezior"" Enerlich i tu liczę na dobrą lekturę .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czytacie książki?

Post autor: Fionka »

Czarodziejka jezior pozbawiła mnie snu ,Będę polowała na wiatr...
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czytacie książki?

Post autor: agunia3 »

''Zakonnice odchodzą po cichu'' Marty Abramowicz - temat ciekawy, czasem pełen różnych domysłów, rzadko omawiany. Polecam.
''Moralność pani Piontek'' Magdaleny Witkiewicz - to coś na relaks i poprawę humoru :)
''Futbol i cała reszta'' Przemysława Rudzkiego - coś dla 30- i 40- latków, fanów piłki nożnej też ale nie tylko. Czasy PRL, dzieciństwo i dorastanie kilku chłopaków. Akcja dzieje się w moim mieście - tu urodził się autor tej książki, w dodatku w tym samym roku co ja :)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Czarne narcyzy przytargałam dzisiaj z biblioteki . Podobały mi się wszystkie książki Puzyńskiej, myślę, że ...kolejna nie zawiedzie mnie ;)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Czytacie książki?

Post autor: Atina »

Polecam "Ukojenie" Ian McEwan wakacje Wenecja i ...warto przecztać :)
"Pokochałam wroga" Mirosława Kareta zakazana miłość Polki i Niemca akcja dzieję się w okupowanym Krakowie.
Lekka wakacyjna "Kalinowe serce"Teresa Ewa Opoka
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czytacie książki?

Post autor: smuga »

..To jest ważne, trzeba o tym zawsze pamiętać i przekazywać stopniowo, jak chory choremu, jak sekret, sekret, który nigdy nie powinien się rozpłynąć w czyjejś rezygnacji czy sile, który winien przetrwać na zawsze w pamięci choćby jednej, skrajnie zmęczonej duszy i dźwięczyć w niej niczym werdykt zdolny uciszyć wszystko wokoło: czytanie to przyjemne oszustwo. ......A. Baricco "Zamki z piasku"
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Czytacie książki?

Post autor: Atina »

Lekka wakacyjna "Kalinowe serce"Teresa Ewa Opoka
"On ją nauczył,że miłość to wysoki most nad szarą rzeką codzienności..." :serce:
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Rozpoczęłam lekturę Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki, za wcześnie by coś powiedzieć , ale dzisiaj idę po odbiór min K. Enerlich - Wiatr od jezior i jeszcze mam dwie w kolejce do czytania :)

Jestem trochę leniwa w wyszukiwaniu książek i bardzo chętnie korzystam z Waszych podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czytacie książki?

Post autor: Fionka »

Basiu , leniwa :?: Ja czekam aż mi przyniosą do pracy , lub domu :lol: Teraz z braku laku wyciągnęłam starocie .Alistair MacLean Tabor do Vaccares , chyba nie czytałam albo mam sklerozę - wydanie z 1989r .Znalazłam jeszcze Zmienność Serca - Cynthia Freeman :roll: a co - wiem romansidło ale należy mi się .Musze odreagować bo dzisiejsza noc spędziłam przy wspomnieniach o Ks. Kaczkowskim---Czekam na Was ,ale nie spieszcie się - Izabeli Bartosz i Kapsydy Kobro.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

No Elu , ja to tak trochę ale TY ? ;) :lol: przebijasz mnie zdecydowanie :)
ODPOWIEDZ