Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Witaj Lewku,

wiesz , jednak to musiał być niesamowity Człowiek , jeszcze nie skończyłam jej(książki), a obraz Księdza jaki stworzyła Kapsyda Kobro-Okołowicz wydaje się być wyjątkowy taki "Człowieczy" .
To szczęście , że są tacy LUDZIE, warto żyć by ich poznać :serce:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Bibi, ja przeczytałam wszystkie dostępne książki, które napisał ks. Jan, oraz te, które opisują Jego osobę. Jestem pełna podziwu dla Niego, Jego podejścia do ludzi, do życia... Masz rację był "Człowieczy".
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11571
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Czytacie książki?

Post autor: Atina »

bibi pisze: 02 lis 2017 10:28 Witaj Lewku,

wiesz , jednak to musiał być niesamowity Człowiek , jeszcze nie skończyłam jej(książki), a obraz Księdza jaki stworzyła Kapsyda Kobro-Okołowicz wydaje się być wyjątkowy taki "Człowieczy" .
To szczęście , że są tacy LUDZIE, warto żyć by ich poznać :serce:
Są takie PERŁY wsród nas to bardzo budujące :kwiat: :D :kwiat:
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czytacie książki?

Post autor: mary jo »

Jest nowa książka Agnieszki Janiszewskiej /Szepty i tajemnice,Aleja starych topoli/-Pamiętam. Już ją mam :D
Skończyłam Rodzina O. Ewy Madeyskiej.Pierwszy polski serial literacki;tak ją określa autorka. Z lekką rezerwą
podchodziłam. I bum!niespodzianka! Świetnie napisana,czytałam z wielką przyjemnością. To sezon I,czekam niecierpliwie na dalsze. :)
Odkryłam przypadkiem baaardzo dobrego hiszpańskiego pisarza. Victor del Arbol, napisał 3 książki /mam nadzieję,
że napisze następne/. Wszystkie bardzo polecam. Smutek samuraja,Milion kropli,Niezagojone rany.
Każda z nich - uczta dla ducha :D Bardzo polecam.
Jak zwykle na lubimyczytać.pl opisy,recenzje,opinie. Nie bardzo mi wychodzi pisanie krótko, zwięźle i treściwie o czym
książka :? :)
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Mary jo , dzięki - jak to dobrze, że Ktoś trzyma rękę na pulsie wydawniczym . Sprawdziłam u mnie jeszcze nie ma , ale wiem , że trzeba monitorować pozycję.

Ja zaczęłam czytać "Morfinę" - Twardocha , nie mogę na niej się skupić bo ciągle coś .....
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czytacie książki?

Post autor: mary jo »

Coś mi z Twardochem nie po drodze... :?
Próbowałam ;)
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: maria123 »

Nadal czytam. uwielbiam powieści Nicholas Sparks np. List w butelce, Ostatnia piosenka, Jesienna miłość czy Najdłuższa droga. Są to łatwe książki a jednocześnie przyjemnie czyta. Polecam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Czytacie książki?

Post autor: violet58 »

[ obrazek zewnętrzny ]
Po Ani - Wanda, kolejna biografia nietuzinkowej kobiety. :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

"Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? [...] Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucie, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynam ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych... Książka przechowuje nas jak zasuszony kwiat; odnajdujemy w niej siebie i jakby nie siebie. "
Cornelia Funke – Atramentowa krew
To tak w temacie czy czytamy :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

Wojciech Dutka i "" Bractwo Mandylionu"" Powieść z przełomu XII i XIII wieku czas templariuszy Dobrze napisana książka ,wartka akcja ,pościgi,milość i zdrady Taki historyczny thriller. Polecam . właśnie kończę. :)
ODPOWIEDZ