Kobieca torebka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

margot pisze:...gwizdnę i wiem ,że wejdę do ,,man chatan " ;) bo świeci i pitoli 8-)nawet na dnie przepastnej torby :D
Czyli jest szybka do znalezienia- zlokalizowania :-) a...to duży plus :-)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kobieca torebka

Post autor: margot »

Bingo :D
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Zafiga pisze:A moja ulubiona synowa miała w swojej torebce moje dwa piloty od telewizora i nagrywarki. Syn schował przed wnukami bo nie mogli zdecydować co mają oglądać.
Zafiga, a Ty wiedziałaś o tym? :? Czy to w tajemnicy było? I szukałaś pilotów?
A synowa? Wiedziała co ma w torebce? ;)
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Zafiga pisze:A moja ulubiona synowa miała w swojej torebce moje dwa piloty od telewizora i nagrywarki. Syn schował przed wnukami bo nie mogli zdecydować co mają oglądać.
Zafiga, a Ty wiedziałaś o tym? :? Czy to w tajemnicy było? I szukałaś pilotów?
A synowa? Wiedziała co ma w torebce? ;)
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Pola66 pisze:Już kilka razy udało mi się diabetyka poratować czymś słodkim .
Pola66 :kwiat:
Bo każdy z nas ma swoje...słabości, wtedy, nie patrząc na nic, sięgamy i zaspokajamy "głód".
Zafiga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 sty 2016 13:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: Zafiga »

Było to w święta.Synowa nie wiedziała,że syn te piloty włożył przed dziecmi.kilka razy chował w inne miejsca ale dzieciaki znalazły .mialo to być tylko na chwilę, ale póżniej zapomniał i pojechali do domu. mąż szukał około 4 godzin i w pewnym momencie zapytałam co tak mruczy pod nosem a on pyta czy nie schowałam pilotów? ja też szukałam.Było późno więc nie dzwoniłam do dzieci bo jeszcze była córka z dziećmi.rano okazało się że synowa wyszła z dzieckiem na lodowisko i oczywiście z pilotami w torebce.Dopiero koło południa oddała piloty.
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Zafiga pisze:Było to w święta.Synowa nie wiedziała,że syn te piloty włożył przed dziecmi.kilka razy chował w inne miejsca ale dzieciaki znalazły .mialo to być tylko na chwilę, ale póżniej zapomniał i pojechali do domu. mąż szukał około 4 godzin i w pewnym momencie zapytałam co tak mruczy pod nosem a on pyta czy nie schowałam pilotów? ja też szukałam.Było późno więc nie dzwoniłam do dzieci bo jeszcze była córka z dziećmi.rano okazało się że synowa wyszła z dzieckiem na lodowisko i oczywiście z pilotami w torebce.Dopiero koło południa oddała piloty.
Dobre :-) jakież zapewne było zdziwienie synowej jak zobaczyła zawartość swojej torebki :-)
forumowicz

Re: Kobieca torebka

Post autor: forumowicz »

[ obrazek zewnętrzny ]
Pozdrawiam wszystkie zakręcone pozytywnie kobietki z ...torebkami CUD ;) :o :lol:
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Ja, od jakiegoś czasu, preferuję mniejsze torebki.
Myślałam, że tam nie będzie robił się bałagan, bo mniej się zmieści ;)
Byłam w błędzie :-)

W mojej zrobiłam przegląd i o to, co znalazłam - tradycyjnie, porfel, klucze, komórkę...
Oraz..
błyszczyk do ust, grzebień, chusteczki, odmrażacz do zamków, śrubokręt :-) różne, różniste papierki, cukierki, batonik, perfum, worki na odchody psa :-) tabletki, tusz do rzęs, jakiś kabel :? trzy śrubki i żarówkę halogenową :shock:

Najgorsze jest to, że zupełnie nie wiem skąd niektóre rzeczy tam się znalazły i jak :lol:
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kobieca torebka

Post autor: asiulek »

Witam :kwiat: ja od jakiegoś czasu noszę dużą torbę, tak jak listonosz... ;) dlaczego? po operacji musiałam chodzić o dwóch kulach i musiałam mieć wolne ręce :P , dlaczego dużą? no spacerki spacerkami, a zakupy trzeba było zrobić :lol: , teraz chodzę bez kul :P ale polubiłam kijki :P i znów muszę mieć wolne ręce :lol: w środku, nie mam za dużo ;) przecież zakupy gdzieś muszą się zmieścić :shock: pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ