Kobieca torebka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kobieca torebka

Post autor: Fionka »

Moja torba to właściwie torba podróżna.Ciągle się przemieszczam , nigdy nie wiadomo czy wychodząc z domu wrócę tego samego dnia czy za trzy :lol: Musi być pełen ekwipunek :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kobieca torebka

Post autor: Felice »

Jest takie powiedzenie,które w pełni oddaje istotę tematu
Dlaczego do kobiety trzeba dzwonić dwa razy?
Pierwszy,by usłyszała dzwonek telefonu,drugi,by znalazła go w torebce i odebrała :)
Ja od pewnego czasu jestem w posiadaniu "torebki" w torebce.Najważniejsze rzeczy mam tam na stałe i zmieniając torebkę tylko przekładam.Preferuję raczej okazałe egzemplarze,a na klucze znalazłam sposób - mam je na smyczy przyczepionej do kółka.Pociągam za smycz i klucze już mam w ręce.
Awatar użytkownika
ulasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 08 gru 2015 17:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kobieca torebka

Post autor: ulasia »

Damska torebka :lol: temat rzeka moje są duże tylko nie wiem dlaczego ciągle takie ciężkie :lol: a zawartość to same niezbędne podręczne rzeczy plus zakupy bo nie lubię nosić siatek ani reklamówek ;) pól tony papierów, kosmetyków kluczy których ciągle szukam, portfel i drobniaki też się znajdą ostatnio jak robiłam porządek to uzbierało się na dobrą flaszkę :lol: :lol: :lol: :lol: ostatnio mąz podał mi torebkę bo sam do niej nosa nie wsadzi i stwierdził kobito co ty tam nosisz :roll: a moja odpowiedz jak to co :?: poł litra i zagrychę :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kobieca torebka

Post autor: danusia57 »

Lubię mieć dużo i duże torebki,w zależności od pory roku,mam w niej kosmetyki ;) ,dokumenty,pęk kluczy z malutką latarką,pieprz w spray(na psy i nie tylko :lol: ),komórkę,portfel,notes,okulary,obowiązkowo coś słodkiego,gumę do żucia.Rano wrzucam do niej śniadanie,a wracam z pracy to małe zakupy też się zmieszczą.Czasami się zastanawiam dlaczego mnie ramię boli :oops: Nie lubię robić w niej porządku,bo musiałabym coś wyrzucić :twisted:, a może kiedyś to mi się jeszcze przyda :lol: :lol: :lol:
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

danusia57 pisze:Lubię mieć dużo i duże torebki,w zależności od pory roku,mam w niej kosmetyki ;) ,dokumenty,pęk kluczy z malutką latarką,pieprz w spray(na psy i nie tylko :lol: ),komórkę,portfel,notes,okulary,obowiązkowo coś słodkiego,gumę do żucia.Rano wrzucam do niej śniadanie,a wracam z pracy to małe zakupy też się zmieszczą.Czasami się zastanawiam dlaczego mnie ramię boli :oops: Nie lubię robić w niej porządku,bo musiałabym coś wyrzucić :twisted:, a może kiedyś to mi się jeszcze przyda :lol: :lol: :lol:
Tak tak, danusia57, ramię boli od dzwigania tylu skarbów :)
Sprzątanie torebki, nie ma sensu, bo przecież nigdy nie wiadomo co i kiedy się przyda :D
Lepiej zostawić to tam, gdzie jest :-) przynajmniej ma swoje miejsce :-)
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

ulasia pisze:Damska torebka :lol: temat rzeka moje są duże tylko nie wiem dlaczego ciągle takie ciężkie :lol: a zawartość to same niezbędne podręczne rzeczy plus zakupy bo nie lubię nosić siatek ani reklamówek ;) pól tony papierów, kosmetyków kluczy których ciągle szukam, portfel i drobniaki też się znajdą ostatnio jak robiłam porządek to uzbierało się na dobrą flaszkę :lol: :lol: :lol: :lol: ostatnio mąz podał mi torebkę bo sam do niej nosa nie wsadzi i stwierdził kobito co ty tam nosisz :roll: a moja odpowiedz jak to co :?: poł litra i zagrychę :lol: :lol: :lol: :lol:
Aaaa...drobniaki też znalazłam gdzieś tam na dnie :-) fajnie jest tak całkiem przypadkiem znalezć parę groszy :-)
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kobieca torebka

Post autor: biedroneczka »

Princi pisze:Ja nie będę oryginalna .......torebka w zależności od okoliczności a najlepiej plecak .......bo ręce wolne ;) :lol: A w torebce....... no cóż próżno szukać u mnie pudu i pomadki :roll: Z jakiś niezrozumiałych powodów w mojej torebce niezbędnymi rzeczami dla kobiety jest metrówka,scyzoryk i dwie latarki ......jakby jedna nie daj bosz przestała działać ;) :lol: :lol:
Jak dobrze poszukać to nawet znajdziecie widelec :shock: co do dalszych poszukiwań to niestety trzeba by zorganizować jakąś wyprawę speleologiczną ;) :lol: :lol: :lol:
Jak ja Cię Princusiu rozumiem... w moich przepastnych (najczęściej noszonych) torebkach, obok podstawowych kosmetyków, dokumentów i portfela jest kilka najważniejszych "przydasi": scyzoryk, nożyczki, metrówka, zapałki - chociaż nie palę, to noszę "na wszelki wypadek". Jest jeszcze mały, biały miś :roll: :roll: nawet nie pamiętam skąd go mam :shock: i....jeszcze parę równie dziwnych rzeczy. Ale co może być zaskakujące, to klucze zawsze znajduję :lol: :lol:
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

Och, jakże się cieszę, że nie tylko ja w swojej torebce znajduję różne dziwne rzeczy :)
Ufff... znaczy się, że...jestem chyba raczej normalną kobietą uwielbiająca te wszystkie noszone i gromadzone skarby w swojej torebce :D :lol:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kobieca torebka

Post autor: danusia57 »

kropkaem pisze:Och, jakże się cieszę, że nie tylko ja w swojej torebce znajduję różne dziwne rzeczy :)
Ufff... znaczy się, że...jestem chyba raczej normalną kobietą uwielbiająca te wszystkie noszone i gromadzone skarby w swojej torebce :D :lol:
My wszystkie jesteśmy normalne kobiety :serce: :kwiat: ,mamy to w genach,gromadzenie skarbów :lol: :lol: :lol:
kropkaem
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 198
Na forum od: 18 wrz 2015 20:34
Oddział NFZ: Śląski

Re: Kobieca torebka

Post autor: kropkaem »

danusia57 pisze:
kropkaem pisze:Och, jakże się cieszę, że nie tylko ja w swojej torebce znajduję różne dziwne rzeczy :)
Ufff... znaczy się, że...jestem chyba raczej normalną kobietą uwielbiająca te wszystkie noszone i gromadzone skarby w swojej torebce :D :lol:
My wszystkie jesteśmy normalne kobiety :serce: :kwiat: ,mamy to w genach,gromadzenie skarbów :lol: :lol: :lol:
I to jest piękne danusia57 :kwiat:
Nosimy ciężary, ale czasami jakże przydatne przedmioty tam znajdujemy ;)
Mało który mężczyzna ma w zasięgu ręki to, co my :-) i w najmniej odpowiednim momencie okazuje się, że... jak dobrze, że to mamy przy sobie :-)
A tak się dziwią, po co nam to :-)
ODPOWIEDZ