Kobieca torebka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kobieca torebka

Post autor: +alicja+ »

w torbie, nie w torebce... :roll: :lol:
cóż, natura jest bezlitosna, Walduś :lol:
forumowicz

Re: Kobieca torebka

Post autor: forumowicz »

ano bezlitosna :mrgreen: nie kazdego hojnie obdarza :P
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24576
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kobieca torebka

Post autor: ewasz »

ruda pisze: 20 lut 2016 23:54 W damskiej torebce nie ma tylko dwóch rzeczy ...miejsca i porządku ;) :lol:
Rudasku no co Ty, w mojej od zawsze jest porządek. Wkładam tylko rękę i mam to po co sięgałam. Przecież Panny to porządnickie dziewczyny 😂😂 casami aż do przesady 🙄🤔🙁😂
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kobieca torebka

Post autor: Felice »

Ewa porządek to ja też mam,ale szczególną trudność sprawia mi zawsze znalezienie dzwoniącego telefonu. Do mnie proszę dzwonić dwa razy bo trochę czasu zawsze potrzebuję na lokalizację :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24576
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kobieca torebka

Post autor: ewasz »

Felice pisze: 13 lip 2018 09:15 Ewa porządek to ja też mam,ale szczególną trudność sprawia mi zawsze znalezienie dzwoniącego telefonu. Do mnie proszę dzwonić dwa razy bo trochę czasu zawsze potrzebuję na lokalizację :lol:
No widzisz musisz szukać choćby telefonu a ja nie 😂😂😂😘
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kobieca torebka

Post autor: Ania52 »

Ja mam kilka torebek i w związku z tym dużo kłopotów. Nie zawsze przełożę kartę płatnicza i muszę się baardzo ograniczać przy zakupach. Bywa, że bilet zostanie w domu i kłopot w autobusie. Idę do apteki, a recepta w drugiej torebce. Chcę coś załatwić w banku, a dowód osobisty został w domu. Idę do biblioteki, chcę coś wybrać, a okulary w drugiej torbie. Czasami pod nosem wypowiadam brzydkie słowo,ale to nic nie pomaga, sprawa zostaje niezałatwiona ;). W torebce mam jako taki porządek, ale jestem bardzo niezorganizowana.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kobieca torebka

Post autor: mary jo »

Aniu :) bo to trzeba tak ;) zmieniając torebkę trzeba z niej wywalić WSZYSTKO i to WSZYSTKO wrzucić do następnej :lol:
I nie ma niespodzianek :D :kwiat:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kobieca torebka

Post autor: Ania52 »

Mary jo, dobry pomysł. W tych torebkach jednak za dużo rzeczy i może się nie udać, bo to małe torebki i takie przepaściste. Postaram się przynajmniej z małej wszystko wrzucić do dużej,będzie mniej stresu i złości. W tej dużej siatka na zakupy,chusteczki higieniczne, lekarstwa, klucze, portfel, kosmetyczka, dokumenty, bilet,paragony, multi w etui,kalendarzyk,notes,długopis, dezodorant itp itd. Czasami zastanawiam się ,po co mi tyle tego dźwigać,ale taka już jestem, muszę wszystko mieć przy sobie :lol: Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ