Telewizja kręci film o kuracjuszach

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: adamadi »

Więcej informacji pod linkiem,miałem zaszczyt przebywać w okresie kręcenia materiałów
w ośrodku Oaza..... jednak nie zdecydowałem się zostać jednym z "aktorów" ciekawe co z tego wyjdzie :roll:

http://ino.online/n.php?wiadomosc=25141&nr=1
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Z pewnością kilka osób z forum mogłoby wystąpić w rolach głównych ;) Mogłoby być śmiesznie :) . Ciekaw jestem co z książką o forumowiczach którą miała pisać Hanna Lee ? Dawno jej nie było na forum jak i wielu fajnych osób sprzed kilku lat :( . Może się odezwą . 8-)
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: adamadi »

Ciekawe ilu forumowiczów zdecydowało by się na udział w takim przedsięwzięciu :?:
Pan na pierwszym planie to jeden z kuracjuszy który wystąpi w produkcji,ja przyglądając się trochę z boku
całemu wydarzeniu mam mieszane odczucia co do tego co zostanie pokazane i w jaki sposób :?

Chociaż stałych bywalców forum jest coraz mniej.......najczęściej post,zapytanie,odpowiedz i koniec :(
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

adamadi pisze:Ciekawe ilu forumowiczów zdecydowało by się na udział w takim przedsięwzięciu :?:
Pan na pierwszym planie to jeden z kuracjuszy który wystąpi w produkcji,ja przyglądając się trochę z boku
całemu wydarzeniu mam mieszane odczucia co do tego co zostanie pokazane i w jaki sposób :?

Chociaż stałych bywalców forum jest coraz mniej.......najczęściej post,zapytanie,odpowiedz i koniec :(
Jak ktoś ma parcie na szkło, to nikt go nie powstrzyma. Ani ewentualność kompromitacji, ani żenujący scenariusz. Widziałam coś podobnego, o trzech "Gracjach" mocno przejrzałych, opalających się topless :shock: Jestem tolerancyjna i wyrozumiała dla ludzkich słabości, ale nie dla głupoty. No cóż, wolna wola. Kto chce, lubi i musi, ten wystąpi. Tylko, że patrzenie na siebie w krzywym zwierciadle może być bolesne i niemiłe. Z czego niektórzy nie zdają sobie sprawy :cry:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Cierpliwa :serce: bingo :!: :lol:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

A swoją drogą juz na poważnie ,ile ludzi tyle różnych potrzeb ,jedni chylkiem uciekają ponieważ boją się ,,zaistnieć ,,inni chcą zaistnieć ,jeśli jednym i drugim to w jakiś sposób wypełnia życie ,czyni ich szczęśliwymi to niech tak postępują ,mają prawo.
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

jajacek pisze:Z pewnością kilka osób z forum mogłoby wystąpić w rolach głównych ;) Mogłoby być śmiesznie :) . Ciekaw jestem co z książką o forumowiczach którą miała pisać Hanna Lee ? Dawno jej nie było na forum jak i wielu fajnych osób sprzed kilku lat :( . Może się odezwą . 8-)
Ciekawe co masz na myśli pisząc o niektórych osobach z tego forum? :? :roll: i ich ewentualnym ,,zaistnieniu, , w tym filmie :?
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Dla niektórych starszych, którzy nie korzystają z "twarzo-książki", to jedyna okazja, aby zaistnieć. Jak im to ma poprawić samopoczucie :?: to ich sprawa. Zgadzam się z Kruszynką. W końcu mamy tzw. Demokrację :( :o . Na szczęście nie wszyscy mają skłonność do ekshibicjonizmu :lol:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Przed chwilą widziałem jedną z forumowiczek w Inowrocławiu, na filmie w TV Historia; - "kuracjusz jestem". Zabawne romanse w grocie solnej i nie tylko. Może ktoś też się tam rozpoznał ? ;)
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

tutaj można oglądnąć
https://vod.tvp.pl/video/kuracjusz-jestem,kuracjusz-jestem,34143425
ODPOWIEDZ