Telewizja kręci film o kuracjuszach

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Pusia pisze: 22 lut 2018 19:20 no no ,kto by pomyślał. A panowie to z Top Model pewnie...
noo :P
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Czasem się kobiety pobiją o faceta, nawet to jest fajne,ja się spotkałem z takim czymś tylko raz
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Pusia pisze: 22 lut 2018 19:18 Odnośnie zdjęcia się zgadzam, moje pierwsze skojarzenie było podobne.Mam nadzieję że to nie był zamierzony efekt.
Pusiu , zapytam Cie o cos na priv
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 22 lut 2018 19:22 Czasem się kobiety pobiją o faceta, nawet to jest fajne,ja się spotkałem z takim czymś tylko raz
a ja wiele razy :P szkoda tylko , że te dwie najfajniejsze wywalono przedwcześnie z turnusu :evil: :P
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Waldeklat45 pisze: 22 lut 2018 19:22
Pusia pisze: 22 lut 2018 19:18 Odnośnie zdjęcia się zgadzam, moje pierwsze skojarzenie było podobne.Mam nadzieję że to nie był zamierzony efekt.
Pusiu , zapytam Cie o cos na priv
no nie zapytam - masz zablokowany kontakt czy co :?:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Kuracjusze też są super,zawsze jest wesoło,przy stoliku kiedyś kobieta się pobiła z facetem,bo dostał większego mielonego
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

na moim turnusie zawsze jest wesoło :P nie szukam w nikim i niczym wad , podchodze do ludzi z humorem - pobili sie o mielonego - piszesz :P :lol: :lol: :lol:
u mnie przy stoliku facet skoczył kobitce do gardła , bo wyciągnęła wszystkie serwetki :D
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

No po to się jedzie,po zdrowie,rozrywkę i uśmiech na twarzy,ja np nie rozumiem jak można jechać do sanatorium i wykupować dostęp do TV
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

Waldeklat45 pisze: 22 lut 2018 19:22
Pusia pisze: 22 lut 2018 19:18 Odnośnie zdjęcia się zgadzam, moje pierwsze skojarzenie było podobne.Mam nadzieję że to nie był zamierzony efekt.
Pusiu , zapytam Cie o cos na priv
pierwsze było jakie było, zachowam dla siebie. - Drugie: Jan Himilsbach :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Telewizja kręci film o kuracjuszach

Post autor: forumowicz »

doczytałaś :?:
ja czuję jednak pewien niesmak :? zamierzone , czy nie - podobieństwo jest :|
ODPOWIEDZ