Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Pancernz pisze: 24 kwie 2018 08:44 To jeszcze raz 4.05 Mewa w Kołobrzegu tam jadę ,konkretnie która będzie to Mewa powiem jak już będę na miejscu bo są tam niby Mewa 1,2,3,4 ,dobra kawa dopić i autem na przegląd :)
Faktycznie coś już na ten temat pisałeś... Ja zaburzona Remek :? Powiadom o warunkach
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

Jasne nie omieszkam hehe ,auto przegląd przeszło bez mrugnięcia okiem ale tydzień wcześniej pensja poszła w remont hehe ech te wydatki ale akurat zwrot był podatku więc się udało teraz na sanatorium szykować parę złotych :D
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Samochód to jak taka duża gliniana świnka... Mojego też coś ostatnio bolało, ale już mi powiedziano, że mogę jeździć więc wnioskuję iż został już wyleczony :mrgreen:

Ale Wam dobrze... A ja muszę jeszcze tyle czekać... Ty Remuś ze zwrotów jedziesz...??
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

tak dokładnie ze zwrotów było do Ciechocinka i Kołobrzegu wybór był bez wahania :)
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

I ja tak sobie myślę z tymi zwrotami pokombinować. W każdej chwili można na nie przejść?
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

18 m-cy musi upłynąć od poprzedniego jakoś tak wniknij w temat jest taki o zwrotach no ale musisz też mieć oczywiście tzw bieżące skierowanie oczekujące normalnie w kolejce a wtedy oni ci już nawet w samym NFZ powiedzą kiedy dokładnie możesz się ubiegać a oczekujesz na wyjazd ?
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Tak. Numer jeszcze bardzo odległy. W sumie przy składaniu papierów kobitka mi proponowała, ale wtedy odmówiłam, a teraz nie wiem czy mogę... Muszę się faktycznie zorientować
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Pancernz »

skoro już ci proponował widać ,że cały czas jest to aktywne i od Ciebie tylko zależy kiedy bo może być wyjazd nagły za dwa ,trzy dni a może być i dwa tygodnie różnie to jest. Zadzwoń nic nie tracisz dowiesz się ewentualnie co mają nic nie musisz brać a ni na nic się godzić to jest najlepsze i tak możesz co dnia dzwonić bez problemu.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

:P
entropia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1695
Na forum od: 14 sty 2017 13:18

Re: Paczka z Olecka

Post autor: entropia »

Pancernz pisze: 24 kwie 2018 11:07 skoro już ci proponował widać ,że cały czas jest to aktywne i od Ciebie tylko zależy kiedy bo może być wyjazd nagły za dwa ,trzy dni a może być i dwa tygodnie różnie to jest. Zadzwoń nic nie tracisz dowiesz się ewentualnie co mają nic nie musisz brać a ni na nic się godzić to jest najlepsze i tak możesz co dnia dzwonić bez problemu.
Miałeś rację, jest tak jak piszesz
ODPOWIEDZ