Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

W Goldapi przeżyłam koszmar! Stary.smiedzacy 3 -osobowy pokój .Basen po same uszy kiedy reszta tonie.Tylko las i tężnie dzień w dzień .Wyłam razem z wilkami.Żeby nie ekipa z forum to bym zdziczała.Ale co kto lubi.W Augustowie slyszalam plotki że Na wodzie"już nie ma.Tylko "Budowlani"
Awatar użytkownika
pawel1974
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3510
Na forum od: 10 sty 2017 19:50
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: pawel1974 »

To w Olecku lepiej niż w Gołdapi jest.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

Mi osobiście TAK
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Paczka z Olecka

Post autor: woytek »

Gołdap jest uzdrowiskiem,posiada mikroklimat,Hotel Olecko to tylko zabiegi w byłym hotelu
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

Niby tak Woytku.Ale w Goldapi gigantyczny problem z Orange.Nikt do mnie nie mógł się dodzwonić. Ja aby zadzwonić musiałam wychodzić zgrzana z budynku ok.200 m aby mieć zasięg. Wi-fi tylko w kafejce.w łazience wanna przy problemach ruchowych.Koszmar.bez wentylacji.Cały smród i wilgoć szedł na pokój. Kawiarnia pamięta czasy Geringa któremu klima była obca .pokój przed remontem.śmierdzący koszmarek.telewizor tylko 3 programy i to nie można było ustawić proporcji obrazu.okropne nuuuudy.Imprezy wieczorne na 500 osób w ośrodku tylko góra 90 krzeseł w kawiarni. Dopchać się tam zakrawa na cud.Olecko przy nim to cud-miód.
Mieszkam przy lesie iglastym nad wodą więc mam swój mikroklimat super. Zastanawiam się z jakiego powodu ludzie jeżdżą tam wielokrotnie a są złe opinie o Olecku?Byłam na 2-gim turnusie w Olecku i jedzenie było tam mega-pycha.W Goldapi wszyscy dietetyczne-gotowane i mniejsze porcje.W Goldapi faceci tylko busem wozili jedzenie ze sklepów na dojadanie.Jakieś kielbasy.pasztety itp.W Olecku można było sobie bez problemowo wszystko kupić na miejscu o ile była taka potrzeba. Nawet super pizze .kartacze.golonkę...mniam..I nie wyczytałam ani jednej negatywnej opinii Goldapi na forum. Tylko głupoty wytykano Olecku.Z resztą sam wiesz.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Paczka z Olecka

Post autor: woytek »

Jeżeli chcesz o socjal i bliskość na biedronki to Olecko na plus, ale jeżeli chodzi o miejsce to Gołdap.bylem i tu i tam.mam zaliczona koronę północnych sanatorii Augustów, Gołdap i Olecko.
A gdzie dostanę to tam pojadę będę szanował co dostałem.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

No jasne Woytku.Wyboru brak w takiej sytuacji.Najważniejsze są zabiegi reszta powinna być mało istotna.Boli mnie tylko fakt wczesniejszej krytyki Olecka i a ciszy na temat Gołdapi.Dopiero na miejscu są te przysłowiowe "schody".A szkoda.Jednak to tyle dni....
Życzę Ci Woytku fajnego .owocnego w swoim dobrodziejstwie skierowania.Trzymam za Ciebie kciuki.Oby nie znowu na Twoje imieniny.. ;)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Paczka z Olecka

Post autor: woytek »

Raczej bez szans na kwiecień,za szybko jak na zus
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Serenada »

Oj....możesz zdziwić się. Ja w 2016-tym komisję miałam coś ok.17-go grudnia a kierowali mnie już na pierwszy turnus w Olecku czyli coś ok.2-go? stycznia.
Teraz przydzielają tylko takie regionalne ośrodki że akurat na te 3 nastawiony jesteś?
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Paczka z Olecka

Post autor: woytek »

Wolałbym bym dalej,ale jestem realista i wiem że max to korona północy ....
ODPOWIEDZ