ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Riki52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 11 paź 2017 09:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ROMANS

Post autor: Riki52 »

Atina pisze: 24 mar 2018 08:17 Romans :serce: :) :serce: wiosna miłe uczucie...romansowanie :)
Nasze życie jest zbyt krótkie i kruche aby sobie odmawiać naturalnych słodkości cóż jest piękniejszego od spędzania w beztroski sposób czasu we dwoje przez co się mawia że życie to są tylko chwile niektóre wręcz na wyciągniecie ręki ale chyba tylko dla odważnych ludzi z polotem widzę że jesteś z pomorskiego 8-) ........pozdrawiam mile
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: ROMANS

Post autor: Atina »

Dziękuję za pozdrowienia... :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Riki52 pisze: 24 mar 2018 09:08
Atina pisze: 24 mar 2018 08:17 Romans :serce: :) :serce: wiosna miłe uczucie...romansowanie :)
Nasze życie jest zbyt krótkie i kruche aby sobie odmawiać naturalnych słodkości cóż jest piękniejszego od spędzania w beztroski sposób czasu we dwoje przez co się mawia że życie to są tylko chwile niektóre wręcz na wyciągniecie ręki ale chyba tylko dla odważnych ludzi z polotem widzę że jesteś z pomorskiego 8-) ........pozdrawiam mile
Czasami zbyt późno dostrzegamy że życie to tylko chwile...
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Riki52 pisze: 24 mar 2018 07:59 A ja bym każdy przypadek rozpatrywał osobno w końcu idzie lawirować na pograniczu krawędzi wyższych uczuć

Z tej krawędzi zwykle boleśnie się upada ;) ja to bym nie ryzykowała :mrgreen: mam kruche kości :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Już Ty lepiej Miriam :kwiat: po krawędziach nie łaź... :?
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Maryann pisze: 24 mar 2018 09:35 Już Ty lepiej Miriam :kwiat: po krawędziach nie łaź... :?

Nooo...... :lol:
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Maryann pisze: 24 mar 2018 08:21
Riki52 pisze: 24 mar 2018 07:16

Proponuję zacząć od Domu Kuracjusza i Zapiecka te szukanie a co tam kawał liczy się cel.
Dziekuje... :kwiat: Zapiecek jest mi dobrze znany...niewiem czy nie za dobrze.. :lol: i zapewno go tam dotad nie bylo...ostatnio sprawdzalam dwa tygodnie temu.... :lol: jakoś do Klubu Kuracjusza nigdy nie po drodze...ale w kwietniu tam zajrzę bo to blisko od Zapiecka.. :D

Maryann......jak to nie?? Przecież widziałyśmy to tam ostatnio :shock: :lol: ten w kapeluszu... :twisted:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Dziękują Ci bardzo Miriam.... :cry: To była moja ostatnia szansa... :D
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

No już no już .....nie wykorzystałaś jej więc jeszcze nie jest tak źle :lol: :serce:
Awatar użytkownika
Riki52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 11 paź 2017 09:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ROMANS

Post autor: Riki52 »

Miriam pisze: 24 mar 2018 09:33
Riki52 pisze: 24 mar 2018 07:59 A ja bym każdy przypadek rozpatrywał osobno w końcu idzie lawirować na pograniczu krawędzi wyższych uczuć

Z tej krawędzi zwykle boleśnie się upada ;) ja to bym nie ryzykowała :mrgreen: mam kruche kości :lol: ;) ;)
Koty spadają zawsze na 4 łapy dla bezpieczeństwa polecam ubiór i obuwie sportowe na nie spacer w szpilkach na Czantorię czy Babią Górę ;)
ODPOWIEDZ