ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 03 sie 2018 10:05
Max pisze: 02 sie 2018 20:54 głębszy temat,powiadasz,no trzymam kciuki za romansujących :D
Mnie tam Max :kwiat: nikt nie chce :P
a ja :?: :roll: :mrgreen:
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Słoneczko,zdecyduj że się :evil: w końcu,lato mija a Ty nikomu nie dała,masakra!
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Waldek,kilka rad,musisz być ostry,ze Słoneczkiem nie ma żadnych gier wstępnych,sam widzisz,mało Twojego zdecydowania,i przestała się odzywać,dopiero po nocy poślubnej,możesz odpuścić.Schadzka w blasku księżyca, o północy, w ruinach zamku? Taka randka przejdzie tylko z Rybą. To nic, że zimno, tną komary i chce się spać. Ważne, że jest czarująco, romantycznie i uroczo. Trzeba jednak przyznać, że do krótkodystansowców Ryby nie należą. Będą wyraźnie zdegustowane jeśli potyczki miłosne trwają tak długo jak seans w kinie. Cóż, przed spotkaniem z Rybą trzeba się nastawić, że tej nocy oka się raczej nie zmruży, chociażby na chwilę.Tak wiec Waldek liczymy na Ciebie!!!
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24962
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ROMANS

Post autor: Sloneczko »

Waldeklat45 pisze: 16 sie 2018 14:42
Sloneczko pisze: 03 sie 2018 10:05 Mnie tam Max :kwiat: nikt nie chce :P
a ja :?: :roll: :mrgreen:
:D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24962
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ROMANS

Post autor: Sloneczko »

Max pisze: 16 sie 2018 17:56 Waldek,kilka rad,musisz być ostry,ze Słoneczkiem nie ma żadnych gier wstępnych,sam widzisz,mało Twojego zdecydowania,i przestała się odzywać,dopiero po nocy poślubnej,możesz odpuścić.Schadzka w blasku księżyca, o północy, w ruinach zamku? Taka randka przejdzie tylko z Rybą. To nic, że zimno, tną komary i chce się spać. Ważne, że jest czarująco, romantycznie i uroczo. Trzeba jednak przyznać, że do krótkodystansowców Ryby nie należą. Będą wyraźnie zdegustowane jeśli potyczki miłosne trwają tak długo jak seans w kinie. Cóż, przed spotkaniem z Rybą trzeba się nastawić, że tej nocy oka się raczej nie zmruży, chociażby na chwilę.Tak wiec Waldek liczymy na Ciebie!!!
:o :shock: :? Czego ja się o sobie dowiaduję :twisted:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: ROMANS

Post autor: medi »

Słoneczko długi dystans miałaś zapewniony ostatnio i co ? ...Skończyło się na smarowaniu kolan :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

z tego co tu max mi radzi
biorę Cie Słonko na Mazury
to nic , że komary ,
to nic , ze szczury
jedziem na Mazury
rozpoznamy wszystkie dziury :P
jeśli ktos na Waldka liczy
to się nie przeliczy :!:
dobiore się do Słonka ....... :P
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ROMANS

Post autor: Felice »

Waldek jeśli jesteś singlem,masz minimum 180 cm wzrostu,wysportowaną sylwetkę,no i trochę na głowie i oczywiście jeszcze więcej w głowie możesz próbować zabrać Słoneczko na Mazury. Może wtedy nawet komarów nie dostrzeże 8-)
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Felice dobrze pisze,na poważnie,musisz Waldku być stanu wolnego, w rachubę!resztę dogadajcie przez telefon,bądź wytrwały!
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

czyli nic z tego :cry: :mrgreen:
ODPOWIEDZ