Zaufanie ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

Tak, tylko że jednostki tworzą świat .............

Człowieka którym rządzi nienawiść nie ma , dlatego, że wewnątrz nie ma człowieczeństwa :(

_______________

Granice sami sobie wyznaczamy , człowiek uczciwy i szczery wie bardzo dobrze gdzie ona przebiega
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zaufanie ...

Post autor: Sloneczko »

kruszynka2 pisze: 04 paź 2017 21:35 Hm czy to świat zwariował czy jednostki ? tak czy siak to i tak nie zmienia faktu ,że nienawiść odbiera resztki rozumu . :shock:
"Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego".
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 04 paź 2017 21:47
kruszynka2 pisze: 04 paź 2017 21:35 Hm czy to świat zwariował czy jednostki ? tak czy siak to i tak nie zmienia faktu ,że nienawiść odbiera resztki rozumu . :shock:
"Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego".

A zaufanie??? Co to tak naprawdę oznacza?? Czy można bezgranicznie zaufać drugiej osobie?? Bez obaw że zostanie się skrzywdzonym?? Bez obaw że ten drugi ktoś pierwszy zamknie za sobą drzwi?? :roll:
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

Zaufanie,

trudno bez niego żyć ,

chociaż uzmysłowiłam sobie , że mam w swoim kręgu kilka osób, których nie darzę zaufaniem i nie jest to fajne uczucie ...

Miriam , można zaufać bezgranicznie z pewnością nie wszystkim ale można :)
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

bibi pisze: 22 lis 2017 09:52 Zaufanie,

trudno bez niego żyć ,

chociaż uzmysłowiłam sobie , że mam w swoim kręgu kilka osób, których nie darzę zaufaniem i nie jest to fajne uczucie ...

Miriam , można zaufać bezgranicznie z pewnością nie wszystkim ale można :)

Dzięki Bibi ale jakoś nie mam przekonania :roll:
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

Człowiek raz skrzywdzony zawsze będzie podchodzić do życia z rezerwą ( nie mówię tego do Ciebie) i tak samo jest z zaufaniem .

Ale są też ludzie z natury nieufni, co gorzej bardzo podejrzliwi - pierwsze można przezwyciężyć , z drugimi bardzo ciężko żyć .

:kwiat:
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

bibi pisze: 22 lis 2017 10:06 Człowiek raz skrzywdzony zawsze będzie podchodzić do życia z rezerwą ( nie mówię tego do Ciebie) i tak samo jest z zaufaniem .

Ale są też ludzie z natury nieufni, co gorzej bardzo podejrzliwi - pierwsze można przezwyciężyć , z drugimi bardzo ciężko żyć .

:kwiat:

Masz dużo racji Bibi :P
Taka jest prawda.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zaufanie ...

Post autor: Danka51 »

"Zaufanie jest jak zapałka , jeżeli zgaśnie drugi raz już jej nie zapalisz"
ODPOWIEDZ