Zaufanie ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Zaufanie ...

Post autor: Dzia_dek »

basiat pisze:(...) Obdarzam ludzi (...)swoim zaufaniem i stale obrywam po doopie :evil:
"Nauczyłaś się ufać? :)
To i będziesz musiała nauczyć się cierpieć"
:cry:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zaufanie ...

Post autor: basiat »

Czy ja wiem :?: Czy ja się nauczyłam ufać :?: Ja chyba bardzo chcę wszystkim ufać i .....często cierpię niestety :roll:
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

Każdy ma chwile zwątpienia, rozczarowania i mnie właśnie to dotknęło. Nie ukrywam , że jest to przykre ....
Odkąd pamiętam zawsze byłam ufna, no może nie tak bezgranicznie, ale ufna . Moje przeczucia i oceny niemalże w 100% się potwierdzały lecz nie doszukuję się na siłę negatywów .
Jejku jakby ciężko było żyć nie dając wiary drugiem człowiekowi , zupełnie nie ufając.
Może to nie jest logiczne lecz wierzę także w swoją intuicję nawet gdyby mnie zawiodła.

Co do charakteru to dodałabym tak literalnie , my sami go kształtujemy, a dalej wszystkie inne czynniki zewnętrzne .

:serce:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Zaufanie ...

Post autor: Adela »

Basiu :kwiat: :serce:
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zaufanie ...

Post autor: jawa 53 »

Zaufanie, bardzo łatwo je stracić:

" Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi,
tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart."

- z netu
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zaufanie ...

Post autor: andrzej1955 »

Witam w bardzo ciekawym temacie,nigdy nie byłem pesymistą,a wręcz niepoprawnym optymistą-ale teraz w tych zwariowanych czasach zaufanie mocno się zdewaluowało i bardzo mało jest ludzi którym warto zaufać-a z kolei nie ufać nikomu :?: mam powiedzonko które często powtarzam-masz miękkie serce-musisz mieć twardą d...pę :!: niestety samo życie :!: Pozdrawiam Optymistów i Tych którzy ciągle......ufają :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zaufanie ...

Post autor: VVENUS »

Niestety w życiu tak jak na drodze trzeba mieć ograniczone zaufanie, ale często o tym zapominamy i zbyt ufamy i myślimy, że skoro my nie krzywdzimy to i nas nikt nie skrzywdzi.

'' Zaufanie jest jak lustro, pęknięte da się skleić,
ale zawsze będzie widać rysy na powierzchni''

z netu
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Zaufanie ...

Post autor: eluunia »

Wiem jedno ...że najbardziej ranią nas ludzie nam bardzo bliscy ...bo to oni dotarli do naszego serca ...i to oni wiedzą jak go zranić ... osoby które przewijają się w moim życiu jak wiatr nie są w stanie narobić mi dziur w sercu ..Cudownego dnia
"Człowiek ma moc czynienia cudów.
Wystarczy go?.......objąć! ...a najzwyklejsze miejsce na świecie,
stanie się?......najcudowniejszym" i tego Elciu się trzymaj tylko nie daj się mocno obejmować :roll: :D
forumowicz

Re: Zaufanie ...

Post autor: forumowicz »

A ja Wam powiem:ufajcie!ale nie dajcie się kupić!są osoby które za wszelką cenę chcą mieć towarzystwo,znajomych,udaje im się zdobywać ludzi tylko i wyłącznie za pomocą pieniędzy,są tyle warci że nic więcej nie mogą zaoferować,mnie nikomu się nie uda kupić,postawionym alkoholem,ciastkiem czy pierogami,dla mnie pieniądze są na ostatnim miejscu,raz są raz ich nie ma,natomiast smród i dziadostwo po znajomościach z takimi ludźmi zostaje,życzę miłego dnia
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Zaufanie ...

Post autor: eluunia »

Uf chyba pierogi były z grzybków w kropki :lol: :lol: mocno posolone :roll: :)
ODPOWIEDZ