Dlaczego Kobieta porzuca??

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: darek »

..Drogie Słoneczko :serce:
Ty gdy twoje Dni ostatnie nastaja Nie okazuj Nam Tutaj ,że Kochasz INNA :serce:
Żyjemy w takim a nie innym Kraju i gdy Słowo Oficjalne Powiedziane to nie ma Zmiłuj
Zreszta Max czyni przygotowania Princi i wiele osób równiez a Ty nam ,że Jesteś z Pod Tęczowej Flagi chcesz wyskoczyc :(
Nie z nami te ..NUMERY

z koleżanką to może byc po cichu po Imprezie
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

jestem , jestem , żyję jeszcze :P
Max , widzę , że rolę świadka spełniasz znakomicie :D sala gotowa , a gdzie grajki :?: a spirit :?: :shock: :lol: :lol: :lol:

tylko jedno w głowie mi siedzi
nie mam od Słoneczka
jednoznacznej odpowiedzi :mrgreen:
gdzie noc poślubna :?: :shock:
może w Iwoniczu :?:
a może w Augustowie
na łące przy księżycu :?:
Słoneczko :D
a Ty masz jeszcze wianek :?:
będę Twój pierwszy kochanek :?: :roll: :P

a jeśli pogoni mnie Słoneczko
rozejrzę się za inną dzieweczką :P
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 10 sie 2018 20:45
A ja Ciebie bardzo kocham Medi :serce: :serce:
Słoneczko orientacje zmieniła :shock:
po stokroc mnie zasmuciła :cry: :cry:

nooo , chyba , ze
legniemy w łoze we troje :twisted:
ja trójkącików się nie boję :P
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Kobiety spod tego znaku częściej niż inne przystaną także na wykorzystanie w sypialni erotycznych gadżetów, np. pejcza. Ponieważ największą przyjemność sprawiają jej pieszczoty stóp chętnie zakłada do łóżka pończochy i szpilki.
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Max a co w alkowie lubią Wodniczki? Ps. Pejcze i kagańce odpadają w przedbiegach. :lol:
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Panie spod znaku Wodnika to prawdziwe idealistki pragnące ulepszać świat. Są bezinteresowne, wytrwałe lojalne i wiele zrobią dla innych, a przy tym oryginalne i kreatywne. Cechuje je też bezpośredniość i otwartość, nie potrafią udawać. Mają w sobie wielkie pokłady energii i wszystkiego chcą spróbować a nawet wszystko poprawiać. Są do tego bardzo atrakcyjne fizycznie a więc mężczyźni nie mogą przejść obok nich obojętnie. Lubią też dbać o swój wygląd i podobać się nie tylko sobie ale i partnerowi. W związku są pracowite, gospodarne i zaradne. Są świetnymi kochankami i przyjaciółką, a to chyba idealne połączenie.Nigdy nie stoi w miejscu. Pragnie zmieniać, ulepszać i wytyczać nowe szlaki – niczym prawdziwa wizjonerka. Często zamiast skupiać się na teraźniejszości za bardzo wybiega w przyszłość. Jeśli chcesz z nią dobrze żyć musisz pokazać swoją błyskotliwość, ciekawość świata i otwarty umysł. Musisz przy tym trzeźwiej niż ona myśleć o tym, co tu i teraz. Przede wszystkim jednak nie może się z Tobą nudzić. od siebie dodam,że wodniczki najchętniej puszczają się na wyjazdach!
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Wodnik pasuje do faceta Wagi,więc strzeż się z daleka ode mnie!
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Wodnik pojawiał się najczęściej wśród zdradzających znaków zodiaków w Polsce (11,5%), zaraz za nim uplasowały się Ryby.cosmopolitan.pl › Miłość & Seks
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Wodnik
Ten znak to typ nieobliczalny i nigdy nie wiadomo co mu do głowy strzeli, ale zazwyczaj jest uczciwy i lojalny, nie potrafi krzywdzić i nawet jeśli się zakocha w kimś innym to długo będzie się zastanawiał a nawet męczył się i tkwił w dotychczasowej relacji będąc przekonanym, że tak należy i szlachetność nie pozwala mu zdradzić. Jako typ otwarty i towarzyski może sobie pozwolić na flirty i miłostki platoniczne, ale zdrada fizyczna to już poważna sprawa.
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Max...Spokojnie. Wszystko pasuje...ale nie puszczam się (nie tylko na wyjazdach ) i raczej nie muszę napastować facetów. 8-) Jesteś bezpieczny. :P
ODPOWIEDZ