Dlaczego Kobieta porzuca??

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Felice »

Śledzie będą przy pierwszej możliwości ponownego spotkania. :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7813
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: darek »

Felice pisze: 13 lip 2018 09:12 Śledzie będą przy pierwszej możliwości ponownego spotkania. :D
..śledzie ???

W środę Kupiłem słoik Śledzi Wiejskich -Renomowanej firmy
Wczoraj otworzyłem i kolejny raz Delikatnie się zestresowałem
Cena 14,50 za słoik
a ŚLEDZI słownie 4 połowki ( CZYLI całe dwa -2 malutkie 15 cm Śledzie -Fakt Dobre) -ALE...........

tak ,że chetnie na sledzie
w środe jestem w Dyrekcji w Warszawie tak ,że

ok
Wracamy do Tematu

DLACZEGO

Bo mimo Reklamy okłamuje 80% cebuli i zalewy a sledzi BRAAK
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6772
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Maryann »

Bo na sledzie tylko do Felice :kwiat: ... :lol:..w sklepie produkt sledziopodobny :mrgreen: :lol:
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Waldeklat45 pisze: 12 lip 2018 19:15

zastanawia , i nie tylko mnie , czyim klonem była Miriam ;) i jak dobrze się bawiła , wiedząc , że kilka osób przyjechało dla niej do Ustronia , podczas gdy jej tam nie było .... zwyczajne ŚWIŃSTWO ...
Próbujesz ocenić czyjeś zachowanie nie znając osoby . Być moze świństwo , a być może coś zupełnie innego .
Opiszę Ci i wszystkim sytuację mojej znajomej .
Na długo przed planowanym wyjazdem do kurortu , nawiązała na NS kontakt z panią wyjeżdząjącą w podobnym terminie do tej samej miejscowości . Podała Jej numer tel i miały spotkać się na miejscu .
Codziennie czekała na tel , na smsa , nawet była w ośrodku owej pani , jak potem mówiła , sama nie wie po co ... przecież nie wiedziała jak wygląda .
Przestała już czekać na telefon - zaglądneła na pocztę NS i jakże się ucieszyła , bo miała tam wiadomość od koleżanki owej pani . Umówiły się na spotkanie . Owa pani także była i mówiła , że cały czas dzwoniła , smsy wysyłała , a moja znajoma nie odbierała . Tych połaczeń nie było . Moja znajoma nie dociekała prawdy , być może Ktos pomylił numer . Nie dociekała także dlatego , gdyż owa pani po podaniu Jej ręki znikneła w tłumie . Koleżanka owej pani , serdecznie zaprosiła moja znajoma do Ich grona .
Z tego co się dowiedziała , między osobami z NS juz krążyły opinie , że być może w ogóle Jej nie ma w tej miejscowości , że sobie żarty zrobiła itp ... a Ona była , czekała na kontakt i gdyby nie - jak określa - przesympatyczna pani w czerwonej kurteczce (znak rozpoznawczy) nigdy do spotkania by nie doszło .
Wtedy też byś drążył temat czyim była klonem :?: niczyim nie była , jest to osoba z krwi i kosci - wiem o tym ;)

Nie oceniaj , bo i Ty zostaniesz oceniony ..

Marian..
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Moi drodzy ,

czy nie potrafimy zostawić tematu a/a , rozumiem opowiadanie zdarzeń (jw)jako przykłady ,ale temat spotkania w Ustroniu został chyba w jakiś sposób wyjaśniony . Miriam zlikwidowała konto , widocznie miała taką potrzebę , a teraz co chcemy doprowadzić aby kolejna osoba stała się tylko "forumowiczem" .
Temat podwójnych kont .... , wcześniej czy później forumowicze odkryją kto zacz , jeśli ktoś ma taką potrzebę , osobiście nie rozumiem tego .

Wracając do tematu ;

powtórzę swoje wcześniejsze zdanie : Kobieta porzuca mężczyznę z takich samych powodów jak mężczyzna kobietę :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7813
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: darek »

chetny pisze: 13 lip 2018 15:10 Kobiety porzucają bo myślą że ten drugi , trzeci , czwarty enty będzie lepszy i okaże się księciem a nie okaże się przyjdzie starość , zgorzknienie i potem chodzą w sanatorium takie matrony wściekłe na cały świat i obgadują wszystkich wszędzie . Tak się kończy te porzucanie i szukanie wiatru w polu
Bardzo Kontrowersyjna -ALE jakże PRAWDZIWA wypowiedź

Wiem ,że co na Sercu to na Papierze , wiem ,że lubisz Napisać Prawdę nawet taką ,która Boli oczywiście wiele Pań zaraz Napisze do Admina ,że uprawiamy tutaj Nagonkę na Kobiety.

NIE

Chetny może zbyt dosadnie ale napisał Prawdę .

NIE o Wszystkich ale o jakimś % Pań udających się do sanatoriów .

...Kilka lat temu jechałem pociągiem nocnym do Kołobrzegu via Szczecin .
Była to kuszetka Pech miałem miejsce na samej górze ulokowałem się w Katowicach i spokojnie położyłem w ...Opolu wsiadła Grupa Imprezowa 4 Panie słychać je było już jak pociąg wjeżdżał na perony:)
Oczywiście Pan Steward pozwolił na pozostawienie bagaży w korytarzu Panie zajęły miejsca do Wrocławia poznałem mimo ,że chciałem zasnąć Wszystkie preferencje , ile mają kasy ile i jakiej bielizny i co Będzie Obiektem Zainteresowań
Nie ukrywam ,że słuchałem ,aby ..Ustrzec się
Obok na leżance był Pan -którego aż chyba skręcało
W Stargardzie Panie wysiadły
Ja jechałem do Szczecina bo tam miał początek pociąg do Kołobrzegu
Gdy wysiadły wraz z Panem kto pierwszy do toalety każdy do osobnej a później aż Zacząłem się Bać jechać do Kołobrzegu -Pan jechał do Świnoujścia

Miałem przyjemnośc poznać Grupę Trzymająca Turnus w Perle Bałtyku bo tam były zameldowane
Panie nie kryły swych preferencji .

Były może i Gorsze niż niejeden Pan Może dlatego ,że były w Grupie stąd ta Siła .
było widać ,że się bawią
Jeden niedoszły Don Juan ciagle próbował adorować ,ale Nie umiał się dobić

Reasumując powrót spędziłem Znowu z owymi Paniami ale tym razem już w przedziale pociagu dziennego -oczywiście wymienilismy się poglądami n/t turnusu ale przed wjazdem do Opola zadałem Paniom pytanie czy Spełniły swe preferencje o których mówiły jadąc do Miny bezcenne.

Dlatego uważam ,że Sanatoria powinny być Dzielone
Ludzie np do 40 -jeden obiekt
40-50 inne
powyżej50

i Emeryci równiez inny Obiekt wtedy nie było by tyle zamieszania
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Felice »

Darku wy macie męskie spojrzenie na zagadnienie.
Jeżeli nie troszczysz się o drugiego człowieka to ten poszuka sobie spełnienia gdzie indziej. Działa to oczywiście w obie strony. Jednakże niezależnie od wszystkiego kobiety są bardziej powściągliwe w realizacji.
W sumie nie powinno się generalizować,bo każdy człowiek to inny przypadek.
Ja myślę,ze im mniej będziemy zajmować się moralnością innych tym bardziej nam to na zdrowie wyjdzie.
Powiem tylko ,że z mojego punktu widzenia nie szukamy księcia jeżeli go mamy. A jak w domu ma się Shreka z butelką piwa w jednej i z pilotem w drugiej ręce to może lepiej zostawić go i spróbować szczęścia....ale na pewno nie za wszelką cenę :roll:
Jak zaczynamy życie mamy inne wyobrażenia o nim. Nikt nie zakłada z góry rozwodu.
Ale jeżeli razem nam nie po drodze to po co się męczyć.Mówić moja stara to taka,mój stary to siaki ...lepiej wtedy po prostu się rozstać.
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

chetny pisze: 13 lip 2018 15:10 Kobiety porzucają bo myślą że ten drugi , trzeci , czwarty enty będzie lepszy i okaże się księciem a nie okaże się przyjdzie starość , zgorzknienie i potem chodzą w sanatorium takie matrony wściekłe na cały świat i obgadują wszystkich wszędzie . Tak się kończy te porzucanie i szukanie wiatru w polu
Mężczyźni porzucają ponieważ myślą, że następna , kolejna kobieta będzie lepsza i okaże się księżniczką i "posłuszną".... , a na starość są zgorzkniali . Natomiast w sanatorium chodzą jak te pawie napuszeni i zarozumiali i opowiadają jak to "laseczki" zaliczają i jak one na ich widok się ślinią .

Tak może być? , tak jest przyjemnie ???,

__________________--

Darek
[......] Prawdę nawet taką ,która Boli oczywiście wiele Pań zaraz Napisze do Admina ,że uprawiamy tutaj Nagonkę na Kobiety.
takie słowa są niesprawiedliwe , chociaż nie mam zamiaru sygnalizować Adminowi. Patrzycie tylko i wyłącznie przez pryzmat pojedynczych zdarzeń i oceniacie bardzo srogo kobiety . My jakoś w taki sam sposób Was nie "atakujemy" .

Prawdziwa wypowiedź ? , dla kogo ona jest prawdziwa :?: :!: , prawdziwa to będzie dla tego, kogo kobieta porzuciła
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: +alicja+ »

przyglądając się statystykom drodzy Panowie... :roll: to zdecydowanie więcej mężczyzn porzuca kobiety, oj zdecydowanie :roll:

ale nie wrzucajmy sobie kamyków w ogródek :roll:
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6818
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: +alicja+ »

Ja jestem sam i wiem że mi go nikt nie poda ale tak wybrałem bo wolę iść samotnie przez świat niż z kimś niewłaściwym
dlaczego zakładasz z góry ,że będzie to ktoś niewłaściwy... :roll: :shock: :?:
"z takim podejściem to tylko katar możesz "złapać"... ;)

:kwiat: mosz kwiotka :lol:
ODPOWIEDZ