Dlaczego Kobieta porzuca??

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

A ja Wam powiem tak, mnie kochają wszystkie kobiety, chyba dlatego, że ja je kocham! pozdrawiam z Ciechocinka
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Felice »

Jestem szalona i odważna,ale wredniuchy nie są zdecydowanie w moim guście. :roll:
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Hej, cześć :)
Na tym świecie jest miejsce dla Wszystkich. Można być Wredniuchem, szalonym, odważnym...
I można się też spierać, kłócić w sposób, który Nikogo nie rani. I to jest Piękne ;)
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Ma60an pisze: 13 lip 2018 10:08
Waldeklat45 pisze: 12 lip 2018 19:15

zastanawia , i nie tylko mnie , czyim klonem była Miriam ;) i jak dobrze się bawiła , wiedząc , że kilka osób przyjechało dla niej do Ustronia , podczas gdy jej tam nie było .... zwyczajne ŚWIŃSTWO ...
Próbujesz ocenić czyjeś zachowanie nie znając osoby . Być moze świństwo , a być może coś zupełnie innego .
Opiszę Ci i wszystkim sytuację mojej znajomej .
Na długo przed planowanym wyjazdem do kurortu , nawiązała na NS kontakt z panią wyjeżdząjącą w podobnym terminie do tej samej miejscowości . Podała Jej numer tel i miały spotkać się na miejscu .
Codziennie czekała na tel , na smsa , nawet była w ośrodku owej pani , jak potem mówiła , sama nie wie po co ... przecież nie wiedziała jak wygląda .
Przestała już czekać na telefon - zaglądneła na pocztę NS i jakże się ucieszyła , bo miała tam wiadomość od koleżanki owej pani . Umówiły się na spotkanie . Owa pani także była i mówiła , że cały czas dzwoniła , smsy wysyłała , a moja znajoma nie odbierała . Tych połaczeń nie było . Moja znajoma nie dociekała prawdy , być może Ktos pomylił numer . Nie dociekała także dlatego , gdyż owa pani po podaniu Jej ręki znikneła w tłumie . Koleżanka owej pani , serdecznie zaprosiła moja znajoma do Ich grona .
Z tego co się dowiedziała , między osobami z NS juz krążyły opinie , że być może w ogóle Jej nie ma w tej miejscowości , że sobie żarty zrobiła itp ... a Ona była , czekała na kontakt i gdyby nie - jak określa - przesympatyczna pani w czerwonej kurteczce (znak rozpoznawczy) nigdy do spotkania by nie doszło .
Wtedy też byś drążył temat czyim była klonem :?: niczyim nie była , jest to osoba z krwi i kosci - wiem o tym ;)

Nie oceniaj , bo i Ty zostaniesz oceniony ..

Marian..
ja się oceny niczyjej nie boję :|

Waldek ..



;)
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

na forum jak w polityce ;) niewygodny temat na tapecie , cZa było podrzucić inny , na który userzy pójda jak na lep :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Magdala39 »

No co ty?? Ten dobry bo się ludzie mocno emocjonują, choć jak Felice proponowała najlepiej zajmować się swoim życiem zwłaszcza tym erotycznym a nie cudzym...
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

Waldeklat45 pisze: 14 lip 2018 16:05 na forum jak w polityce ;) niewygodny temat na tapecie , cZa było podrzucić inny , na który userzy pójda jak na lep :lol: :lol:
Waldku nie bardzo rozumiem tego co napisałeś , poprosiłabym o przetłumaczenie :|
forumowicz

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: forumowicz »

interpretacja dowolna ;)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: jacky6 »

Magdala39 pisze: 14 lip 2018 16:39 ... najlepiej zajmować się swoim życiem zwłaszcza tym erotycznym a nie cudzym...

dokładnie tak...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: mary jo »

Ale to wszyscy wiemy :lol:
ODPOWIEDZ