I Po Turnusie, Wspomnienia...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

I dorośli dużo ładniej się bawią na tych koloniach. dostaną jeść, pić i do piaskownicy :lol: A co najważniejsze, nie biją się o zabawki :lol:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

i tu się Zda-rek mylisz :P biją się o zabawkę , i to nieraz :P a potem ze zwieszoną głowa , przedwczesnie wracaja w objęcia współmałżonków :P
[ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: marjolus »

a to jakaś pokuta :lol: :lol: :lol:
przypomniał mi się kawał jak babka stała w kolejce do spowiedzi po powrocie z sanatorium :D
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

to błaganie żony o wybaczenie ;)
napisz ten kawał
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: moderator »

Dowcipy przeniesione do wątku z dowcipami
https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=2&t=3775
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 21:48 Ma60an, moim celem nie były poufne zwierzenia, też tak myślę :) Ale raczej miłe lub mniej miłe,i takie bywają wspomnienia z turnusów w różnych ośrodkach ;) Wrażeń myślę nikomu nie zabrakło ;)
Mój pobyt w Niwie dobiegł końca . Wprawdzie nie byłem kuracjuszem Krusu ani Nfztu , byłem komercyjnie .
Wróciłem z obiadu . Dokupiłem jeszcze kolację , a po wieczornych tańcach wracac pora do rzeczywistości .
Tylko jak się w niej odnaleźć :?:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

no nie jest to łatwe
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Hej. Ma60an, wielkie dzięki, za posta 8-) To oznacza, że podjęty temat ma sens, ale to tak na marginesie ;)
Ja jestem już ponad miesiąc po turnusie, i jeszcze nie jestem sobą :) " My faceci, niby atleci, a po pierwszym turnusie paluszkiem można nas przewrócić." :lol:
To co, Opowiesz jak wygląda pobyt w Niwie :?: Ci co byli, wiedzą, a ci co się dopiero tam wybierają, chętnie poczytają ;)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Hej, witam. Rozmowy po debiucie sanatoryjnym, są jednymi z trudniejszych :? Tych, którzy mogą podzielić się tym, jak wyglądają różne sanatoria z pozycji debiutujących osób, czy pobyt spełnił Wasze oczekiwania? :) Serdecznie zapraszam i zachęcam 8-)
ODPOWIEDZ