I Po Turnusie, Wspomnienia...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Jeżeli to rozmowa i wspomnienia z własną osobistą żoną to super sprawa mieć takiego męża romantyka :mrgreen:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Tak Mówisz :?: Chciała byś tak ;) Ja swojej Małżonki nigdy nie namawiałem, i nie zamierzam namawiać do głębokich zwierzeń. Każdy ma swoją pułeczkę na swoje skarby, i chyba dobrze.
A czy jest czymś złym, że rozmawiam z Tobą na różne tematy ;) :?:
W domu romantyzm musi łączyć się z codziennością. Nie chcę Byś mnie źle Zrozumiała Miriam, że w domu coś nie tak, wręcz przeciwnie :)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Spoko luz :mrgreen:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Miriam, dzisiaj jedno co się psuje na pomorzu to pogoda :)
U mnie spoko, luz :lol:
Miriam, dawaj śmiało, bo sam wiem, że znowu zjechałem z toru i się wywrócę :roll: Może jak się jednak wywrócę, to się naucę ;)
Pisałem z doskoku w pracy.
Cierpliwości :roll: :kwiat: Będzie co wspominać :kwiat: :lol:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Piękne chwile krótko trwają, lecz wspomnienia pozostają.
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Ogarnij się :roll: :mrgreen:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Wszyscy jeszcze grzecznie śpią, wokoło cisza, ptaszki zaczynają śpiewać. Oto cały urok pięknego wiosennego poranka 8-)
Kończę właśnie swoje nocne rozmowy z gwiazdami. Życzę Wszystkim miłej i spokojnej Niedzieli :kwiat:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Wcale nie wszyscy spali o tej godzinie ;) ptaszki oczywiście świergoliły na cały regulator okna Trzeba było pozamykać :evil:
A i tak było już po spaniu :roll:
szarotka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 05 lis 2016 18:14

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: szarotka »

Zdar-ek1 pisze: 26 sty 2018 21:30 Miła zawielo, chętnie poznał bym osobiście którąś z osób z tego Forum, może kiedyś :?: Myślę że nadal Masz swoje wdzięki ;) Co z tymi koneksjami z Połczynem 8-) Wybiorę się nawet w ciemno :)

Witaj.. ja też chętnie bym kogoś poznała , jestem na forum i myślę że żadnego wieczoru z parkietu byśmy nie schodzili :lol: Ja najlepiej wspominam swój pierwszy wyjazd do san. też byłam zielona i wystraszona ! to był Iwonicz....W lutym byłam w Ciechocinku...pozdrawiam :serce:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Hej, Witam Cię Szarotko :kwiat: Miło, że Zajrzałaś do " Wspomnień ".Niestety, do tej pory nie znam osobiście żadnej Osoby z NF. A parkiet, bardzo lubię, źle mi się z niego schodzi. Kto wie może kiedyś zatańczymy ;)
ODPOWIEDZ