I Po Turnusie, Wspomnienia...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Witam serdecznie. W tym temacie, chcę zaproponować wszystkim kuracjuszom podzielenie się wrażeniami po zakończonym turnusie w sanatorium. Myślę, że będzie to okazja do sentymentalnego powrotu do tego co za nami, zarazem cenna lektura dla osób, które nie były jeszcze, a planują sanatorium w przyszłości. Ja właśnie zakończyłem swój pierwszy turnus, napiszę krótko, żal było odjeżdżać. Byłem w Krynicy Zdroju, relaksujące zabiegi, świetne towarzystwo, no i te wieczory miło spędzone przy muzyce, którą było słychać na każdym kroku. Zapraszam do wspomnień. ;)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Tak łatwo ,to Ci nie ujdzie :lol: napisz coś więcej :!: :!: :!:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Ha,ha, ha, :lol: pozwól proszę, że pewne szczególiki zakopię głęboko :lol:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

I jeszcze pytanko ;) zawiela, Jak wygląda Połczyn Zdrój od strony wieczornych hulanek ;) Byłaś :?:
Awatar użytkownika
lenasto
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 348
Na forum od: 23 sty 2016 20:01
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: lenasto »

Zdar-ek1 pisze: 25 sty 2018 20:13 I jeszcze pytanko ;) zawiela, Jak wygląda Połczyn Zdrój od strony wieczornych hulanek ;) Byłaś :?:
Pytanie nie jest kierowane do mnie ....ale podzielę się :)
W Połczynie Zdrój byłam w Podhalu na przełomie sierpień -wrzesień 2017r,
Nie można porównać Połczyna do np......Kołobrzegu ;)
na pewno trzeba rezerwować miejsce wcześniej , miejsc jest mało , a chętnych dużo więcej .
W różnych miejscach różnie grają , dla każdego co kto lubi ;)
Można spotkać się , napić się np ;wody mineralnej ;) , potańczyć aż do ....bólu :lol:
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Witaj lenasto. Wielkie dzięki za informacje :) grają w ośrodkach sanatoryjnych i w prywatnych klubach i kawiarniach? Bo tak było w Krynicy i miejsca nie brakowało.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Zdar-ek1 pisze: 25 sty 2018 20:13 I jeszcze pytanko ;) zawiela, Jak wygląda Połczyn Zdrój od strony wieczornych hulanek ;) Byłaś :?:
Byłaś,byłaś :D
Chodziliśmy do Hopferówki,obok Gryfu,miejsca nie za wiele,lepiej zarezerwować miejscówę.
Chodziliśmy do Gryfu,ale coś mi się o uszy obiło,że już dancingów brak :cry:
Do Podhala tylko raz zawędrowaliśmy...coś nam nie podpasiło :P
W Marcie,dziewczyna Kasia bardzo ładnie śpiewała...teraz nie wiem,ale mam kontakt z barmankami :lol: i dziewczynami od zabiegów,mogę zasięgnąć info,jakby co.
Kawiarnie są ,ale czy tam grają ? aj dont noł
Kluby w Połczynie? Takowych na swoich dróżkach nie spotkałam.
Byłam 2 razy i nie chcę tam jechać więcej.
W razie jakiś wątpliwości,pytaj.
Wybierasz się tam?
Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: zawiela »

Zdar-ek1 pisze: 25 sty 2018 19:52 Ha,ha, ha, :lol: pozwól proszę, że pewne szczególiki zakopię głęboko :lol:
Szczególiki możesz zakopywać ,gdzie chcesz :lol: dawaj szczegóły,bośmy ciekawi ;)
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

Hej :) Nie dręcz teraz :lol: Oszczędź kuracjusza po debiucie. Pamiętasz jak przed wyjazdem pytałem, jak to będzie :?: To Ci przypomnę co Odpisałaś '' głowa do góry,będzie GIT'' :lol: i było. Teraz się chce podtrzymać formę, a że do Połczyna blisko ;) a że jutro sobota 8-) ...
forumowicz

Re: I Po Turnusie, Wspomnienia...

Post autor: forumowicz »

zawiela pisze: 26 sty 2018 16:06
Zdar-ek1 pisze: 25 sty 2018 19:52 Ha,ha, ha, :lol: pozwól proszę, że pewne szczególiki zakopię głęboko :lol:
Szczególiki możesz zakopywać ,gdzie chcesz :lol: dawaj szczegóły,bośmy ciekawi ;)
Moze Ty pierwsza podaj te szczegóły skoro jesteś taka ciekawa szczególików innych kuracjuszy ,a nie podpuszczaj chłopaka .. , potem Zdarek -ek1 , ja i inni ..
ODPOWIEDZ