Czego nauczyło mnie życie ?????

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: eluunia »

Czy każda osoba którą kochasz zostanie przy Nas ...
Czy każda osoba ,której zaufasz będzie wobec Nas lojalna..
A może po to spotykamy niektórych ludzi aby w przyszłości wiedzieć kogo unikać :?: :?:
Oj życie mój nauczycielu ..piszcie :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: Felice »

Życie cały czas czegoś nowego mnie uczy.
Codzienność cały czas kształtuje mnie jako człowieka.Codziennie nowe wyzwania,problemy,przyjemności,podróże,nowo poznawani ludzie....myślę że to ciągle wzbogaca i duchowo i psychicznie.
Wiem jedno że ciągle warto iść do przodu,stawiać sobie nowe cele,marzyć i spełniać marzenia.
Mimo wielu przeciwności losu ciągle warto cieszyć się życiem i mimo wszystko wierzyć w ludzi,w to że są tacy którym można ufać,tacy co pomogą,wesprą duchowo i będą szanować innych mimo wszystko...
Wiem też że samo z siebie życie nie jest okrutne....to tylko nasze złe decyzje lub niewłaściwi ludzie spotkani po drodze.
Ale ja kocham życie :serce:
forumowicz

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: forumowicz »

https://youtu.be/SVrVEJL8-WE
forumowicz

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: forumowicz »

A mnie nauczyło między innymi tego żeby nie wierzyć ludziom którzy zbyt łatwo mianują się twoim przyjacielem. Taki " przyjaciel" potrafi bardzo dobrze manipulować twoimi uczuciami. Robić sobie eksperymenty twoim kosztem i patrzeć spokojnie na twoje cierpienie. A koniec końców i tak okazuje się tchórzem :roll: Mimo takich doświadczeń lubię ludzi jestem ich ciekawa i chętnie poznaje nowych :mrgreen: tym bardziej że wśród nich znalazłam prawdziwą PRZYJACIÓŁKĘ :serce:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: eluunia »

"Wiem jedno że ciągle warto iść do przodu,stawiać sobie nowe cele,marzyć i spełniać marzenia.
Mimo wielu przeciwności losu ciągle warto cieszyć się życiem i mimo wszystko wierzyć w ludzi,w to że są tacy którym można ufać,tacy co pomogą,wesprą duchowo i będą szanować innych mimo wszystko..."


.....Takie myśli tez mi biegają po głowie ....bo przecież ten obok kiedyś pokaże swoje prawdziwe oblicze.... przecież nie da się wrednej natury zbyt długo ukrywać za maską anioła....
...a wtedy, no cóż...rozczarowanie każdy ma wpisane w swe życie...Elciu ;) i dalej obserwuj i ucz się życia :roll:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: eluunia »

Miriam i tgo też nas uczy życie ..
ale wiem ze choć wiatr w oczy wieje i róznych przyjaciół przywieje ...to w następnejchwili ten sam wiatr ich wywieje :lol: :lol: :lol: i odgoni z naszego nieba ciemne chmury ..
Max lubię jak tak ze mną tańczy życie :D :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: Felice »

Max świetna muzyka do tematu...
Tańczmy my z życiem,nie tylko ono z nami. Nawet jak "mylimy czasem krok" to i tak warto by "nie raz w głowie się kręciło". :serce:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: andrzej1955 »

Witam,tyle tu Życiowych i Mądrych Wpisów że nie wiadomo co napisać żeby nie powielać :!: Eluniu :kwiat: tak Życie tańczy z Nami-albo My z Nim-byle nie był to taniec...Chocholi ;) a co do nauki z Życia-to cały czas się uczymy dopóki....Żyjemy,Oj Życie,Życie-kocham Cię Nad-Życie :kwiat: :kwiat: :kwiat: Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: eluunia »

Jędruś jak ja lubię tańczyć :roll: :D
forumowicz

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: forumowicz »

Mnie życie nauczyło, że nic nie trwa wiecznie. Co za tym idzie należy cieszyć się każdą sekundą, żyć nowymi planami, nie popadać w marazm. Nawet jeżeli zaliczymy porażkę, kolejną rzecz możemy przekuć w sukces. Nauczyło mnie też słuchać instynktu i wpojonych wartości a nie porywów serca. I otaczać się ludźmi, z którymi nam po drodze na zakrętach. I...choć szczególnie ostatnio jest bardzo trudno to kocham to moje życie. Po prostu...
ODPOWIEDZ