Czego nauczyło mnie życie ?????

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: eluunia »

No czego Elciu :?:
Aby niczego nie żałować ...bo nie ma błędów...są tylko ciężkie lekcje do przerobienia... ;)
forumowicz

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: forumowicz »

Hej, Kuracjusz54, do przyjaźni długa droga, zanim zdobędziemy zaufanie do drugiego człowieka. I nie można skreślać nikogo, gdyż często pozory mylą. Nie można też żyć w nieufności do wszystkich, bo zwariujemy, Na pewno czasem się sparzymy, ale niestety,nikt nie da nam gwarancji na życie bez szkód 8-)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: smuga »

....że nie ma rzeczy ważniejszych ...pilnych ....nie zastąpionych ....bo wystarczy tyle co pstryk paluszkami i ....nie ma życia :( ważne jest to tu i teraz i te chwile które nastąpią :D i by było ich jak najwięcej 8-)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Czego nauczyłem się od życia ...

Post autor: jacky6 »



Tak jak w opisie ze stopki ...

:mrgreen:
Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć. Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie.
:ugeek:

oraz wcześniejszej ...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11572
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: Atina »

Czego nauczyło mnie życie...na pewno dystansu do wszystkiego.
Dostając drugie życie nie zawsze ono ma kolory tęczy :roll: ,ale zawsze szukam tych wszystkich ...barw :D
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: lubelanka64 »

Życie to nie bajka z pięknym szczęśliwym zakończeniem. Mnie nikt nie obiecywał łatwego, przyjemnego i radosnego życia. Mając na starcie takie przesłanie nauczyłam się kochać ludzi i przyrodę, łapać szczęście i kolekcjonować dobre momenty wszak......"w życiu są tylko chwile..." Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: malgorzatas »

......A jeszcze do tego
mieć kogoś bliskiego i kochać go
i być kochaną, i jeszcze.......
przyjaciela -ktoś takiego z kim można porozmawiać szczerze,o wszystkim bez narażenia się na wzgardę, drwinę, opuszczenie,obmowę...,ktoś ,kto zrozumie....Ja kogoś takiego mam w pakiecie...kiedy było ciężko,źle i beznadziejnie to pokonując setki kilometrów przyjechała i zapukała do drzwi...po to tylko żeby posiedzieć..pomilczeć..zrozumieć....nie oczekując nic w zamian...
pewnie że są tacy ludzie na świecie i przynajmniej niektórym z nas nadają w życiu sens....
Brak miłości,samotność,monotonia........ to śmierć za życia......
Do tego zdrowie które jest najcenniejsze ze wszystkich dóbr....bez zdrowia nie ma marzeń.....

A czego nauczyło mnie życie.? .....Cieszyć się z każdego nowego dnia ...Niech zawsze słoneczko nam świeci...czego sobie i Wam życzę :kwiat:

Miłego dnia dla wszystkich piszących... :kwiat:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: margot »

...i nawet rosołek był :D ...na szponderku z Lublina ;)
Gocha jesteś The Best :serce: ...a chciałam napisać , że wielka :? ... :P
a Andi to już mistrzostwo Poznania 8-)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: darek »

Życie

Dwa razy mam potwierdzenie Stwierdzono tzw śmierć kliniczną ,kilka razy miałem tak obniżony poziom cukru,ze tylko nad przyrodzonym WRÓCIŁEM do Żywych.
Kilka fajnych narkoz gdzie wzywano do powrotu.

Ponad 50 lat Życia i wiele nie stworzonych HISTORII choć przyznaje po 45 roku wyłączyłem 4 i 5 bieg.
Związane to było Rozmową z Takim wg Wielu Mądrym Człowiekiem -Nie wiem czy dziś jest wśród żywych

Życie nie raz dało mi w 4 litery jak zapewne każdemu z Was -Ale jestem istota ,która i tak wchodzi do tej samej rzeki.bo wygodnie.

Nie lubię Kłamstwa Obłudy wyścigu szczurów za tą podwyżkę za ta nagrodę za............

Znałem Wielu a i Znam Nadal bo nawet dostaję Życzenia Bogatych Ludzi ,którzy umieli za Życia się podzielić.

Każdy z Nich odszedł w Koszuli w drewnianej trumnie -NIC ze sobą NIE ZABRAŁ

Zostawił wspomnienie po Sobie i to wspomnienie będzie tak Długo jak go będą Długo wspominać bez HIPOKRYZJI -Dobrze


ZADAM Autorowi postu przewrotne Pytanie

CZEGO się UCZYSZ ???

Ja staram się uczyc SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA


Szacunku
forumowicz

Re: Czego nauczyło mnie życie ?????

Post autor: forumowicz »

Brawo dla Ciebie Darku za to co napisałeś i za to że jesteś wśród żyjących :kwiat:
ODPOWIEDZ