Protest Nauczycieli

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Protest Nauczycieli

Post autor: Fionka »

Popieram ten protest całym sercem . Nie należę do tej grupy zawodowej . Mam jednak wielki szacunek. Nie pozwólmy aby rosły nam ciemne i słabo wykształcone pokolenia. Nowa podstawa programowa , brak praw dla nauczycieli i wiele innych minusów . Idzie średniowiecze. Nie pozwólmy na to . Schorowanym i ciemnym narodem lepiej się włada . Czy tego chcemy :?: Powiedzmy stanowcze NIE.Składajmy podpisy na stronie nasza demokracja pl. Strajk Młodych Nauczycieli . Nie bądzmy bierni. Popieram Manifest Młodych Nauczycieli :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Protest Nauczycieli

Post autor: andrzej1955 »

Witam-Popieram Protest Nauczycieli :!: :!: Cała reforma jest do bani i pisana na kolanie :!: to fakt że Ciemnym Narodem łatwiej się rządzi-ale czy Polacy są ciemnym Narodem-na pewno NIE,Historia pisze się na nowo z nowymi bohaterami-do czego to doprowadzi,Polacy już nie raz udowodnili że potrafią walczyć o swoje Prawa,Wolność i Prawdziwą Sprawiedliwość-tylko po co znowu walczyć jak mogło być normalnie i spokojnie-czego sobie i wszystkim Życzę,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Protest Nauczycieli

Post autor: Fionka »

NIE jesteśmy ciemnym narodem , ale jak tak dalej pójdzie będziemy. Schorowani , bez wiedzy , to czeka nasze następne pokolenia .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Protest Nauczycieli

Post autor: darek »

Jestem z pokolenia kiedy Pan/Pani Nauczyciel wzbudzali RESPEKT.
Jestem z pokolenia kiedy 2+2 Równało się 4
Jestem z pokolenia kiedy..........
Wspomniana podstawa programowa o ,której wspomniał Andrzej niestety nie nadaje się NAWET do kosza.
ale tak to jest gdy zmiany w szkolnictwie powierza się krzykaczom NIE FACHOWCOM
Szkoda bo poziom nauczania obniża się kila lat temu było wielu laureatów Olimpiad na poziomie europejskim .
Protest jak najbardziej godny POPARCIA tylko szkoda ,że Protest Niepełnosprawnych pokrył się z Protestem Nauczycieli
chyba ,że TO JUŻ TEN CZAS...........
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Protest Nauczycieli

Post autor: moderator »

Temat jest bardzo polityczny i jako taki już został zgłoszony do moderacji, a obiecałem zamykać takie wątki niezależnie od tego czy są słuszne czy nie.
Pozdrawiam
Zablokowany