Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: Felice »

Po raz kolejny napiszę,że mnie w kwestii protestu niepełnosprawnych polityka kompletnie nie interesuje.Jest tylko wielki wstyd i wielka hańba w świecie,że coś takiego w ogóle ma miejsce. Wstyd,że decydentów ten bolesny problem w ogóle nie zajmuje.
Piszę jako człowiek a nie osoba popierająca lub nie obecną władzę. Nie doszukuję się innych podtekstów niż te czego oczekują protestujący.
Wstyd,że decydenci oddzielają się zasiekami i boją się ludzi znanych ze swej charytatywnej działalności w całym świecie. Ona tam przyszła nie jako przedstawiciel polityczny tylko jako ktoś niosący pomoc i wsparcie.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: darek »

...Zastanawiam się jak Zachowa się Straż , Policja, Marszałek Sejmu czy inni.

Gdy prócz Pana Prezydenta Wałęsy który potwierdził chęć Spotkania w najblizszy poniedziałek .
w kolejnym dniu zechcą pojawić się Kolejni Panowie Prezydenci Pan Kwaśniewski z Panią Kwaśniewską -która swego czasu Czynnie wspierała Osoby Niepełnosprawne ,
Czy Pan Prezydent Komorowski.
Może tym tropem powinni iść Niepełnosprawni.
Z informacji jest informacja ,że Ci Dwaj młodzi Chłopcy przygotowują Krótką relację dla Papieża Franciszka czyli Protest zatacza szersze koła.
Moze ktoś się obudzi .....
forumowicz

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: forumowicz »

Jeżdżę z racji zawodu po Europie i takiego skandalu nigdzie nie spotkałem.
Niepełnosprawni obywatele to szczegolna grupa osób zasługująca na ochronę.Polityka tutaj ma sie nijak ,ale stanowisko rządzących takie jak teraz i tutaj zasługuje na największe potępienie.Wstyd w Europie wypracowany nie prze ze mnie tylko decydentów u władzy
:shock:
Pozdrawiam
Kuracjusz1954
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: leszek1958 »

Witam wszystkich,moja opinia będzie jak włożenie kija w mrowisko,może dodatek w ,,naturze ''w wysokości 520 zł. zamienić na gotówkę wtedy kto potrzebuje przysłowiowe pieluchomajtki kupi ile potrzebuje,zapłaci za dodatkową rehabilitację a na normalną będzie czekać w kolejce pół roku jak czekają ludzie np.po ciężkich wypadkach.Na ile starczy te 500zł.Może do tego protestu powinni dołączyć np.diabetycy(z powikłaniami i chorobami współistniejącymi)których nie stać na wykupienie wszystkich leków,podam przykład--moja żona lat 59,od 20 lat na rencie w wysokości 760 zł.na ręke chora na cukrzyce,nie wydolność serca,zwyrodnienia kręgosłupa,leki bardzo drogie renta nie starcza,a gdzie dieta a gdzie dodatkowa rehabilitacja.Potrzebny jest całościowy program pomocy wszystkim niepełnosprawnym ,bez dzielenia na mniej chorych,bardziej chorych,wszyscy potrzebują pomocy i wsparcia.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: darek »

Leszku

Wspominałem o tym .
Polska to jedyny Kraj w którym Niejednokrotnie Dochody nie pozwalają na REALIZACJE zakupu zaordynowanych leków.
Jest wiele Osób w podobnej jak Twoja Małżonka sytuacji.
Niestety nawet spotkanie z posłem partii i przedstawieniem faktów( ordynacja -recepty,faktury) spowodowało ,że rozłożył ręce i pożegnał bo kolejny czekał choć korytarz był...... Pusty.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: Felice »

Potrzebny jest całościowy program pomocy wszystkim niepełnosprawnym
A i owszem potrzebny jest.
W tej chwili o swoje upomniała się ta grupa.Rodzicie niepełnosprawnych i ich dzieci są szczególną grupą.Nie ulega to najmniejszym dyskusjom .
Myślę,że rząd obawia się właśnie tego,że jak ulegnie tym żądaniom to posypią się następne. I może tak się stanie niezależnie od wyniku (mam nadzieję).Ileż można znosić butę i upokorzenia które funduje nam władza.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: darek »

OBY Felice
TWOJE SŁOWA PRZEPOWIEDNIĄ się Stały :serce:
czy do tego Dojdzie
Bez POMOCY RESZTY Normalnego Społeczeństwa będzie ciężko..ale
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: andrzej1955 »

Według marszałka Karczewskiego Protestujący stanowią zagrożenie...EPIDEMIOLOGICZNE :!: :!: a wie co mówi bo jest lekarzem- przez tyle dni się nie kąpią,nie wychodzą na zewnątrz,nie otwierają okien w korytarzu-może zapytałby swojego kolegę marszałka Kuchcińskiego dlaczego tak jest :!: :!: :!: następny pretekst do nie wydawania przepustek do odwiedzin :!: :!: :!: ciekaw jestem kiedy nastąpi jak to określił któryś z marszałków na spotkaniu z wyborcami-odszczurzanie,deratyzacja itp działania aby oczyścić Kraj-może przy okazji też Sejm :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: Hipokryt »

Komentowanie w tym temacie jest dozwolone tylko dla zainteresowanych protestem sejmowym ;)
Kto się (już) nie interesuje - ten nie komentuje :lol:
A czy jeszcze można zadawać pytania do Ojca Założyciela aby dowiedzieć się, co tam słychać u Pani Iwonki czego nie ujawniają media?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Niepełnosprawni-Protest w Sejmie

Post autor: Felice »

Maarek36 po co prowokujesz? Piszesz w netykiecie o trollingu,do któregpo rodzaju siebie zaliczasz?
Zablokowany