MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: andrzej1955 »

Pomijając wszystkie Twoje sugestie-to jak nie zaczniemy grać to będzie totalna wtopa i wstyd na cały świat-może chłopcy-już dorośli-przypomną sobie na czym to polega i jak gra się w piłkę-oby szybko to nastąpiło bo następna okazja nie wiadomo kiedy się przytrafi-mam Wiele Optymizmu-podobnie jak większość Polaków-zostały jeszcze dwa-byle nie ostatnie w tym Mundialu :!: :!: :!:
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: jettp »

Tyle przygotowań przed meczem poszło na marne ? Skrojone garniturki, żele na włosach , wyjazdy , spa , spacerki , blichtr w telewizji, wywiady ........a czy ktoś nie zapomniał o ciężkim treningu, bo aby wygrać to trzeba nieraz trawę gryżć :idea:
forumowicz

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: forumowicz »

Jako celebryci spisali się na 100 % :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: Danka51 »

Nie chcę krakać , ale wydaje mi się że nawet 1 punktu nie będzie .Jak sie patrzy na grę naszych
to widać że nie wiedzą jak się kopie (oczywiście piłkę). Drużyny niby słabsze mają ciąg na bramkę
a naszym tego brakuje. Przykre to , a takie były zakusy na dobre miejsca :( :( :( :( :( :( :( :evil:
forumowicz

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: forumowicz »

o widzę że sami pesymiści się zebrali,a ja przypomnę ze wystarczy wygrać dwa mecze,lub nawet wygrać jeden a drugi zremisować i awans mamy! ja to widzę trochę inaczej,odkąd głównymi sponsorami wielkich imprez i nie tylko są firmy bukmacherskie a ich właścicielami nie rzadko znane postacie np.pan Boniek,odtąd zdarzają się i będą zdarzać ustawione mecze! po Kolumbii i Polsce ewidentnie było widać ,że nie chciało się im dobrze grać! w polskiej drużynie można kilku wyróżnić natomiast reszta przeszła obok meczu,ale jeszcze coś kombinowali,natomiast Kolumbia ewidentny przekręt im się nigdzie nie śpieszyło ,przed laty pierwszy mecz Polska-Ekwador 0:2 może nikt nie zwracał uwagi,ale kurs na przegraną w takim wyniku u bukmachera był 1 do 20!/to był najwyższy kurs/
forumowicz

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: forumowicz »

ja obstawiam,że i tak wyjdziemy z grupy,z Kolumbią wygrana lub remis/remis w przypadku gdy Japonia-Senegal też będzie remis/ potem pokonamy lub zremisujemy z Japonią i awans jest! przegrywaliśmy 0:1 i trener zmienia obrońce na obrońcę,hahaha to tylko w oczach komentatorów była super zmiana!
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: jettp »

Ja osobiście kibicuję naszym , ale ale gdyby przegrali walcząc jak lwy to mówi się trudno piłka jest okrągła... nie jest się przecież najlepszym a oni potraktowali ten mecz jak występ w reklamie kiepskiego widowiska , cofali się i " pykali " piłeczkę na swojej połowie, kiepsko to wróży ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: darek »

Max pisze: 20 cze 2018 08:02 ja obstawiam,że i tak wyjdziemy z grupy,z Kolumbią wygrana lub remis/remis w przypadku gdy Japonia-Senegal też będzie remis/ potem pokonamy lub zremisujemy z Japonią i awans jest! przegrywaliśmy 0:1 i trener zmienia obrońce na obrońcę,hahaha to tylko w oczach komentatorów była super zmiana!
JEST wiele Prawdy w tym co Piszesz.
BUK rządzi czy ktokolwiek z Forumowiczów widział kursy z 16,30 ?
To nie jest tak ,że tylko Polskie firmy Buchmacherskie ,ale kursy w Europie też Były jakies dziwne ..Wygrana Meksyku z Niemcami w Europie południowej na 2 godziny przed tym meczem nie przyjmowano ..zakładów .

Obyś Max stał się Forumowym ..SZAMANEM w sprawach Kopanej piłki wszak to Twój Ziom zawiaduje kadrą ;)
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: jettp »

żeby poprawić humory wszystkim to może ten wpis poprawi nastroje ::::
app-facebook
Katarzyna Bosacka
13 godz.
A nie mówiłam? Napój energetyczny Turbogrosik wykończył Grosika, chipsy Lays Błaszczykowskiego, a parówki Nawałkę. Trzeba było jeść zdrowo :)


:lol: :lol:
forumowicz

Re: MS Rosja ile meczy Polska wygra a ile przegra ?

Post autor: forumowicz »

dobry kursik jest na awans Polski dzisiaj1 do 3 idę zaraz zapodam 100zł,grunt to pesymizm w narodzie! a tu cytat z gazeta.pl :Boniek: Byłem i będę twarzą bukmacherów. Nie rozumiem, jak można się od tego uzależnić
Zablokowany