Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Fionka »

Ot i się czepiają .Jest super a jak komuś nie pasi to do sądu zapraszam . Tam wam dopasują . Według poglądów (pomijamy rację) . Szlachetne Zdrowie...... :oops: ale NFZ nie wspomoże , bo i z pustego Salon nie naleje :roll: :o :o .Dokładnie wczoraj na kilku pacjentów tylko część została przyjęta......... Ze Znacznym . Dokładnie 10 osób . Cała reszta jak będzie zwiększony limit.Poczekajmy troszku . Znienawidzimy NIEPEŁNOSPRAWNYCH .Toż to na miejsca do specjalistów , o rehabilitacji nie , wspomnę :? i tak czekamy , a ... Znacznego - NIE mamy juz szans:shock: Coś mi to przypomina. Pamiętam wieczory i opowiadania tatki i dziadka :|Boję się. :( Sprawiedliwość o Prawie ścichnę , bo wstydzę się , to idzie jak huragan . Tego się nie da zatrzymać . Prawo i Sprawiedliwość :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Fionka »

Tak .Wiem . Gorycz się wylewa . Więc proszę nie uświadamiać mi TEGO.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: mary jo »

Nie narzekać :twisted: ;)
Na MRI prawie rok :? :shock:
Ale huragan się rozpędza...
A gorycz jest uzasadniona i ludzka.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: darek »

rozmawiałem ze znajomym
Ludzie ,którzy posiadają Orzeczony stopień ZNACZNY od wejścia Ustawy zaczynają od Bogu ducha winnych Pań w Recepcji wymagać stosowanie się Przyspieszonego przyjmowania Osób do lekarza
oczywiście kij ma dwa Końce -ale zaczyna to wyglądać humorystycznie w przychodni gdzie pracuje synowa dziś pojawiła się Kartka ze ze względu na panującą Sytuację Przychodnia nie może Tak Nie może sprostać Ustawie .
Niestety ale ktoś chciał wprowadzić mocny podział
teraz ustawodawca ma Dylemat
może "dadzom te pińset " ;)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Ania52 »

Na rehabilitację zapisywałam się w grudniu 2016r i mam na listopad 2018r.Musiałam prywatnie, bo to bark i nie dało się spać.Na TK czekałam 5 miesięcy. Po TK mam skierowanie na rezonans- cito, obleciałam miasto i najkrócej na listopad. Ponieważ jest to głowa nie mogę czekać tak długo i zapisałam się na sierpień do woj łódzkiego. Mówiłam swojemu "ciału" żeby się nie poddawało ale ono nie słucha :( .
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4581
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: rybka »

chetny pisze: 05 lip 2018 14:47
rybka pisze: 04 lip 2018 17:19 No to ja miałam farta bo na tomografię czekałam tylko 3 dni :D ... skierowanie nie było na cito!
No ufarciło Ci się na maksa na Śląsku zapisałem się początek maja mam na 4 września czyli 4 miesiące na TK kręgosłupa
Cztery lata temu czekałam cztery miesiące. Jak chcesz, to mogę Ci dać namiar na pracownię TK.
forumowicz

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: forumowicz »

Teraz Maciusie będą na piedestale !! Ty szaraczku zapitalaj obalały do roboty !!!! ktoś musi na Maciusia zapitalać !!!!


tylko jeden gostek zrobiłby z tym wszystkim porządek ;P
ODPOWIEDZ