Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: darek »

PRZYZNAJĘ się Zrobiłem dziś PROWOKACJĘ .

..udałem się do Specjalisty tak specjalisty do DAWNEJ Kliniki Pani Gierkowej w Katowicach na Ceglanej
Fakt miałem zapodany termin na ..dziś w styczniu 2018
odstałem swoje choć Osoby z Orzeczonym stopniem Znacznym wg Pani Minister i Pana Premiera ..miały bez kolejki -odstałem 3 godziny do Pani Rejestrator i Pani ..Stwierdziła że doktor na ..URLOPIE
Ja do Pani
-Kochana Ja mam Być bez Kolejki dac mi Innego Doktora bo Nie dostałem 500 a za to mam byc obsłuzony bez Kolejki :)

Myślałem ,że kolejka Mnie Zlinczuje -że ..............

..to ja juz będe stał wKolejkac Niech Premer Da te pinciet byle by Ludzie nie opieprzali
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Fionka »

Znaczny bez limitu i po za kolejką - ok. Tylko dla czego nie ma zgody na zwiększenie zatrudnienia :?: Czyli nawet dla znacznego braknie :shock: :shock: :shock: Tak w skrócie.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: mary jo »

Jest super :D super :D super :D
A będzie jeszcze bardziej SUPER :lol:
Ale co tam ;) grunt abyśmy zdrowi byli :) :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: darek »

..na marginesie.
Dziś rano dzwoni do Mnie Mój Serdeczny Przyjaciel Marek z okolic Warszawy.
Jeden z pierwszych ,któremu udał się kilka ładnych lat temu kompleksowy przeszczep -Trzustka-Płuca
Człowiek ,który przez ponad 30 lat był na INSULINIE od kilku lat dzięki przeszczepowi NIE JEST SŁODKI ;)

Rzekomo wczoraj udał się do Szpitala w Warszawie na Banacha bo prócz innych schorzeń które w jego organiźnie spustoszyła Cukrzyca -Marek jest osobą NIEWIDOMĄ pojawił się problem ..Natury ..Tarczycowej.
Marek jako osoba -Niepełnosprawna pojawia się ze skierowaniem po odstaniu w Kolejce i Dowiaduje się ,że Pani wyznacza Mu TERMIN około 20 lutego 2019 roku do Poradni Enykrologicznej gdzie Badania FT 3i 4 ewidentnie mówią że Jest coś nie Halo

Marek posiada orzeczony Stopień ZNACZNY -Pani z Logiką a skąd Mam Wziąść Lekarzy skoro.

Czyli zapowiedzi nie do Końca sa tak Prawdziwe.

..Pomogłem Markowi ..Kuzyn jest Lekarzem na Onkologii w Gliwicach -Marek ma pojawić się 10 lipca u Lekarza od ..Tarczycy ...
Pojawię się 10 na Dworcu odbiorę i podwioz do Kliniki Onkologii i odwiozę po Badaniach na pociąg powrotny do Warszawy.

Pytanie po co ta ściema ,że Jest Dobrze ,że Jest Pomoc wg nie oficjalnych informacji w woj śląskim NIE BYŁO Zapytania dotyczącego zwiększenia Pracy Fizjoterapeutów -A w tej sprawie nie tyczy sie tylko o Fizjoterapeutów ale i o inne dziedziny choćby Przykład Marka ..

Tak wiem ,że Znowu kilka Osób będzie to Drażniło ,że podnoszze Aspekty polityczne
Ale taka Niestety Jest PRADA
do TV Swoje
ŻYCIE SWOJE
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: mary jo »

Brawo Darek ! :D
Super,że są tacy Ludzie jak Ty :serce: :kwiat:

To NIE MA NIC WSPÓLNEGO z polityką.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Felice »

Darek na warunki warszawskie dostał bardzo szybki termin do endokrynologa. W poradni w której się leczę w ogóle nie przyjmują nowych pacjentów bo nie ma lekarzy. Profesor konsultujący ma grubo ponad 80 lat.
W innych poradniach terminy paroletnie,albo brak zapisów.
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: mary jo »

Boże,prosżę Cię codziennie o zdrowie dla najbliższych i siebie,i proszę pozwól nam cieszyć się zdrowiem jak najdłużej.
I dziekuję za to,co mamy.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: darek »

Felice pisze: 04 lip 2018 09:57 Darek na warunki warszawskie dostał bardzo szybki termin do endokrynologa. W poradni w której się leczę w ogóle nie przyjmują nowych pacjentów bo nie ma lekarzy. Profesor konsultujący ma grubo ponad 80 lat.
W innych poradniach terminy paroletnie,albo brak zapisów.
Teraz to chyba Mnie Felice wkręcasz ..80 letni Profesor Konsultant !!!

Marek nie chce do Profesora chce do SPECJALISTY
Czy Problemem jest gdy społeczeństwo tak się NIESTETY STARZEJE zwiększyć Liczbę Specjalizacji Rezydentur Lekarskich .
i niech nikt nie mówi ,że tamci rządzili 8 lat Ci teraz są 3 i
Jak w obliczu narastających liczby zachorowań na Tarczycę NIE MOZE BYC SPECJALISTÓW ??
A najbaradziej irytujące jest Zaproszenie do Lekarza Specjalisty za ileś Lat , GDY JEST TAK Dobrze nie można POMÓC -Ludziom
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: Felice »

Teraz to chyba Mnie Felice wkręcasz ..80 letni Profesor Konsultant !!!
Nie Darku nie wkręcam...
Cieszę się że mogę korzystać z wiedzy i doświadczenia Pana Profesora który lata całe był szefem kliniki endokrynologii .
Dodam,że pan Profesor Bacia,neurolog ma 92 lata,nadal przyjmuje pacjentów,asystuje przy bardzo dużych projektach neurochirurgicznych i cieszy się świetną kondycją i zdrowiem.Ba życzę każdemu takiej pamięci ,dzwonisz do Profesora i doskonale wie o jakiego chodzi pacjenta.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Coraz dłuższa kolejka do ZDROWIA :-(

Post autor: rybka »

No to ja miałam farta bo na tomografię czekałam tylko 3 dni :D ... skierowanie nie było na cito!
ODPOWIEDZ