Soboty w sanatorium

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Myky
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 25 wrz 2018 14:06
Staż sanatoryjny: 2

Soboty w sanatorium

Post autor: Myky »

Dobry wieczór państwu :) tu znów ja :serce: kto się cieszy?
Awatar użytkownika
Myky
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 25 wrz 2018 14:06
Staż sanatoryjny: 2

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Myky »

Ta ostatnia sobota 🎶będą harce hulanki i swawole 😈 i płacz też... ale to jutro
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Duszyczka »

Aaa....tu Cię mam.. :twisted:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Duszyczka »

Imprezkę szykujesz pod śledzia i kaszankę z miodem? :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Duszyczka »

Wieczory sobotnie w sanatorium są fajne.Etap zabiegów tygodniowych zakończony bólem różnych części ciała a i tak potem po szlifierce zewnętrznej części lica szoruje się najpierw na grupowe" mityngi"a potem na szorowanie parkietu powłóczystym ruchem kończyn.I tak już na poluzowanych w zawiasach. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Myky
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 25 wrz 2018 14:06
Staż sanatoryjny: 2

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Myky »

👀 Duszyczka łazisz za mno? 😍
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Duszyczka »

Aha... :oops: . ;) :D Ooohooo .. i znowu mi podzespoły siadają... . Idę na kabel. Dobranoc :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: darek »

Sanatoryjne Soboty

No mozna by co nie co napisać ale pytanie czy wpisem nie "obudzimy"Admina tak tak bo bywały zdarzenia raczej nie do publikacji przed 22,00

Pamiętam ostatnia sobota turnusu -( miał kończyć się chyba w środę Kołobrzeg) czerwiec i juz mieliśmy umówione siostry ze sławnej Mewy V o której nawet w jednym ze skeczów Sławny Bercik wspominał że przyjdziemy około 24 bo Halkozyn grał już do 23 i co Pojawiamy się grupą około 10-15 par czyli ekipa duża do sławnej Mewy V -Cukrzycowej -obecnie po remoncie inny numer i co delikatne stukanie do dyżurki i ... Nikt nie otwiera szybka decyzja jedenej z Pań idziemy na Plaże .
Co działo się na Plaży raczej nie będę opowiadał ale Taxi dowoziło napoje( generalnie NIKT nie miał ..pieniędzy :) ) a i było pływanie w morzu przy wschodzie słońca.
Do obiektu weszliśmy tak weszliśmy podczas zmian Pan pielęgniarek 15 po 7,00
Oczywiście wszyscy o 7,45 stawili się na Obowiązkową Insulinę -Były czasy ze to Panie Siostry Pielęgniarki podawały zastrzyk :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: Duszyczka »

Uuuooo... :o No to było z ostrymi wrazeniemi trzeba przyznać. Dobrze że obecność w pokojach nie była sprawdzana.
Ja kiedyś z mężem. .(.też w Kołobrzegu) podczas pobytu w Doris zeszliśmy na wieczorek do klubu.Tam jakaś muzyczka nie do tańca...(aczej snu.)ruszylismy w rejs tam gdzie grają.Najgłosniej było w Mewie
.Nie pamietam dokładnie ale chyba 3.Tam była ostra imprezka z królem balu w wieku ok.90 lat który ledwie stał na parkiecie.Przez moment przeszła mi myśl z pytaniem:Co On tu robi?Na koniec już wiedziałam.Szedł do swego hotelu prowadzony pod pachy w asekuracji dwóch najładnieszych dziewczyn na wybrzeżu. Uśmiech u tego pana od ucha do ucha.Może ostani ale jsk szczery.U mego ślubnego niestety szczena opadła.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Soboty w sanatorium

Post autor: darek »

..W Mewach Nie ma Sali
Może to inny obiekt
a co do Meldowania i obecności to Siostry cały Turnus nękały akurat trafiliśmy na "Normalną Zmianę" pamiętam to był czas Mistrzostw w Piłce kopanej w Japonii 2002 rok
ODPOWIEDZ