Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: Sloneczko »

Kto nie pracuje w niedzielę na dzialeczce to .... leń śmierdzący 🤣
forumowicz

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: forumowicz »

darek pisze: 11 lis 2018 17:07
kuracjusz54 pisze: 11 lis 2018 16:57 NutkO to zaniżasz dochody panów "księdzów" :o ;)
..odbije sobie za POGRZEB w Niedzielę
Stawka =2 000 złotych za 30 minut pracy i to BEZ odprowadzenia podatku do US
Są chętni to się kroi :o 8-)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: Sloneczko »

:roll: A co mi tam :?
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: Chmurka07 »

No i w niedzielę wszyscy klikają :lol: a to też nie wskazane ;)
forumowicz

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: forumowicz »

W niedzielę nie pracuję , jedynie czym mogę się "zhańbić" to prasowanie lub odkurzenie po gościach , żadnych ciężkich czy głośnych prac :)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: Ania52 »

W niedzielę można pracować,bo praca to modlitwa.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: Felice »

W niedzielę,jak każdego dnia robię to na co mam ochotę,wszak wolnym człowiekiem jestem.
forumowicz

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: forumowicz »

Ania52 pisze: 13 lis 2018 21:14 W niedzielę można pracować,bo praca to modlitwa.
.." modlitwy nie można zamknąć w kościele, całym swoim życiem trzeba się modlić, także w pracy i pracą. "

ks. Popiełuszko

skoro trzeba modlić się pracą , no to modlitwa w niedzielę nie zabroniona , wręcz wskazana ;)

a propos - jestem w pracy :P :mrgreen:

a w domu :?: - podpisuje się pod słowami Felice :kwiat:
forumowicz

Re: Czy zdarza się Wam wykonywać prace w domu w niedzielę inne niż przy przygotowywaniu posiłków?

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 11 lis 2018 17:22 Kto nie pracuje w niedzielę na dzialeczce to .... leń śmierdzący 🤣
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jak nie mam działeczki :?: :shock: to CZA szukac ogródka do przeorania :?: :mrgreen: :P
ODPOWIEDZ