12 Listopada

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: 12 Listopada

Post autor: BozenaMat »

Ja to rozumiem w ten sposób............. dzień wolny od pracy zawodowej....... a co robimy w tym dniu, to nasza sprawa. To nie jest żadne tam święto. Święto mieliśmy wczoraj, a że wypadło w niedzielę, to łaskawie dano nam taki dodatkowo wolny od pracy dzień. :)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 12 Listopada

Post autor: smuga »

Mąż świętował na maxa ....umył autko , zamontował czujnik napełnienia szamba bo padła integra i troszkę woniało :lol: :lol: :lol: dzień jak co dzień :D
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 12 Listopada

Post autor: zawiela »

Dodatkowo wolny dzień i o jedną dniówkę ,mniejsza wypłata.
POLSKA toooooo bogaty kraj,można se pozwolić :evil:
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 12 Listopada

Post autor: smuga »

zawiela pisze: 12 lis 2018 17:23 Dodatkowo wolny dzień i o jedną dniówkę ,mniejsza wypłata.
POLSKA toooooo bogaty kraj,można se pozwolić :evil:
..w budżetówce przy zasadniczej nie ma znaczenia ;)
forumowicz

Re: 12 Listopada

Post autor: forumowicz »

Dzień dzisiejszy świętem nie jest koniec kropka . :lol:
Święta inne świętami wszystkich też nie są więc niech każdy żyje i robi co chce .
:D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 12 Listopada

Post autor: darek »

To teraz mam właściwą wykładnie.

Ale z drugiej strony jako Osoba czynna zawodowo POZBAWIONO Mnie ( i kilka tysięcy innych Osób ) możliwości dowolnego wybrania dnia za to że 11-listopada wypadło w niedzielę w inny dowolny dzień do końca miesiąca Tak jak to ma miejsce w innych przypadkach .

Pozbawiono mnie Mojego PRAWA.

A co do Pani z 5 piętra to chwile temu dowiedziałem się że w Katowicach nie przeprowadzono takich uroczystości jakie były transmitowane w TVP plus jest zniesmaczona że na Naszym Osiedlu w wyborach wygrał Radny niezależny.

Faktycznie ustawa na kolanie pisana właśnie skończyłem lekturę na jednym z portali odnośnie dnia dzisiejszego oraz Osób ,które mimo -DNIA WOLNEGO musiały pracować .

Proponuję choć nie wiem jak zamknąc temat bo zaraz ,,,,"pojawią się "i znowu będzie gorąco
forumowicz

Re: 12 Listopada

Post autor: forumowicz »

Darek , za 11 listopada (niedziela) nie ma wolnego dnia , nie pozbawiono Cię niczego . 12 listopada to jest wyjątkowo wolny dzień dla upamiętnienia
100-lecia odzyskania niepodległości
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: 12 Listopada

Post autor: Fionka »

smuga pisze: 12 lis 2018 15:42 Mąż świętował na maxa ....umył autko , zamontował czujnik napełnienia szamba bo padła integra i troszkę woniało :lol: :lol: :lol: dzień jak co dzień :D
Smużka , dzisiaj były poprawiny :lol: Ja w innej sprawie . Co to za czujnik , bo ja mam przydomową oczyszczalnie i o czujniku słyszałam ale nic więcej nie wiem . Jedyny czujnik , to mój czujny nos . :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 12 Listopada

Post autor: darek »

bibi pisze: 12 lis 2018 18:33 Darek , za 11 listopada (niedziela) nie ma wolnego dnia , nie pozbawiono Cię niczego . 12 listopada to jest wyjątkowo wolny dzień dla upamiętnienia
100-lecia odzyskania niepodległości
Wiem że za 11-Listopada nie ma Wolnego.

..Ale czas temu gdy w Dniu Wolnym wypadło jakieś święto Państwowe czy Kościelne to był dzień do Wybrania
Ale TYLKO gdy wypadło właśnie w Niedzielę
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 12 Listopada

Post autor: smuga »

Fionka pisze: 12 lis 2018 20:08
smuga pisze: 12 lis 2018 15:42 Mąż świętował na maxa ....umył autko , zamontował czujnik napełnienia szamba bo padła integra i troszkę woniało :lol: :lol: :lol: dzień jak co dzień :D
Smużka , dzisiaj były poprawiny :lol: Ja w innej sprawie . Co to za czujnik , bo ja mam przydomową oczyszczalnie i o czujniku słyszałam ale nic więcej nie wiem . Jedyny czujnik , to mój czujny nos . :lol:
Fionka napisałam na PW
ODPOWIEDZ