zainteresowania forumowiczów!

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

zainteresowania forumowiczów!

Post autor: forumowicz »

a tak nawiasem co u was słychać? jak żyjecie? pogoda piękna,ja dzisiaj pojeździłem na rowerku/23 km jak na początek chyba przesadziłem/,czym się interesujecie? ja np kocham sport!
forumowicz

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: forumowicz »

Tę jazdę rowerkiem od razu po Tobie Max "czuć" :) spokojny, zrelaksowany i wyciszony hm ,ja osobiscie wsiadłabym w dobre autko ;) takie niezawodne i jechałabym tak przed siebie ,kocham prowadzenie auta , długie wycieczki relaks tak bardzo mi teraz potrzebny :oops: :)
mg11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 242
Na forum od: 30 mar 2012 16:55
Oddział NFZ: Lubelski

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: mg11 »

Ja interesuję się sportem. Kiedyś trenowałem trochę siatkówkę i sporty walki, niestety teraz stan zdrowia pozwala raczej na kibicowanie. Lubię obejrzeć dobry film i ciekawą książkę, głównie thillery i sensację.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: Selene »

A ja lubię podróże te dalekie i te bliskie. Stąd też narodziła się pasja do fotografowania.
Na sportowo to pływanie i taniec ( teraz bardzo rzadko ) i spacer z kijkami nordic walking.
Wieczorem zaś dobra książka lub film.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: Selene »

MAX gratulują fajnego tematu :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1390
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: Bunia »

Pogoda piękna , mgła od morza aż biało :lol: a przede wszystkim wiosna to ogród , ogród . Kije , książka thilery medyczne ,no dobra czasami jakiś romans . A wieczory oj czasami to się dzieje :roll: :lol: ale czego to nie robimy dla zdrowotności ;)
Oczywiście wyjazdy do sanatorium ,i zwiedzanie- spotkania ze znajomymi i grill .
A na pierwszym miejscu jestem matką 24godziny na dobę i lekko nie jest ;)
Pozdrawiam serdecznie Bunia.
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: marika »

interesuję się sportem grałam w siatkówkę,oglądam mecze piłkarskie,jeżdżę na nartach,chodzę po górach,kocham morze,książki o różnej tematyce,taniec,właściwie łatwiej napisać czym się nie interesuję!zapomniałam o poezji, łowieniu ryb,jazdy samochodem i.t.d.pozdrawiam 8-)
forumowicz

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: forumowicz »

Witam w ten cieplutką,prawie letnią noc.
Nie będę oryginalny jak napiszę że również lubię sport,podróże dalekie i bliskie,polską przyrodę i przebywanie z interesujacymi ludżmi.
Gdy tylko mam czas i możliwosci,to staram się jak najwięcej zwiedzać.Świetnie czuję się nad morzem i chociaż raz w ciagu roku staram się chociaż na kilka dni wyjechać na wybrzeże.Oczywiście słucham często muzyki i w zależności od nastroju są to różne rytmy.Bardzo cenię sobie kontakt z ludżmi starszymi i doświadczonymi.Teraz czesto otwieram stronę NS i przyznaję że ten sposób kontaktu z ludżmi,często ciężko doświadczonymi chorobą i walczącymi o powrót do pełni zdrowia wzbudza mój podziw.Od czasu kiedy będac kiedyś w hospicjum i ogladając uśmiechniętych i pogodnych ludzi,tak naprawdę "skazanych",wiele zrozumiałem i przestałem użalać sie nad swoimi słabościami,które są tak naprawde banalne w porównaniu z ....!
Pozdrawiam.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: kasiula »

Ja uwielbiam nurkować w rafach.kocham rafy w Scharm El Scheik na Tiranie i uwielbiam taniec... Pozdrawiam wszystkich
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: zainteresowania forumowiczów!

Post autor: kasiula »

mix.....masz racje..znam ten ból... pozdrawiam.... dużo napisałeś..ja tak nie potrafię ....pozdrawiam
ODPOWIEDZ