FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Pociągów ,autobusów ,busów w rózne kierunki ,Polski.Zapraszam do utworzenia i aktualizowania rożkładu jazdy do miejscowosci ,sanatoryjnych uzdrowiskowych,wypoczynkowych.
Ponieważ otrzymanie ,kompetentnej info w temacie :roll: graniczy z "cudem" a minuta rozmowy kosztuje np 2,49 gr ,stwórzymy taki sami ,na zasadzie jechałam/em/,podpowię :)
Zapraszam
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: violet58 »

Witaj.
Pomysł sam w sobie świetny, ale czy w naszych realiach do realizacji.
Wczoraj wracałem z Ustronia, remonty dróg pod Pszczyną i Tychami efekt - gigantyczne korki i żółwie tempo jazdy.
Gdyby nie fakt, że zdecydowałem się wyjechać godzinę wcześniej pewnikiem utknąłbym w Katowicach na amen.
Dochodzi do tego sporo połączeń sezonowych, wiele kursów jest likwidowanych bo się " nie opłaca"
Ja zwykle korzystam z portalu e-podróżnik i jestem zadowolony, bieżące aktualizacje, możliwość zakupu biletów czy
nawet możliwość znalezienia dojazdu z przesiadką. Podawane są czasy podróży, oczekiwania na przesiadkę, przewoźnicy a nawet
ceny biletów. Nie jest to żadna kryptoreklama ale sprawdzona rzetelna informacja dostępna w sieci.
Pozdrawiam
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dzi »

Kruszynko tutaj nie napisałaś jakiego szukasz połączenia, ale w "wyjeżdżam" piszesz, że z Lublina do Krynicy.
Z Ruskiej w dni rozpoczynające turnusy są specjalne kursy do bardzo wielu uzdrowisk, Zapisy na telefon i gdy prawie
komp0let jadą. Kiedyś do Iwonicza było dużo chętnych to podstawili 3 busy z przyczepkami :).
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Dzi ja powołałam ,do życia ten temat nie pod moją osobę ,ale pod nas wszystkich wyjeżdżajacych.Ponieważ ja bardzo rzadko korzystam z komunikacji j/w wiec ,gdy teraz chce pojechać własnie "tak" to dostałam furii jak sie okazało ,że....ktoś nie odbiera telefonu..inny nie wie gdzie jest Krynica serio :shock: inny odbiera i i informuje tak ,że i tak nic z tego nie wyniak ,a reszta ma to w głebokim powazaniu.O matko i córko :lol: współczuje ludziom ,którzy w Polsce chcą się czegoś dowiedzieć.Sa strony intern przewozników ale 1 na 10 odbierze tel lub nie .Dobrze ,że jestesmy zyczliwi na tym forum i jakoś się "ratujemy" ,ale nie dziwie sie /zreszto juz dawno/ ,dlaczego inwestorzy powazni ,omijaja nasz kraj szerokim łukiem.Bardzo dziekuję za zainteresowanie moja osobą :oops: Irenko Tobie tez dziekuję bardzo,juz kupiłm wymęczony bilet ;) Mam nadzieję odpocząć po tym przedzieraniu się przez dzunglę niechciejstwa ,polskiego niestety .
jeszcze raz bużka :)
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Sprawdziłam połączenia z Lublina do Krakowa. Jest ich sporo. Najwcześniej o 5.15 bus BP Tour P. Brewczak, potem 5.45 Mad-Trans, 6.02 Expressbus. Podróż ok 5 godz. Potem w Krakowie busy do Krynicy. Podobnie jak Dzi planuję wyjazdy z e-podróżnikiem. Kruszynko, i tak masz lepszy dojazd niż ja z mazur. Pozdro :)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dzi »

Kruszynko dobrze, że już masz bilet, ale proszę napisz z info dla innych jak Ty jedziesz i jak zarezerwować bilet
na konkretne połączenie. To jak piszesz pod wszystkich wyjeżdżających :).
Basia z Mazur ma kilka przesiadek. Jedzie przez Kraków.
Jeśli by jechać z Lublina rejsowymi to do Rzeszowa o 11.15. Z Rzeszowa kierunek Gorlice lub Nowy Sącz. Tam lokalnym
do Krynicy. Przyjazd około 21.00. Tu należy unikać soboty i niedzieli, bo z lokalnych jeździ co piąty autobus. Busy częściej
ale trudniej z dotarciem do rozkładów.
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

Wyszperała i przesłała mi :Irena0404 :)

Bus Lublin wyjazd godz 5:25 do Tarnowa /Bp TOUR tel stacj 81 kier/7454343/ komórka 6007777742
W Tarnowie:9:20 następnie o 9:30 Z Tarnowa ,przelotowy Kielce-Krynica
W Krynicy o godz.11:33

Inna opcja Intercity Lublin-Kraków z Lublina 6:40
W Krakowie 11:26
Z Krakowa Autobus np Katowice-Krynica Z 12:30 13:30 ,oraz wiele innych kursów
Podano e-podróżnik.pl
:)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: dzi »

Kruszynko dzięki Tobie i Irence spod n-ru 004 :). Teraz aż się chce jechać, bo można zdążyć na obiad :).
Podążanie śladem innych wydaje się łatwiejsze, ....nawet przy zbieraniu grzybów :). Czy ktoś pojedzie za Tobą ?
Moja nieśmiała prośba, by czytający, którzy skorzystają z tych podpowiedzi ujawnili się dziękczynnym wpisem :).
Ewentualnie dodawali korektę, gdy będzie kolejna zmiana rozkładu. Co Ty na to Ireno, Kruszynko, Basiu, itd:) ?
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

:oops: Dzi ,czuje sie tak jak ta bużka ,ta sugestia zrodziła sie u mnie w wyniku 3 cięzkich dni poszukiwań :lol: .Ale kiedy założę ten swój ukochany lekki jesienny płaszcz ,a u boku postawię czarną walizę ,mało tego, poczuję metal schodków tego mega szybkiego ...ciagu ;) będę juz prawie na urlopie :)Pozdrawiam ciągle się ;) pakując
forumowicz

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: forumowicz »

A sugestia do wpisów i korekt ,jak najbardziej pożądana :)
ODPOWIEDZ