miłość i sex sanatoryjny!

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

p
Ostatnio zmieniony 15 gru 2010 14:59 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
cogito07
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 sie 2010 22:05

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: cogito07 »

Obawiam się ,, lwie '' ,że podchodzisz nie do tego forum co trzeba! Może coś bardziej typu sex lub erotyka. Może zwierzenia kuracjuszy były by w jakimś stopniu
interesujące, pod warunkiem,że zawierały by jak najmniej fikcji literackiej! Nie przeczę,że bywają przypadki, które jak widac kręcą Cię , ale czy to
miłośc , czy też może chwilowe ,, zauroczenie '' na czas turnusu? Nie podejrzewam,że ktoś z byłych kuracjuszy będzie chciał zrobic Ci frajdę i bawic się
publicznie w ,, wewnętrzny ekshibicjonizm '' !!!!!
Życzę powodzenia w poszukiwaniu chętnych do opisu swoich podbojów, ale raczej czarno to widzę!

Pozdrowienia !
cogito07
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 sie 2010 22:05

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: cogito07 »

OK ! Niech lew ,, zaryczy '' pierwszy. Mam nadzieję,że będzie to ryk triumfalny, który wszystkie pozostałe ,, lwy salonowe'' / po kuracji/ rzuci na kolana !!!!
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

o
adam48
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 20 lut 2011 10:09

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: adam48 »

moja zona ma jechac do dziwnowka leczyc serce. kto z byłych kuracjuszy mi powie jak to jest z tym romansowaniem?
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

spoko! jak Cię kocha to możesz ją spokojnie puścić! gorzej jak coś nie gra między wami,to wtedy jest różnie,sanatorium to dobre miejsce dla szaleństw małżonków
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

adam48 pisze:moja zona ma jechac do dziwnowka leczyc serce. kto z byłych kuracjuszy mi powie jak to jest z tym romansowaniem?
Wiesz już jedna z pań opisała powyżej co znalazła w koszu na śmieci w pokoju męża ,robiąc mu niespodziankę i przyjeżdzając 1 dzień wcześniej przed zakończeniem turnusu ....................ŻAŁOSNE PO PROSTU ,jeśli nawet tam szperała i jeśli nawet coś znalazła to ci dwoje ,mieli problemy ze sobą i oddzielnie już wcześniej.Natomiast nie wierz w te opisywane podboje i brednie .Ktoś jak chce to wejdzie jedno piętro wyżej w bloku i efekt taki sam.Byłam wrciłam i to nie 1 raz i po raz 2 błagam nie wypisujcie bredni o sanatoriach ,ani też nie przechwalajcie sie podbojami ,których nie było .Twoja żona powinna pojechać i Ty też ,od Was zależy jak się bedziecie zachowywali :roll: Pozdrawiam ciepło :)
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

chodziłaś do Ikara na fajfy a potem do Bałtyku na dancingi? i nie widziałaś podbojów?
AGA13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 lut 2011 18:17

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: AGA13 »

powiem ci co mi mówili wszyscy w sanatorium jak pojechałam po męża
-TU SIĘ PRZYJEŻDŻA WE DWOJE DZIEWCZYNO!
pozdrawiam :(
forumowicz

Re: miłość i sex sanatoryjny!

Post autor: forumowicz »

AGA13 pisze:powiem ci co mi mówili wszyscy w sanatorium jak pojechałam po męża
-TU SIĘ PRZYJEŻDŻA WE DWOJE DZIEWCZYNO!
pozdrawiam :(

........"wszyscy w sanatorium..." Aga to Ty pytałaś ile tych osób ? wiecej niz jedną? niż męża? a ile masz lat ?jestem ciekawa wszak 20 latkowie w sanatorium to rzadkość pozdro :(
Zablokowany