kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: violet58 »

Darku, a tak w ogóle to o co Ci chodzi :?: :?: :?:
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: marika »

violet58 masz bardzo dokładne informacje co do wyjazdów i przepisów warto skorzystać z rad pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Selene »

Marika 8-) , Darek 8-) dzieli, Violet58 8-) nie wie o co chodzi, temat zaś dotyczy... kolejki do sanatorium :lol:
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: dzi »

Gdy po rozpatrzeniu wniosku przez balneologa otrzymamy zaopiniowane pismo, to dopiero wtedy jesteśmy z konkretnym numerem w sanatoryjnej kolejce.
A na forach więcej rozważań o karencji do składania wniosku po poprzednim uzdrowiskowym leczeniu. :).
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

seti36 pisze:Witam moje oczekiwanie się już zakończyło zadzwoniłem dziś do NFZ tu i zapytałem o zwroty zaproponowali mi Lądek Zdrój oś. Jubilat .Po dzwoniłem poszperałem i po 20 minutach oddzwoniłem ze borę.A tak bym musiał czekać do grudnia Życzę cierpliwości w oczekiwaniu .
seti36 ja tez zadzwoniłam do funduszu o zwroty;proponowali mi tez Lądek Zdrój,i Kudowa Zdrój nawet bym reflektowała ale termin,za dwa dni więc jeszcze nie zdecydowałam się bo za krótki okres do wyjazdu. będę dzwonić na przyszły tydzień może jeszcze coś będą mieli napisz jaki ty miałeś termin? ile czekasz na wyjazd? miłego wypoczynku Ci życzę,pozdrowionka :)
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1463
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: seti36 »

Witaj Krystyna 60.
Dzwoniłem 18 tego to zaproponowali mi Goczałkowice na 19 tego a Ustroń na 20 tego.Powiedziałem że nie jestem w stanie załatwić urlopu w tak krótkim stanie ,to zaproponowała mi miła Pani 25 ty Ustroń i 28 Lądek.Dziękuję mam nadzieję ze pogoda dopisze i towarzystwo.
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

Witaj seti36 Bardzo ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedz :) będę dzwonić aż do skutku bo na jesień to nie uśmiecha mi się jechać. Wobec tego życzę Ci przyjemnego wypoczynku, wspaniałego towarzystwa i byś wrócił zdrowszy i zrelaksowany ;)
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: marika »

Seti36 wybrałeś Ustroń :!: jeżeli tak to dobry wybór :?: ;)
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1463
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: seti36 »

Witaj Marika.
Nie nie wybrałem Ustronia do Ustronia mam na rzut kamieniem wybrałem Lądek Zdrój tam jeszcze nie byłem.A w Lądku jest sporo do zwiedzania i po górach też da sie pochodzić :)
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Czy ktoś napisze jak najwygodniej dojechać do Lądka? Chciałam w tym roku ponownie odwiedzić Ustroń, ale może skuszę się do Lądka :) Pozdrawiam Wszystkich Dyskutantów NS :)
Zablokowany