Carpe diem.....

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

To prawda czasem te dni nam uciekają... a nam brakuje siły ich zatrzymać ..zatrzymć te cudne chwile ...zapakować do kuferka i codziennie je wyjmować ...niech będa iskrą zapalną na następny dzień . :D .
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

Jaki będzie ten dzień ??
Bo nowy dzień juz nastał i nowe przychodzą doznana ...czy będzie mnie nęcił zapachem słońca czy znów pomiesza piękne doznania .. :) Elciu dowiesz się po zachodzie słońca :)
forumowicz

Re: Carpe diem.....

Post autor: forumowicz »

Każdy etap naszego życia ma swoje własne piękno.


Willy Kramp

:kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

"Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie"
- Paulo Coelho
poczekam na koniec dnia :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

Mijały dni minął i rok ...rok podróży ...mniejszych i większych smutków ..wielu radości ..i ciągłej miłosci ..ale to juz było ..teraz w ten rok zabieram ze starego tylko radości,miłości, szczęście :roll: :D bo Świat stoi przede mną otworem a więc nie mogę obrócić się do niego plecami tylko złapać go w ramiona.Bo nikt za mniebie życia nie przeżyje, ode mnie i od Tego na górze tylko zależy czy będe żyć pełnią życia czy tylko marnie egzystować. Elciu masz tylko jedną szansę, wykorzystaj ją. ;)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

Pięknie, biało, lubię podziwiać taką pogodę...przez okno ..
Dziś tak bym chciała bujać w obłokach jak ta dziewczynka mała. Patrzeć z góry na ludzi i nie martwić się, czy mnie na czas rano budzik obudzi. Chciałabym tak po prostu poczuć taką blogość nieboską i nie martwić się od rana, czy mi w zupie nie zważy się znowu śmietana...... czy wypłata na konto wpłynie i rachunki popłace w terminie....Mogłabym tych rzeczy wyliczać tysiące, tyle ile płaków śniegu na mojej łące ..ale teraz Elciu Twoja pioseneczka zimowa płynie"wstawaj Elcia śnieg na dworze"więc marzenia na półeczkę i idz sprawdź temperaturę :roll: :lol: :lol:tylko załóż czapeczkę :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

Dawno tu nie byłam i powiem Ci Eluśka że przychodzi taki moment w życiu kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas nawet kałuży ;)a umieją spra­wić że czuję się jak koło za­paso­we.... ;) Zaw­sze go­towe lecz naj­częściej niepot­rzeb­ny... :roll:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

..i to był dobry pomysł bo głowa muru nie przebijesz Eluśka :D zamiast walczyć z wiatrakami skupiłaś się na sobie a to inwestycja która najlepiej procentuje. :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Carpe diem.....

Post autor: Fionka »

Eluniu chyba przyszla pora abym wzięła z Ciebie przykład.Mądre to co napisałaś.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

;) :lol: :lol: :lol: Ela Ty tak nie bierz sobie tego do serca co Eluśka bazgroli :roll: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ