Carpe diem.....

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

....."Chwytaj dzień bo przecież nikt się nie dowie jaką mam przyszłość zgotują bogowie".....nie wiem czy to wiek spowodował ,że każdy dzień jest dla mnie czymś wyjątkowym ....rano kawa ,myśli porządkowanie i obowiązków ...później trochę czasu dla siebie ...ostatnio bardzo to sobie cenię .....tylko zaczynam obrastać w kokon ...muszę wyważyć ,wypośrodkować to wszystko aby się wszystko trzymało właściwej orbity...a póki co te dwa dni błogiego lenistwa dobrze mi zrobiły :)takie przemyślane dni i dobrze uchwycone ....a co jutro będzie :?: :?:
forumowicz

Re: Carpe diem.....

Post autor: forumowicz »

Jutro będzie lepiej ;)
"Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie...","nie pytaj o to, co przyniesie jutro" :)
Bądź gotowa/y na zawsze wspaniały i piękny dzień jaki przyjdzie i nieważne jak będą go dostrzegali inni.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

...Oj wiesz Alku o czym piszę :lol: :lol: a ciacho już gotowe :) :) :)
forumowicz

Re: Carpe diem.....

Post autor: forumowicz »

Wiem,wiem Elu :kwiat: :) i nie przeczę,a ciasto poproszę nawet okruszki dla mojej skromnej osóbki poproszę :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

...............może warto nauczyć się zatrzymać taki super dzień :) :) ..ale mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca :)
forumowicz

Re: Carpe diem.....

Post autor: forumowicz »

Czas upływa nieubłaganie.A zatem dni naszych mamy coraz mniej.
Te którymi się cieszymy ,ponieważ jeszcze żyjemy :D poświęcamy na prace zawodową(zapewne wiekszość z nas) ;) .
Praca to nie odłączny element naszego życia ,niemniej jednak ograbia nas z chwil ,które powinniśmy poświęcić naszej rodzinie ,przyjaciołom .
A kiedy juz wracamy po nastu :( często przepracowanych godzinach ,nie mamy ochoty na cudownie pachnący posiłek,nie zauważamy zmian w domu ,np nowego bukietu na komodzie , jesteśmy zdziwieni ,że partner obok nas przemknął sie tak niezauważalnie nie zamieniając z nami wiecej niż pare zdań,a nasz syn urósł tak jakoś przed ostatnie miesiące.Uświadomił nam ten fakt ktoś z naszych sąsiadów.............
Nie korzystamy z teatru,kawiarni ,basenu ,ponieważ jesteśmy zmęczeni i gdzieś w zaciszu sypialni u boku partnera zasypiamy po przeczytaniu jednej strony książki......zasypiamy zmęczeni i starsi ,o dni ,miesiace godziny.....
Zmęczeni zapominamy o ciepłym dotyku dłoni naszego partnera ,a może odsuwamy swoją .......seks cóż to takiego ,?ciepłe rozmowy ...kiedyś były :(
Zasypiamy by jutro ,znów w kieracie codziennych spraw zapomnieć.......nie mieć czasu .......nie mieć już siły.
Co wybrać ktoś zapyta ,no właśnie co wybrać ?
Może zatrzymać się na chwilę ,przewartościować dzień ,miesiąc ,rok,zrezygnować z czegoś ,na rzecz bliskości ,okazania uczucia ,bycia ze sobą w świetle ciepłego światła lampy ,z szampanem w tle ,z ukochaną osobą. :serce: :kwiat:
Wziąć jego dłoń w swoją i pozwolić by wziął naszą i pomilczeć tak po prostu ,już nie przez jedną chwilę lecz przez wieczór cały :serce:
forumowicz

Re: Carpe diem.....

Post autor: forumowicz »

Nie tylko taki dzień,ale i czas warto by móc wykorzystać ulotne chwile namiętne i czułe :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

..............o tym myślałam Kruszynko ostatnio i chyba wieczorem powinnyśmy robić tu wpisy ...czy udało nam się uchwycić ten dzień ... :) miłego dnia
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Carpe diem.....

Post autor: eluunia »

....nie można było lepiej tego wyrazić .....................aż mam łzy w oczach :cry: :serce:
ODPOWIEDZ