Fajny film wczoraj widziałem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: VVENUS »

A ja z przyjemnością obejrzałam wczoraj z 2003 r komedię romantyczną.: "Lepiej późno niż później" z Diane Keaton, Jackiem Nicholsonem . Trwajacy ponad 2 godz film , a jakoś nie męczył.. :D na sobotni wieczór super ;)
A na "Po prostu przyjaźń" wybieram się z przyjaciółką w środę do Heliosa z cyklu Kino Kobiet.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: sztani »

Venus 2 godziny ale z reklamami. na tej stacji. :) :) :)
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Zastanawiałem się gdzie wspomnieć zmarłego Bohdana Smolenia ,i choć zagrał w paru filmach pamiętamy go jako kabareciarza ,satyryka ,a niezapomniany duet z Zenonem Laskowikiem do dzisiaj bawi i rozśmiesza do łez . :serce:

Pamiętam , kilkakrotnie odwiedziłam Scenę na Piętrze to był kabaret :lol: :lol: :lol:
Po tragedii rodzinnej założył Fundację Stworzenia Pana Smolenia - do końca pomagał chorym dzieciom.
Pochowany został na małym Cmentarzu w Przeźmierowie koło Poznania.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Felice »

Wczoraj byłam na premierze "LA LA land " Dla mnie film mogę powiedzieć magiczny.Magia muzyki, magia tańca, magia miłości i magiczni aktorzy.Świetne role Emmy Watson i Rayana Goslinga.Osobiście polecam nawet jak ktoś nie przepada za musicalami ten film pokocha.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Atina »

"Sztuka kochania" polecam :) film o Michalinie Wisłockiej.
Seans się skończył a ludzie nadal siedzieli...dojrzali ludzie :)
Ktoś zapytał Michalinę czy ta książka jest z autopsji jej odpowiedz była taka ...czy niewidomy może pisać o kolorach ;)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Bogutka5 »

Sztuka kochania - oczywiście też polecam. To czasy naszej młodości i dobrze pamiętam atmosfere wokół osoby p. Wisłockiej i jej książki.

Natomiast la La Land super fajny film muzikal, kilkanascie nominacji do tegorycznych oscarów.
Choc ja początkowo przez kawałek filmu miałam kłopot aby "wszystko ogarnąć" - taniec, muzykę, piękne zdjęcia i treść, którą musiałam czytać, a jak są tlumaczone teksty piosenek to nie to samo co dialog, który sam wpada w głowę.
Teraz codziennie puszczam sobie muzyke z filmu i jest cudowna. A film chyba obejrzę jeszcze raz.

Teraz czas na kolejne z oscarowych nominacji. Polecam Przełęcz ocalonych - mocny, bardzo mocny i bardzo dobry. Dobre kino.
Wczoraj obejrzałam Aż do piekła ... dobra muzyka, piekne panoramiczne kadry Teksasu i treść, która wciąga. Polecam.
Bogutka
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Bogutko :kwiat:to prawda Przełęcz ocalonych to kolejny świetny film Mela Gibsona naprawdę wart obejrzenia
przytoczę cyt: z filmu
:Nie będę mógł żyć ze sobą, jeśli nie pozostanę wierny swoim poglądom:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Felice »

Jutro idę na Wisłocką. Wczoraj byłam w teatrze Capitol na sztuce "Kiedy kota nie ma".Polecam spektakl bardzo miłośnikom farsy,dobrego dowcipu i śmiechu do łez.Świetna gra Jacka Lenartowicza.Osobiście nie podejrzewałam do o taki talent komediowy.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Suzen »

Oglądałam w TV film pt"Mój rower "w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.
Produkcja nie jest najnowsza ,bo z 2012 roku.Kino męskie,bo przedstawia pokolenie dziadka ,syna i wnuka.
Jednocześnie bez brutalności- momentami bardzo wesoło,smutno i nostalgicznie.
Wg mnie bardzo dobra rola Michała Urbaniaka,Artura Żmijewskiego,Krzysztofa Chodorowskiego.
Film skłania do refleksji nad tym co przemija ,było i nie wróci.A i teraźniejszość jest ważna.
Uroku dodają obrazy przyrody i wątki muzyczne.
Mnie osobiście wzruszył i zapadł w pamięć.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Felice »

Byłam na "Sztuce kochania"
W moim odczuciu warte obejrzenia. To taki rodzaj kina, którego u nas brakuje. Film nie jest ani specjalnie wielki, ani wybitny.Dla mnie dobrze zrobiony, ze świetnie grającą Magdą Boczarską. Raz rozbawia, raz wzrusza, pokazuje PRL taki w miarę kolorowy,a nie smutny i szary...
ODPOWIEDZ