Pozdrowienia i serdeczności

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: Felice »

Tak nazwałam temat,a przyszło mi do głowy,ze mógłby być nawet taki dział z życzeniami,podziękowaniami itp.

A właśnie w ten sposób chciałam podziękować nasze forumowej koleżance Poznaniance....teraz z Warszawy za mile spędzone przedpołudnie.Mimo śniegu i zimowej brejki nam w duszach grało,a spacer baaaaaardzo długi był samą przyjemnością.B. mam nadzieję,ze sprawdziłam się jako przewodnik po Warszawie :) Serdeczne dzięki.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: margot »

Alice bardzo dobry pomysł :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: biedroneczka »

Oj tak :D Mnie też się bardzo podoba temacik :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: syrenka »

Tak jak mówiłam przez telefon ,,,było super :D i oczywiście chcę jeszcze ... :) nie znam Warszawy jestem tu od miesiąca...a ALICE jest świetnym przewodnikiem z nią się człowiek nie nudzi ,,,Był spacerek ,,,dobra herbatka ,,mniam ,,,mniam ,,,i oczywiście coś słodkiego ,,,pączuś najlepszy w Polsce tak się dowiedziałam ,,, :) A że pomyliłam kierunki :D i gdyby nie Alicja pojechała bym w drugą stronę ,,hi hi ,,,by się działo ,,,, :) Reasumując spacer był super ,,,,Dziękuję bardzo i jak pisałam polecam sie na przyszłość ,,,,, :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: Felice »

Adminie,puk,puk :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: andrzej1955 »

Temacik bardzo sympatyczny i na pewno ociepli klimat,co jest Nam zawsze potrzebne :!: :!: :!: co do pomylenia kierunków,to chyba po tej.......herbatce ;) :lol: ale góralska w .....Warszawie :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: Felice »

andrzej1955 oj miała w sobie wszystko co mogło zakręcić w głowie....pomarańcze, cytryny,imbir i....sok malinowy. :lol:
Nic góralskiego w niej nie było.No może tylko nastrój wspomnień krynicko-lądeckich.
forumowicz

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: forumowicz »

Pozwalam sobie napisac w tym wdzięcznym temacie o wdzięcznej porze ;) :) ponieważ mam bardzo miły powód.
Pragnę podziękować wszystkim za ciepłe pełne serdecznosci lisciki które otrzymałam wczoraj od Was Kochani ,a dzisiaj w poczcie prywatnej kolejne.
Jeden szczególnie zapisze się w mojej pamięci.....koleżanko wiesz prawda? Bardzo dziekuję ,jestem tym razem mile :oops: ,ale :D .
Ponieważ ja nigdzie nie wybywam ;) :lol: a dymisja? to nie znane mi słowo. :lol:
Chciałam pokusic sie o krótka refleksje (adminie proszę :) )...nie ma mojego przyzwolenia na ranienie ludzi słowem ,czynem ,gestem.
Zawsze tak reaguję i nikt tego nie zmieni,nawet jesli tam gdzieś po drugiej stronie uważa siebie za zwycięzcę ,w moim przekonaniu to smutne zwyciestwo.
Tak jak powiedział tutaj nasz fantastyczny ciepły kolega DAREK ,mamy tak mało czasu tego ziemskiego ,po co więc go tracić na waśnie spory ,ranienie słowem .
Dodam od siebie jestesmy jak mgła co się pojawia szybko i jeszcze szybciej znika ,jak rosa co z listków roslin znika równie szybko jak sie pojawiła.
Szanujmy siebie ,szukajmy tego co w drugim człowieku jest warte zauważenia ,godne pochwały i uznania.
Wspieram osoby cięzko chore i ich rodziny ,codziennie czytam e maile tych ludzi ,niektórych juz nie ma wśród nas ...życie jest bardzo kruche,warto je przeżyć tak byśmy byli dobrze zapamiętani.
Tym akcentem i tą piosenką zaczynam nowy dzień. :kwiat: :serce:
Pozdrawiam wszystkich miłego dnia. :kwiat:

http://www.youtube.com/watch?v=FWZNF4F1r7Y
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: nika7 »

I ja pozwalam sobie tutaj napisać kilka słów . Rozumiem Kruszynkę , bo nikt nie chce być obrażany . Wchodząc na forum powinniśmy czuć się swobodnie a nie bać się co tam zastaniemy. Tyle w okół jest zła i nietolerancji , że chyba już wystarczy. Przecież wszystkich łączy choroba , jednych lżejsza innych cięższa ale jednak. Dlatego powinniśmy raczej podtrzymywać się na duchu i pomagać sobie nawzajem. Wydaje mi się że takie było założenie Admina kiedy to forum powstawało. Nie wiem jak inni ale ja o wiele lepiej się czuję jak ktoś mnie mile powita niż mnie zignoruje. Dlatego bardzo proszę wymieniajmy serdeczności zamiast wylewać żale . Wtedy z pewnością będziemy się czuć lepiej i choroby będą mniej dokuczliwe. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko.

Ps . Kruszynko pioseneczka idealna :serce:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozdrowienia i serdeczności

Post autor: Sloneczko »

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie w ten pochmurny poniedziałek. Popieram moje koleżanki i tak jak każdy normalny człowiek lubie jak ktoś jest życzliwy w stosunku do mnie i do całego otoczenia. Z ta wielka zyczliwościa jeszcze raz ...z całego serca zycze Wszystkim miłego, spokojnego i wspaniałego dnia :serce: :serce:
ODPOWIEDZ