Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
zorro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1862
Na forum od: 17 sty 2014 07:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: zorro »

rybka pisze: 27 maja 2018 19:36 Netykieta jest to zbiór zasad kultury obowiązującej Wszystkich :!:
Zgadzam się z definicją...
Wprawdzie użyłbym słowa "obowiązujących" bo o zbiór zasad chodzi... ale "obowiązującej kultury" to jak widać nie dotyczy ;)
Może wcześniej należało przypomnieć :kwiat:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: margot »

zorro pisze: 27 maja 2018 19:38 Otrzymałem kilka zgłoszeń w tym wątku dotyczących pisania nie na temat, polityki, obrażania innych, wyciągania publicznie prywatnych spraw.
Szkoda, że w tak ważnym temacie dotyczącym niepełnosprawnych i ich protestu, nie umieliście Państwo zachować stosownego poziomu rozmowy publicznej.
Z przykrością zamykam wątek :(

... napisał Admin w wiadomym temacie...

Ja tam nie mogę bo Admin zamknął...
Więc może tu...

Adminie, zamiast zamykać wątek z przykrością zamknij "niebieskiego" z radością...
Zorro wiesz z jakim trudem 😭 przychodzi mi przyznanie Tobie racji , ale w tej kwestii możesz mieć satysfakcję ...nawet gwarantowaną 🙇
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: moderator »

janusz63 pisze: 27 maja 2018 14:37 ...
Czy aby na pewno trzeba było wątek zamykać ?
Czy nie można jednym kliknięciem usunąć szkodliwych wpisów ?!!!
Takie działanie jak zamykanie postów to droga po najmniejszej linii oporu.
...
Nutka pisze: 27 maja 2018 17:32 Administrator nic tu nie zrobi,bo to jest forum publiczne....każdy ma prawo tutaj przebywać.
Kolejne portale zamykają swoje własne fora przerzucając wszystko i odpowiedzialność na Facebooka. Chyba już im się nudzi reagować na to co ludzie piszą. Niedługo zostanie tylko FB?
A może najmniejszą linią oporu jest zrzucanie na admina odpowiedzialności za to co piszą forumowicze?
Prosiłem by o polityce nie pisać, bo zawsze dochodzi do jatki. Czy nie można się opanować?
Prosiłem i proszę by wpisy obraźliwe zgłaszać do moderacji, a nie odpowiadać jeszcze bardziej obraźliwym.
Jest tak jak napisała Nutka. Zasady są takie same dla każdego. Jako moderator muszę zachować neutralność.
Prawo pozwala mi reagować na zgłoszenia naruszeń. Jeśli ich nie ma, to może po prostu ktoś lubi taki styl rozmowy? Czy jestem jasnowidzem? Nie. Skąd mam więc wiedzieć gdy nie będzie zgłoszenia?
Bardzo proszę się nad tym zastanowić.
Dziękuję też tym osobom, które potrafią chłodnym okien na to spojrzeć i kliknąć - zgłoś do moderacji.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: Nutka »

darek pisze: 27 maja 2018 20:05 ...w polityce Pan z Żoliborza NIENAWIDZI Pana z Gdańska
Na Forum Nasze Sanatorium Pan z Sosnowca po prostu Mnie nienawidzi .

i tylko tutaj Jest PROBLEM.

Kilka raz zastanawiałem się na LIKWIDACJA Konta na portalu
Ale jak Napisała Mi Jedna z Pań Dałbym tylko Satysfakcję .

Było kilka osób podobnego pokroju usunęły się ale nie ten...

Pozdrawiam

Boś z Katowic,Darku :lol: :lol: :lol:
A te miasta zawsze kota darły między sobą :D

I bardzo dobrze Ci ta Pani doradziła ;) to tylko o Twojej słabości by świadczyło ;)
A Ty się dajesz podpuszczać i psujesz sobie samopoczucie :roll:
Ty wiesz jak ignorancja może boleć :?: ;) ....lepiej niż wymierzony policzek ;)
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Nie chciejcie tylko rzucać kamieniami.
:shock: :shock:
Pozdrawiam
Kuracjusz54
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: margot »

No coś Ty :roll:
szkoda kamieni :D
Pozdrawiam
Margot
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Ty tak powaznie ? Margot ? rozchuśtana jesteś za mocno no ale to Twoja pora zauważyłem :shock:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: margot »

Chyba bardziej Twoja huśtawka jest w transie o tej porze :? ..moja raczej sporadycznie :oops:
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Miałam się jako nie znająca tej historii nie wtrącać..Ale faktycznie rzucił mi się w oczy post chętnego a za godzinkę jego brak. I faktycznie choć do jacky6 zwanego niebieskim osobiście mieć nic nie mogę to szereg jego postów jest generalnie nie na temat a usuwane nie są...
Nic to...rada jest jedna. Próbowałam przeczytać posty pana J. ale utknęłam w przedbiegach. To co nie budzi mojej wątpliwości to ogromna inteligencja niestety połączona z jeszcze większą arogancją. Jedyną opcją jest unikanie wszelakiej polemiki, to tylko nakręca całą sytuację. Wiem, że to trudne ale ten smrodek rozlewa się coraz bardziej a to niczemu nie służy. I tak wydaje mi się stałych fajnych bywalców ilość jest znikoma patrząc na listę wszystkich forumowiczów, szkoda byłoby Was stracić. Osobiście chciałabym aby więcej tych tylko czytających również zachciało w dyskusjach aktywnie uczestniczyć. Nie tylko czytać.
I tak trudno uwierzyć jak jedna osoba może wywołać tyle negatywnych emocji...I patrząc z boku można uwierzyć , że się tymi emocjami karmi. Zatem...do przodu, omijając zakręty.
forumowicz

Re: Netykieta, czyli o zasadach aktywności w sieci

Post autor: forumowicz »

Nie pisałem do Ciebie wykaż się kulturą czasami i nie emocjonuj się pod północ.To szkodzi spokojnemu zaśnięciu.

:shock:
ODPOWIEDZ