MIŁOŚĆ ...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 04 paź 2017 10:32 Kruszynko :kwiat: a w zapasie będzie coś niecoś jeszcze ;) :twisted:
Sloneczko jadę :lol:
Poszperam znajdę :lol:
Maryann o dobry pomysł ja zajmę przyjmującego na wagę, a Ty wrzucisz w tłum tych wybornych i przejdzie :lol: ;)
Pora na mnie miłego dnia .
:D
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: eluunia »

...nigdy nie nauczę się jak żyć wśród kamiennych serc, zaprogramowanych mózgów i plastikowych oczu. już nawet łez nie mam w sobie na satyrę takiego życia. lecz jest jedna dłoń, która zawsze potrafi uratować mnie od tego świata. Twoja.
M. Wojciechowska...
ja ją lubię ..Co Eluśka :?: :?: Miłość :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: Princi »

forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

Pocałuj-tylko delikatnie Dotknij-ale ukradkiem Obejmij-ale stanowczo Rozkochaj-tylko miłością :serce:
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: Briant »

Miriam pisze: 29 paź 2017 11:34 Pocałuj-tylko delikatnie Dotknij-ale ukradkiem Obejmij-ale stanowczo Rozkochaj-tylko miłością :serce:
Gdyby można było rozkochiwac miłością,to by się dopiero bałaganu narobiło. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

Briant pisze: 29 paź 2017 13:26
Miriam pisze: 29 paź 2017 11:34 Pocałuj-tylko delikatnie Dotknij-ale ukradkiem Obejmij-ale stanowczo Rozkochaj-tylko miłością :serce:
Gdyby można było rozkochiwac miłością,to by się dopiero bałaganu narobiło. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Podejrzewam Briant że kto jak kto ale Ty na pewno rozkochujesz Miłością :shock: :lol:
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: Briant »

:lol: :lol: :lol: Miriam,niech lepiej już działa ta chemia ,o której kiedyś pisałem.Wyobrażasz sobie,idąc tokiem Twojego myślenia,że jakiś facet Cię pokocha,i musisz to odwzajemnic.?Ja tak nie chce,bo musiałbym się zakochiwac na okrągło. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sorry za skromnosc :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

Miłość - to miłość :serce: serce, dusza, ciało ....

a rozkochanie - a to już inna bajka .... w samo określenie rozkochanie ma dla mnie taki pejoratywny wydźwięk ,

Wolałabym przeżyć jakiś romansik czy lekkie zauroczenie, trochę namiętności ale nie chciałabym nikogo w sobie rozkochiwać ani też być rozkochiwaną :roll:
forumowicz

Re: MIŁOŚĆ ...

Post autor: forumowicz »

Briant pisze: 29 paź 2017 14:39 :lol: :lol: :lol: Miriam,niech lepiej już działa ta chemia ,o której kiedyś pisałem.Wyobrażasz sobie,idąc tokiem Twojego myślenia,że jakiś facet Cię pokocha,i musisz to odwzajemnic.?Ja tak nie chce,bo musiałbym się zakochiwac na okrągło. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sorry za skromnosc :kwiat: :serce:

Wcale nie muszę :evil: a tak na marginesie ,To jeszcze kontroluje swój tok myślenia :?
ODPOWIEDZ