CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

:) Witam ,mam propozycję ,by opisać miejsca ,obiekty które warto zobaczyć,zwiedzić podczas, pobytu w róznych sanatoriach .Zapraszam do wspólnego utworzenia takiego przewodnika . :geek: Pozdrawiam
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

Witam :) a jednak myślałam ,że jest coś ciekawego do opowiedzenia po powrocie .z sanatoriów ,wciąż jednak mam nadzieję ,tak po 3 zdania ,krok po kroku........................................................ :) wszak nie jesteśmy doskonali ,ale napiszmy np o Lądku Zdroju.............. co czujemy,co było piękne :) za kim tęskniliśmy lub też nie........................................................................
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: administrator »

Propozycja ciekawa ale.... czy nie pokrywa się w znacznym stopniu z działem "oceń sanatorium" ? Pewnie częściowo tak gdyż nie zawsze da się oddzielić wrażenia z pobytu ograniczając je wyłącznie do samego ośrodka, często jest więc tak, że oceniacie również same miejscowości i tu temat by się pokrywał.
Zobaczymy jednak czy Twoja propozycja chwyci, jeśli tak to może trzeba będzie zrobić oddzielny dział by wszystkie miejscowości nie mieszały się w jednym temacie.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

administrator pisze:Propozycja ciekawa ale.... czy nie pokrywa się w znacznym stopniu z działem "oceń sanatorium" ? Pewnie częściowo tak gdyż nie zawsze da się oddzielić wrażenia z pobytu ograniczając je wyłącznie do samego ośrodka, często jest więc tak, że oceniacie również same miejscowości i tu temat by się pokrywał.
Zobaczymy jednak czy Twoja propozycja chwyci, jeśli tak to może trzeba będzie zrobić oddzielny dział by wszystkie miejscowości nie mieszały się w jednym temacie.
Pozdrawiam
:) Witam ,tak po części się zgadzam z tą opinia ,natomiast miałam na myśli nie opisy samych sanatoriów lecz miejsc ciekawych do zwiedzania ,w poblizu sanatoriów ,ale oczywiscie jesli temat nie chwyci ;) cóż, to nic sie nie stanie :P a ja się nie obrażę 8-) pozdrawiam cieplutko naszego pracowitego administratora i wszystkich forumpowiczów :roll:
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

Niech będę pierwsza!
MUSZYNA:
sama miejscowośc mała ale urokliwa!
Do zwiedzenia: Wszystkie cerkwie w pobliżu! Stok Wierchomla- Muszyna , Jaworzyna Krynicka- podróż gondolą:)
I wspaniałe rzeźby z żywych roslin- wejdźcie na strone muszyny i je podziwiajcie. Byłam w ub. roku w zimie, nie kwitły ale nawet bez kwiatów sa imponujące.
W Krynicy polecam Górę Parkową i jadło " U babci Maliny" oraz muzeum Nikifora!
bąbel
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 12 paź 2010 12:34

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: bąbel »

Witam. W Sanatorium CICHE WAWOZY w Nałęczowie każdy pacjent otrzymuje przy przyjęciu teczkę z podstawowymi informacjami. Są tam listy powitalne, terminarze, cenniki, oferty dodatkowe i wiele innych. Najfajniejsze jednak to "Warto wiedzieć", w którym alfabetycznie podane są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania np. gdzie dostanę igłę z nitką. gdzie sa bankomaty, taxi, warsztaty, apteki, gdzie kościoły i o której msze i wiele innych. Jest też szczegółowy opis wszystkich ponad 50 rodzajów zabiegów, na co i za ile, czy warto czy nie. Jest również wkładka pt "Warto zwiedzić", i w niej jest opis najfajniejszych miejsc,które warto zaliczyć. Piszą ile kilometrów i gdzie sie te atrakcje znajdują. Dobra sprawa. Ktoś miał dobry pomysł. Jeżeli ktoś był w Cichych Wąwozach w Nałęczowie i dostał taka teczkę niech napisze co o tym sądzi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SonataDuszniki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 mar 2011 12:07

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: SonataDuszniki »

Wydaje mi się,że wszystko zależy tylko i wyłacznie od tego gdzie położone jest dane sanatorium. Inne atrakcje będą nad morzem a inne w górskich okolicach. Napewno każdy kto tam wyjedzie nie będzie narzekał na nudę i brak zajęć.
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

SonataDuszniki pisze:Wydaje mi się,że wszystko zależy tylko i wyłacznie od tego gdzie położone jest dane sanatorium. Inne atrakcje będą nad morzem a inne w górskich okolicach. Napewno każdy kto tam wyjedzie nie będzie narzekał na nudę i brak zajęć.
:) Witam ,dlatego,zachecam do opisywania miejsc,a nie tylko wymieniania ich,chociaż to też miłe ,ale mam wrażenie ,że wolimy opisywać tylko ,sanatoria zabiegi i tańce :lol: A MOŻE JEDNAK SIĘ MYLĘ? dziękuję za "już" i proszę o kontynuację pozdrawiam :) właśnie wyjeżdżam ,tam gdzie jest cicho ,pięknie i gdzie śpiewaja cudownie ptaki 8-)
ZIGI
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 cze 2011 01:16

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: ZIGI »

hejka ja polecam Szczawnicę i okolice spływ Dunajcem ,Palenica , Wąwóz homole na Słowacji Czerwony klasztor :D
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

hejka :) byłam w Szczawnicy w czerwcu w tym roku i.....zakochałam się w tej miejsowości jest super tak jak ZIGI ja opisujesz ,wybieram sie ponownie tak ok 8 września :D
ODPOWIEDZ