CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZIGI
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 cze 2011 01:16

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: ZIGI »

Słodka Sierotko polecam knajpkę koci zamek jak lubisz chodzić to polecam spacer do Szczawnickiego wodospadu pewnie są lepsze Pensjonat gdzie sam mieszkałem parę razy i jak tylko jestem to tam nocuję bo wiem ze zdjęcia na stronce zgadzają się z prawdą oto adres >>>>> >>>> po za tym jest on w dobrym miejscu położony pozdrawiam cie Sierotka i liczę że kiedyś się spotkamy w mej ukochanej Szczawnicy ZIGI ;)
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

ZIGI pisze:Słodka Sierotko polecam knajpkę koci zamek jak lubisz chodzić to polecam spacer do Szczawnickiego wodospadu pewnie są lepsze Pensjonat gdzie sam mieszkałem parę razy i jak tylko jestem to tam nocuję bo wiem ze zdjęcia na stronce zgadzają się z prawdą oto adres >>>>> >>>> po za tym jest on w dobrym miejscu położony pozdrawiam cie Sierotka i liczę że kiedyś się spotkamy w mej ukochanej Szczawnicy ZIGI ;)
Tak asłodka to nie jestem :lol: babcia też nie jestem :) ale świeżo upieczoną teściową super teściową już jestem bardzo cenię sobie tę pomoc ws Szczawnicy ,ponieważ byłam szukałam noclegu na wrzesień ale jakoś tak bez zdecydowania ,więc muszę już podejmować decyzję aaaaaaaaa ZIGI pewnie na tym pięknym"deptaczku" wzdłuż Dunajca można kogoś miłego spotkać .......... :o pozdro
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

Witam wszystkich zagladających tutaj :) wybieram sie do Szczawnicy ,na ok tydzień co należy zwiedzić ciekawego ,o czym np nie napisał ZIGI? 8-) dziekuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: Felice »

Faktycznie w "Cichych Wąwozach" jest taka fajna teczka.Również gdzie indziej nie spotykana karta zabiegowa ze zdjęciem.

Jeżeli chodzi o inne miejsca,trochę zwiedziłam przy okazji pobytu sanatoryjnego.I tak w tym roku w czerwcu będąc w Lądku zobaczyłam jak wygląda życie sanatoryjne u naszych sąsiadów Czechów zwiedzając Jesenik i Jesenickie Łaznie.Polecam zresztą gorąco zwiedzanie przygranicznych czeskich miejscowości co zrobiło się możliwe po otwarciu wielu przejść (wcześniej pieszych,turystycznych).Ja raczej nie optuję zwiedzania z miejscowymi biurami turystycznymi,bo nie przepadam za masówkami i gonieniem na czas.Do Pragi wybraliśmy się małym busem z przewodnikiem na indywidualnie zorganizowany wyjazd.(koszt ten sam).Praga w wolny dzień(sobota,niedziela) to jeden wielki nieprzeparty tłum i poza tymże tłumem niewiele da się zobaczyć.
Kotlinę Kłodzką zresztą mam już w małym paluszku i służę radą w planowaniu eskapad.
W Busku które jest nudne niewiele da się zwiedzić i zobaczyć,poza ewentualnym wypadem do Krakowa(80 km).Nawet rowerem nie za bardzo jest gdzie się poruszać,bo istnieje jedna 6 km scieżka rowerowa.Mnie znajomi polecili jazdę po okolicznych wioskach-mały ruch więc jest to możliwe.
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: marika »

witam polecam wszystkim Ustroń ten koło Wisły piękne widoki na Czantorię ,park leśnych niespodzianek ,całoroczny tor saneczkowy, knajpę czarcie kopyto,diabli dołek,Równice,i wiele innych atrakcji mogłabym tak wymieniać bez końca.Sanatoria g to słynne Ustrońskie Piramidy gdy raz pojedziesz to musisz wracać.Gwarancja!!!!!!!
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

Violet58 ma rację ,tutaj można opisać atrakcje ,jesli ktos bardzo pragnie. :)
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

marika pisze:witam polecam wszystkim Ustroń ten koło Wisły piękne widoki na Czantorię ,park leśnych niespodzianek ,całoroczny tor saneczkowy, knajpę czarcie kopyto,diabli dołek,Równice,i wiele innych atrakcji mogłabym tak wymieniać bez końca.Sanatoria g to słynne Ustrońskie Piramidy gdy raz pojedziesz to musisz wracać.Gwarancja!!!!!!!
Czuje sie zachecony Ustroniem. Jade!!! 8-)
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

Witaj Alex kiedy jedziesz do Ustronia :?:
forumowicz

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: forumowicz »

A w Ustroniu polecam Leśny Park Niespodzianek -REWELAJA. Pokaz latających sów i sokołów jest godny obejrzenia
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W ....................

Post autor: violet58 »

No i Reagana rzecz jasna....
IMGP1231-001.JPG
ODPOWIEDZ