NOCNE GADANIE

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Fionka »

Witajcie Nocne Marki . Ja już po turnusie, teraz bolesne zejście do codzienności. Szkoda że tak szybko minęło . Cudne chwile mogły by trwać wiecznie . Chociaż , jak to u mnie bywa nie obyło się bez zawirowań . Co wyjazd to nowe doznania :roll: :lol: Całkowity reset nastąpił , nawet bez telefonu . Mimo wszystko jeszcze walizeczka nie rozpakowana i bez namysłu do Dziwnówka bym pojechała. Jakiś upał tutaj w centrum i basenu dla ochłody brak :lol: Zmykam coś wrzucić na ruszt , pora kolacji się zbliża . tylko tańców na powietrzu nie będzie :cry:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: eluunia »

o Fionka wróciła i Biedronce miejsce zrobiła :D a pózniej Elcia wyfrunie :lol: :lol:
Witajcie po ciężkim dniu :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Fionka »

Eluniu , wróciła , wróciła choć wcale nie chciała ale tak Was bardzo lubię że miejsce zwolniłam . Eluśka bardzo Ci dziękuję za wielkie :serce: :serce: Na szczęście dałam radę . Na koniec telefon mi siadł a na nim bilet powrotny miałam . Tak że nawet jak by lało to bym się nie nudziła , zajęcie było :lol: a wieczorem nóżką jedną trąciłam , bo w tej drugiej ścięgno załatwiłam . W poniedziałek się okaże co uszkodziłam ;) Mimo wszystko zaraz bym tam wracała :D
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Maryann »

Powiedz Ela prawde...ze specjalnie uszkodzilas... :mrgreen: :mrgreen: zeby miec powod do nastepnego wyjazdu... :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Fionka »

Nio , ale mnie rozgryzłaś . :lol: :lol: :lol: Doktoro , mi napisało że konieczna dalsza stała rehabilitacja ze zmianą klimatu . Tylko ciekawe co na to ZUS :lol: :lol: :lol: Jak Ci tam w tych kurortach :?: Kiedy pierwsza parkietoterapia . Czekamy :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Maryann »

Wczoraj bylam w bardzo milym towarzystwie :D ...a dzisiaj zachowuje bezpieczna odleglosc... :lol: :lol: Maksi Kazow duzo grasuje... :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Fionka »

To towarzystwo , to najmilsze pod słońcem :lol: Od dzisiaj czujna jak ważka :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: andrzej1955 »

Jakby kózka nie skakała to by nóżki nie....przeforsowała-wszystko co dobre szybko się kończy-to miło Elu :kwiat: że turnus był fajowy :D Maryaan :kwiat: towarzystwo było ale się....zmyło ;) trza było zatrzymać ;) Miłego Pobytu :kwiat: Pozdrowienia dla Wszystkich i Miłego Wieczoru :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Fionka »

nie skakała , tylko roboty drogowe były i sznureczki porościągali a zapomnieli oznaczyć.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NOCNE GADANIE

Post autor: Princi »

Miał być miły wieczór ..... a buzioli niet :?
Heloł Nocne Mareczki :) :kwiat:
ODPOWIEDZ