Ciechocinek czy Inowrocław? szybka decyzja

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek czy Inowrocław? szybka decyzja

Post autor: Fionka »

Ja nie miała bym dylematu . Ciechocinek zdecydowanie odpada . Byłam , zobaczyłam. Inowrocław owszem na tak i nie musi być luksus Przy Stawku .
forumowicz

Re: Ciechocinek czy Inowrocław? szybka decyzja

Post autor: forumowicz »

Witam,byłem zobaczyłem,nie ma porównania Ciechocinka i Inowrocławia! zależy kto w jakim celu jedzie,odpocząć,pospacerować,ponudzić się,to Inowrocław! natomiast rozrywka,tańce zabawa,to nie ma co porównywać,zdecydowanie Ciechocinek,w Inowrocławiu jest góra 4 miejsca do zabawy,gdzie bywa po około 10 osób,a w Ciechocinku kilkanaście lokali po kilkaset osób,tak wiec jak ktoś chce się wybrać w celach rozrywkowych,to Inowrocławia nie bierzcie pod uwagę,tj takie porównanie jak Szczawnica a Krynica,w Szczawnicy ładne widoki,piękne góry,zabawy malutko,a w Krynicy rozrywka na całego,jak ktoś ma pytania,to piszcie śmiało,odpowiem,pozdrawiam!
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Ciechocinek czy Inowrocław? szybka decyzja

Post autor: jacky6 »

Max pisze: 12 wrz 2018 19:17 Witam,byłem zobaczyłem,nie ma porównania Ciechocinka i Inowrocławia! zależy kto w jakim celu jedzie,odpocząć,pospacerować,ponudzić się,to Inowrocław! natomiast rozrywka,tańce zabawa,to nie ma co porównywać,zdecydowanie Ciechocinek,w Inowrocławiu jest góra 4 miejsca do zabawy,gdzie bywa po około 10 osób,a w Ciechocinku kilkanaście lokali po kilkaset osób...

Moje wspomnienia sprzed lat 30-stu...
Inny Wrocek był drzewiej dnem, ledwo jeden lokal taneczny.
Ciech - wpadłem tam na dwie noce - był upojnym...
I co trzeba dodać ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

ODPOWIEDZ