Fan-klub Kołobrzeg

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: medi »

O matko ,ja nie kierownik :? Ja imigrant .Na kierownika to trzeba mieć wygląd i głowę ,a ja obecnie wygląd mam jak dobrze odżywiona foka, a głowę to tylko po to żeby fryzjerka nie zbankrutowała ;) ...o kurcze ,a jak wyłysieję to po co mi będzie głowa :?: :oops: :lol: :lol: Może jakiś facet na kierownicze stanowisko się zgłosi :?: :? Bo z tym wciąganiem na członka to ....hmmm ,ja sobie nie poradzę :oops: Absolutnie :shock:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: darek »

Robeo pisze:Też jestem fanem Kołobrzegu :) Do zobaczenia na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku (mam wielką nadzieję, że NFZ łaskawie przychyli się) :)
..Robercie jaki lipiec ..jaki sierpień myślę tutaj o spokojnym końcu czerwca początku lipca może tym razem ..Arka ?
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 464
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: Robeo »

Sprawdziłem już przełom lipca i sierpnia i muszę powiedzieć, że bardzo mi ten termin odpowiada. Zamierzam więc złożyć wniosek w takim terminie, żeby trafić. Ma na to też wpływ urlopowe spowolnienie w miejscu pracy. Wspólnie jak najbardziej, ale pod koniec lipca :) Arka - bardzo chętnie, ale nie da rady - tam nie ma "szpitala" na moje "atuty" :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: darek »

Zagram Vabank .
Ostatnio wg wypisów oraz wg ZiP-a w SANATORIUM byłem w roku ..2008 ciągle ten Szpital a jak wiadomo w Arce nie przyjmują na szpital.
Dlaczego mam nie Spróbować postarać się o Sanatorium w Arce wszak tam rechabilitują na jedno z Moich schorzeń ..
Wszak i Mnie chyba należy się odrobina luksusu ;)
Jakaś nie zobowiązująca Jedynka z widokiem nad Morze :lol: na odpowiednim piętrze
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: medi »

Z całego serca życzę :D ...choć ja osobiście za Arką nie przepadam i nawet dziwię się dlaczego ludzie uważają coś takiego za szał :roll: :o :oops:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: darek »

Medi

Osobiście podzielam opinię wielu ,że jako ośrodek SPA to tak ale sanatorium bez klimatu.
Ale skoro bywam już w tym Kołobrzegu razy tyle zastanawiam się.. dlaczego nie miałbym się odchamić i po przebywać w miejscu tak porządanym przez co niektórych .
Skoro byłem w Mewie V 15 lat temu gdzie na całe piętro był jeden prysznic ..koedukacyjny i jedno WC -ośrodek prawdopodobnie nigdy nieremontowany .
Dlaczego płacąc co miesiąc 2 x razy składki zdrowotne nie zaznać tej odrobiny luxusu.
Skoro Mój fundusz nie podpisał kontraktu z pewnym ulubionym Moim ośrodkiem .
Dlaczego NIE
Może raz na lat kilka fajnie było by byc w ..sanatorium ;) ponosząc należne koszty
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: +alicja+ »

medi pisze:Bardzo bym prosiła osoby uwielbiające Kołobrzeg i chcące razem ze mną założyć fan-klub tego miasta o wpisy w tym temacie :D Mam nadzieję że znajdzie się choć kilka chętnych osób . :mrgreen:


dopisuje sie z przyjemnoscia, Kolobrzeg ulubiony!

Muszelka, Gryf...bylam i w przyszlym roku mam taka nadzieje, ze znow tam trafie :serce:

z pozdrowieniem milym dla Fanow :D
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: peone56 »

Witam wszystkich fan klubowiczów Kołobrzegu, medi proszę mnie wpisać na listę, jestem zauroczona Kołobrzegiem ( byłam kilkakrotnie prywatnie na urlopie) :kwiat: :kwiat: :kwiat: znacie źródełko z soloną wodą -fantastyczna do kiszenia ogórków. :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

Pewnie że znam ;) ta woda ma wszechstronne zastosowanie nie tylko do ogórków..ma ponoć zastosowania lecznicze. ..pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fan-klub Kołobrzeg

Post autor: Felice »

Ponoć? Solanka Kołobrzeska jest jedną z bardziej znanych wód leczniczych...
ODPOWIEDZ