Pomocy jak nie Niwa to co

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Pomocy jak nie Niwa to co

Post autor: medi »

Zadzwoniłam dziś o zwroty no i pani z marszu zaproponowała mi pobyt w Posejdonie dla dwojga .W sumie nic ciekawego na forum na temat Posejdona nie znalazłam :o Wiem że Bałtyk ,Perła, Niwa,San mają swoje baseny a co z resztą ? Gdzie jeszcze znajdę w miarę duży basen DO PŁYWANIA a nie możenia lewej stopy ,gdzie są wszystkie zabiegi na miejscu i ...dobre żarełko bo inaczej małż mi zwieje w trzy dni :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Pomocy jak nie Niwa to co

Post autor: Selene »

Medi :kwiat: skoro potrzebujesz pomocy zatem bardzo proszę. Ośrodki, które mają basen w budynku i mają podpisany kontrakt z NFZ
POSEJDON, MSWiA, BAŁTYK, MUSZELKA, IKAR, LECH, NIWA, PERŁA BAŁTYKU, WISTOM, VERANO, SAN, ARKA.
Chyba wymieniłam wszystkie :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pomocy jak nie Niwa to co

Post autor: medi »

Och, Selenko ,tragedia :cry: :cry: :cry: :cry: Właśnie kilka dni temu odmówiłam wyjazdu do Posejdona ...buuuuuu, a teraz to się nawet do NFZ-tu dodzwonić nie mogę buuuuuu o ja biedna nieszczęśliwa ...blondynka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Muszę się wyrobić z wyjazdem do Kołobrzegu do 27 grudnia bo inaczej nie pojadę wcale :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pomocy jak nie Niwa to co

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: w Wistomie to raczej taki basenik do pomoczenia chociaż popływać też można :) za to maja saunę sucha i mokrą :)
Nie becz .....w poniedziałek się dodzwonisz a tam siuprajs i Niwa czeka na Ciebie :) :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pomocy jak nie Niwa to co

Post autor: medi »

Princi jak się spełni Twoja wróżba to stawiam wieeelki soczek ;) :D :D :D
ODPOWIEDZ