Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Selene »

Cermit pisze: W jakim lokalu w Kołobrzegu, grają muzykę taneczną, dancingową (nie disco polo) na "żywo" tzn. gra zespól lub
muzyk mający sprzet co najmniej taki jak "Łysy" w "Artystycznej"?
Cermit na sprzęcie muzycznym to ja się nie zanan :roll: To co mnie się podoba nie koniecznie może się podobać Tobie.
Mnie się podoba muza Mariana w Sanie i zespół w Gryfie. Tam zawsze bawiłam się najlepiej bo moje nogi same chciały na... parkiet :lol:
Awatar użytkownika
nana
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 21 mar 2012 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: nana »

Polecam z czystym sumieniem SAN, chodziliśmy tam grupą i bawiliśmy się wyśmienicie. Z tego co pamiętam trzeba było rezerwować miejsce, ponieważ lokal cieszył się dość dużym powodzeniem. Wspaniałej zabawy i wypoczynku :)
:D :D
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Klub Underground przy hotelu New Skanpol :)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Suzen »

Bosman pisze:Klub Underground przy hotelu New Skanpol :)
Tak potwierdzam .Byłam tam,było megafajnie. :D 8-) Imprezy były dwa razy w tygodniu-piątek i sobota.
Ciekawe czy obecnie jest grana również super muza i można się fajnie pobawić. :?:
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Dziekuje w ten sposob wszystkim, ktorzy sprawili, ze mój pobyt był w pelni udany. :D
Tak na marginesie zalecalbym "bajkopisarzom" :roll: wieksza powsciagliwosc i niewprowadzanie
innych w blad. :evil: [zainteresowani (bajkopisarze) bedą wiedzieli o kim i o czym piszę]
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Adela »

Cermit piszesz,że Twój pobyt był udany,ale nie odwzajemniasz się chodzby najmniejszą informacją,gdzie mianowicie tak dobrze się bawiłeś?
Popatrz na forum ile osób wyjeżdża do Kołobrzegu,wielu pierwszy raz.I co? Podziel się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Maria K »

Co można jeszcze robić wieczorami w Kołobrzegu jeśli ma się żałobę i nie można tańczyć. :( :( :(
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

adela pisze:Cermit piszesz,że Twój pobyt był udany,ale nie odwzajemniasz się chodzby najmniejszą informacją,gdzie mianowicie tak dobrze się bawiłeś?
Jak to gdzie sie bawiłem? W Kołobrzegu oczywiscie. :)
adela pisze:Popatrz na forum ile osób wyjeżdża do Kołobrzegu,wielu pierwszy raz.I co? Podziel się swoimi wiadomościami.
adelo odwróce twoje pytanie. popatrz na forum ile osob było w Kolobrzegu, a ile podzieliło się ze mną swoimi wiadomościami?
Ale dziękuje tym, ktorzy sie podzielili informacjami. Tymi, które uzyskalem oficjalnie i te na pw też (są osoby, ktore nie chciały pisać publicznie)
A tak na poważnie muzyka grana w sanatoriach to jeszcze chyba nie dla mnie. A poza tym wzrok przeciwnej płci jak się wchodzi samotnie na salę. (patrzą jak głodny Reksio na szynkę :lol: ). Nie, nie to nie jest to. Bywałem w dwóch klubach
MarinGo! i Sand. Muzyka taka dla zdecydowanie starszej młodzieży. (przedział wiekowy pomiedzy 30 i 40 lat)Ale ceny są kosmiczne. Przekroczylem i to sporo zakładane przed wyjazdem wydatki. :lol: Poza tym i tu odp. dla Marii K. spacery o kazdej porze dnia, a przede wszystkim nocy. (pobyt prywatny) Wieczorem i świtem ochodzilem sie jak nigdy w życiu. Ale gdy ktoś zapyta czy pojechalbym po raz drugi to uczucia mam mieszane. I pewnie wymagałoby to glębokiego zastanowienia. :roll:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Suzen »

Cermit pisze: A tak na poważnie muzyka grana w sanatoriach to jeszcze chyba nie dla mnie. A poza tym wzrok przeciwnej płci jak się wchodzi samotnie na salę. (patrzą jak głodny Reksio na szynkę :lol: )
Dobre :lol: :lol: :lol:
Jak będzie możliwość pobytu w Kołobrzegu to wybiorę się do MarinGo ! i Sand -tam nie byłam. :roll:
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Maria K »

Cermit wiekowo jestem troszkę starsza.Jadę do sanatorium więc spacery nocne raczej odpadają,zostają wieczorne i ranne (bardzo lubię spacery nad morzem jak jest pusto)Chodziło mi bardziej o jakieś koncerty,imprezy,i tym podobne.Do Kołobrzegu jadę pierwszy raz więc jestem nie zorientowana. :) :kwiat:
ODPOWIEDZ