Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Sloneczko »

sinobrody pisze: 06 lis 2017 12:14
Jak na razie nie ma tu takiego.
Tak napisałaś słoneczko. Czyli jak by nie patrzeć na to wychodzi.
Skoro bywasz na turnusach sanatoryjnych to doskonale wiesz, że jeżeli jakaś pani dogada się z jakimś panem
to w zasadzie na cały turnus i pozostałym paniom pozostają tańce we własnym gronie. :P
Co do reszty: każdy lubi co lubi niezależnie od tego jak dużo tego "miodu" ma w domu.
A z miodem to bywa różnie: jest spadziowy, lipowy, akacjowy, wielokwiatowy, faceliowy, a każdy ma inny smaczek. ;)
Napisałam, ze lubię tańczyć z mężczyzną , który umie tańczyć :P A niestety na dzień pisania takiego nie było
Nigdy nie dogaduję się z żadnym panem gdyż tańczę z każdym kto ma na to ochotę w danej chwili :D
Gdyby ten ktoś ;) miał sporo miodziuku w domu to nie szukałby tych spadziowych ;) i innych :P
Pozdrawiam :kwiat:
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

Napisałam, ze lubię tańczyć z mężczyzną , który umie tańczyć :P A niestety na dzień pisania takiego nie było
Nigdy nie dogaduję się z żadnym panem gdyż tańczę z każdym kto ma na to ochotę w danej chwili :D
Gdyby ten ktoś ;) miał sporo miodziuku w domu to nie szukałby tych spadziowych ;) i innych :P
Pozdrawiam :kwiat:
Słoneczko, wiem co napisałaś i wiem co ja napisałem i wiem, że to się ściśle ze sobą wiąże,
Niczego nie insynuuję, ale wiem jak to w sanatoriach jest.
Pradę mówiąc to nie zastanawiam się ile kto ma "miodziku" w domu i czy przypadkiem ktoś potrzebuje lub nie innego smaczku.
Każdy jest jaki jest i jednym wystarcza to co ma w domu, a innym czegoś brakuje.
Słoneczko, a skąd wiesz jak smakuje ten inny "miodzik" skoro go nie spróbujesz??? ;)
Aby poczuć smak to nie da się tego zrobić nie próbując. :lol:
Wracając do tańców. Jak wspomniałem wcześniej: skoro już jakaś pani sobie przygrucha, że się tak wyrażę pana to nie po to
aby się dzielić. Tak to wynika z moich obserwacji. Skoro tak to co pozostaje? Tak jak napisała ania: 75+ :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Sloneczko »

Sinobrody :kwiat: a po co mam próbować tego "innego" jak mam
swój bezpieczny w nadmiarze :P
Dobra....już nic nie piszę...... wychodzę ;) :D
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

Sloneczko pisze: 06 lis 2017 14:59 Sinobrody :kwiat: a po co mam próbować tego "innego" jak mam
swój bezpieczny w nadmiarze :P
Dobra....już nic nie piszę...... wychodzę ;) :D
Przecież ja do niczego nie namawiam, każdy wie jakie ma potrzeby.
Musisz jednak przyznać, że nie da się wydać opinii o smaku (czego by on nie dotyczył) bez spróbowania. :D
Gdybyś codziennie jadła przepyszną szyneczkę, przez tydzień, miesiąc, rok, a tam rok- nie da się,
a po tym czasie wyobrażasz sobie jaki smak może mieć kiełbasa zwyczajna??? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Felice »

A może nie każdy jest łakomczuchem ;)
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: ania »

Sinobrody. Uważam że umiem czytać ze zrozumieniem :) w odpowiedzi odniosłam się więc do tytułu.. . A tytuł brzmi - Ciechocinek podobno miasto seksi i zabawy????odpowiedzialam szczerze to co naocznie stwierdziłam. Nie rozumiem Twojego zdziwienia.?? Geriatria.. Geriatria... Geriatria... O czym więc mowa? Zarówno jedno jak i drugie (z tytułu) pasuje w tym wypadku jak garbaty do ściany :D .
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

ania pisze: 06 lis 2017 21:23 Sinobrody. Uważam że umiem czytać ze zrozumieniem :) w odpowiedzi odniosłam się więc do tytułu.. . A tytuł brzmi - Ciechocinek podobno miasto seksi i zabawy????odpowiedzialam szczerze to co naocznie stwierdziłam. Nie rozumiem Twojego zdziwienia.?? Geriatria.. Geriatria... Geriatria... O czym więc mowa? Zarówno jedno jak i drugie (z tytułu) pasuje w tym wypadku jak garbaty do ściany :D .
ania, skoro tak ci na tym zależy to przyznaję: w pytaniu chodziło o Ciechocinek.

Byłem w Ciechocinku dwa razy, we "Wrzosie" i widziałem zupełnie co innego.
Nie twierdzę, że ty nie widziałaś tego o czym piszesz. widocznie miałaś takiego pecha :cry:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: ania »

Sinobrody....możliwe ze ja miałam pecha? :D Albo spójrzmy z innej strony....może To Ty miałeś wyjątkowe szczęście? :lol: .Widocznie Wrzos jest tym wyjątkowym obiektem, gdzie mozna ujrzeć jedno i drugie?( chociaz nazwa raczej kojarzy się z jesienią, podobnie jak wiek ludzi w kurorcie -POGODNA JESIEŃ :D . Owszem ,na weekendach -z racji przyjazdu ludzi nie będących w sanatoriach, średnia wieku drastycznie spada z 75 plus, plus, plus na 70 plus :roll: . Pozdrawiam
Pablo78
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2016 20:46
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Pablo78 »

Jestem w Ciechocinku od tygodnia i jeszcze nie doświadczyłem ani jednego ani drugiego :D ;)
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

ania pisze: 07 lis 2017 16:54 Sinobrody....możliwe ze ja miałam pecha? :D Albo spójrzmy z innej strony....może To Ty miałeś wyjątkowe szczęście? :lol: .Widocznie Wrzos jest tym wyjątkowym obiektem, gdzie mozna ujrzeć jedno i drugie?( chociaz nazwa raczej kojarzy się z jesienią, podobnie jak wiek ludzi w kurorcie -POGODNA JESIEŃ :D . Owszem ,na weekendach -z racji przyjazdu ludzi nie będących w sanatoriach, średnia wieku drastycznie spada z 75 plus, plus, plus na 70 plus :roll: . Pozdrawiam
ania, odnoszę wrażenie, że niezbyt mnie rozumiesz.
To, że byłem we "Wrzosie" nie oznacza, że moje obserwacje i moja opinia dotyczy jedynie "Wrzosa".
Byłem w okresie letnim- lipiec i wówczas w Ciechocinku niekoniecznie musisz wybierać się na tańce do lokalu zamkniętego,
można potańczyć w wielu miejscach i towarzystwo taneczne było w bardzo zróżnicowanym wieku.
Co do nazwy??? Chcesz uważać sanatorium "Wrzos" za miejsce kuracji dla geriatryków bo tak ci się kojarzy nazwa???
No to sobie uważaj. Idąc takim tokiem rozumowania: sanatorium "Dzwonkówka" w Szczawnicy powinno się kojarzyć z dzwonkami, "Nauczyciel" z nauczycielami, "Stare Łazienki" w Iwoniczu z łazienkami itd. Nazwał ktoś kiedyś w zupełnie innej epoce sanatoria, zmieniła się rzeczywistość, w wielu przypadkach właściciele, a nazwy pozostały.
Dodam jeszcze, że do sanatoriów jeżdżę od jakichś 25-27 lat i to co roku. Co dwa lata (obecnie) z NFZ, a pomiędzy to prywatnie więc miałem i mam okazję na obserwacje i czynnie uczestniczenie w życiu kuracjuszy. Nie jestem typem kanapowca, a wręcz przeciwnie. :D
Nigdy nie przytrafiło mi się trafić na turnus złożony wyłącznie jak to obrazowo określiłaś -geriatryków.
Tak więc trudno mówić o jakimś szczęściu, a raczej jest to regułą. Pozdrawiam i życzę trafienia turnusu złożonego wyłącznie z... no, takiego jak ci będzie odpowiadał. ;)

PS. Czekam na przydział. Miało to być około 25 miesięcy oczekiwania ( dolnośląski NFZ), 25 miesięcy minęlo w październiku, a w przeglądarce jeszcze 8000 z ułamkiem więc może załapię się na święta. :cry:
ODPOWIEDZ