Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Okiem kuracjusza.
Ciechocinek18
Posty: 1
Na forum od: 13 paź 2017 07:53

Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Ciechocinek18 »

Jakie macie zdanie na ten temat :(
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: GIENIA »

Do sexu i zabawy , nie potrzeba Ciechocinka :lol: :lol: ... można je znaleźć wszędzie , choćby we własnym domu :D :P
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Sloneczko »

Myślę, że akurat miejscem zabawy i uciech cielesnych wcale nie musi być Ciechocinek ;) Zauważyłam, ze jezeli ktos lubi " ten sport" to wystarczy mu male siedzenie w "maluchu" a zabawić się, czytaj potańczyć można wszędzie. Uwielbiam taniec :D I tańczyć ż mężczyzna, który potrafi się dobrze "ruszac" :D Jak na razie nie ma tu takiego. Nadmieniam, tym co nie wiedza, ze jestem w Iwoniczu :serce: Nooooooo "sportowcow " jest tu wielu.....plci obojga :twisted: "tancorow" mysle, ze jednak o wiele wiecej :D
Pozdrawiam :kwiat: z mojego kochanego Iwonicza :serce:
forumowicz

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: forumowicz »

Nie wiem, nie byłam, :? ale podobno nie
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: p-siak »

A to znacie:rozmowa w niebie.Św. Piotrze a ta lampka na ziemi to co?A to mąż/zona zdradza żonę/męża.
A ten taki płomień?To statek wycieczkowy. A ta wielka łuna? To Ciechocinek.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

"słoneczko" napisała:
Zauważyłam, ze jezeli ktos lubi " ten sport" to wystarczy mu male siedzenie w "maluchu" ...
No tak, w maluchu to pewnie można zaliczyć to jako sport, a poza tym to niekoniecznie, raczej jako przyjemność. :lol:
Co do stwierdzenia, że można wszędzie. W zasadzie tak, ale w sanatoriach jest jakby tych możliwości więcej i ta specyficzna atmosfera.
To wszystko sprzyja igraszkom. Narzekasz "słoneczko", że posucha. :cry:
Zazwyczaj tak bywa w sanatoriach, że panie mają trudniej, jest ich zawsze zdecydowanie więcej i jeżeli w porę się nie postarają to jak to leci:
turnus mija, a ja wciąż niczyja. :roll:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: ania »

Hihi.. Nie wiem skąd ta opinia? Bardziej geriatrycznego kurortu nie widziałam. :shock: a bywałam w kilku ;). Więc jaki sex?? jaka zabawa?? jeśli ponad 80,,%"to ludzie 75 plus plus plus :) Słyszałam też inne stwierdzenie, że to miasto sexu i biznesu :lol:.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Sloneczko »

sinobrody pisze: 05 lis 2017 10:59
........... Narzekasz "słoneczko", że posucha. :cry:
Zazwyczaj tak bywa w sanatoriach, że panie mają trudniej, jest ich zawsze zdecydowanie więcej i jeżeli w porę się nie postarają to jak to leci:
turnus mija, a ja wciąż niczyja. :roll:
Przepraszam bardzo ale nie mogę się doczytać gdzie ja napisałam i w którym miejscu, ze jest posucha :o :shock: :?
A co do tego poniżej stwierdzenia: " turnus mija itd" to niech się martwią ci, którzy tego nie mają na co dzień :P
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

Jak na razie nie ma tu takiego.
Tak napisałaś słoneczko. Czyli jak by nie patrzeć na to wychodzi.
Skoro bywasz na turnusach sanatoryjnych to doskonale wiesz, że jeżeli jakaś pani dogada się z jakimś panem
to w zasadzie na cały turnus i pozostałym paniom pozostają tańce we własnym gronie. :P
Co do reszty: każdy lubi co lubi niezależnie od tego jak dużo tego "miodu" ma w domu.
A z miodem to bywa różnie: jest spadziowy, lipowy, akacjowy, wielokwiatowy, faceliowy, a każdy ma inny smaczek. ;)
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: sinobrody »

ania pisze: 05 lis 2017 20:48 Hihi.. Nie wiem skąd ta opinia? Bardziej geriatrycznego kurortu nie widziałam. :shock: a bywałam w kilku ;). Więc jaki sex?? jaka zabawa?? jeśli ponad 80,,%"to ludzie 75 plus plus plus :) Słyszałam też inne stwierdzenie, że to miasto sexu i biznesu :lol:.
Hm, nie bardzo rozumiem twoją opinię. Wydaje mi się, że chodziło generalnie o sanatoria i relacje damsko męskie,
a nie jedynie o Ciechocinek. Nigdy nie jest tak, że są sami młodzi lub sami powiedzmy w bardzo dojrzałym wieku.
Kuracjusze wszędzie są w różnym wieku. Bywałem w wielu sanatoriach, w różnych okresach i zawsze towarzystwo był zróżnicowane.
Oczywiście, że takie męskie "rodzynki" są "zagospodarowane" od pierwszych chwil przez obrotne panie no i później... siara. :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ