Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Uzdrowisko okiem kuracjusza.
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: Niania »

stokrotka pisze: 09 paź 2017 18:39 Nianiu! Nie ważne że ciężko było.Też momentami miałam "zadyszkę" :lol: :lol: Ważne że byłaś,widziałaś, i pokazałaś nam jak pięknie jest na górze.Trzymaj się :)
Witaj .
Dopiero dziś miałam czas by zająć się tymi fotkami z aparatu i telefonu przerzucić je do laptopa.
Jak na razie to się dobrze czuję .
Czekam tylko na wyniki ze szpitala i chcę ponownie złożyć wniosek do sanatorium.
Ja zaś planuję wrócić do Szczawnicy ale z wnukiem na wakacje.
I może pójdę tam gdzie nie byłam na Sokolice.
Pozdrawiam i miłego wieczoru.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: stokrotka »

Nianiu ! Masz jednak szczęście w życiu.Pójdziesz ,dostaniesz i składasz kolejny wniosek .Ja niestety muszę odczekać cały rok,żeby móc złożyć kolejny wniosek.Potem kolejne 3 ew. 4 lata w kolejce ,która się wydłuża z roku na rok.
Nie napisałam że nie planuję wyjazdu do Szczawnicy .Tylko że jest to wątpliwe.A to różnica.
Planować zawsze można,tylko nie wszystkie plany znajdują odzwierciedlenie w życiu.Można dużo planować ,a życie układa swój scenariusz.
Oby Twoje plany zawsze się spełniały...
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: Niania »

Witam.
Spacerkiem początkiem września po Szczawnicy -było zimno i mokro- dopiero po dziewiątym zaczęło się wypogadzać powróciło słonko.
Marku miałeś rację Szczawnica zachwyca i chce się wracać....pozdrawiam
Załączniki
IMG_20170904_101107.jpg
IMG_20170904_102141.jpg
103_1257.jpg
103_1244.jpg
IMG_20170905_090411.jpg
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: Ania52 »

Trafiłam tu i jestem zachwycona tymi pięknymi widokami.W Szczawnicy byłam w kwietniu 2017r. w Nauczycielu.Pobyt prywatny.Zwiedziłam bardzo dużo i stwierdziłam, że Szczawnica wypiękniała, ale jedna uwaga ,o wszystko trzeba dbać.W lasku(parku) obok Nauczyciela i Dzwonkówki jest fajna ścieżka zdrowia. Niestety od ostatniego pobytu bardzo zaniedbana.Dziękuję Wszystkim za piękne fotki.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: malgorzatas »

Aniu :kwiat: miło nam ze Tobie się podobają zdjęcia ...pozdrawiam Gośka...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: Hipokryt »

Niania pisze: 11 paź 2017 12:24Marku miałeś rację Szczawnica zachwyca i chce się wracać....pozdrawiam
To prawda, że chce się wracać do Szczawnicy. Czekając przypomnijmy sobie widok na to piękne miasteczko:
widok.jpg
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: bozenkagr »

Witam Wszystkich
Tak bardzo chciałam jechać do Szczawnicy, pochodzić po górach. Z ogromną przyjemnością oglądałam zdjęcia, czytałam komentarze i coraz bardziej mi przykro, że wyjazd przesunął się na grudzień. Mimo, że góry zimą są piękne, ale nie da się przejść tych wszystkich szlaków.
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za tak piękne zdjęcia, które sprawiają, że chce się być w tych miejscach. Wiem też, że postaram się jechać do Szczawnicy latem, a najlepiej jesienią.
Wracam do przeglądania zdjęć.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: malgorzatas »

Witaj Bozenko :kwiat:
Jak fajnie że po oglądnieciu zdjęć napisałaś parę słów. ..jest to bardzo miłe bo wiemy że to ktoś ogląda. ...kilka osob jest co napiszą...inni tak jak w temacie ....oceń sanatorium. ...opiszę jak wrócę i cisza....albo wkleję jak wrócę. ...
Nie wiem czym to jest spowodowane......chyba kto wkleja... :(
Pozdrawiam i życzę dalszego miłego oglądania Szczawnicy....jest co oglądać ;)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: Hipokryt »

bozenkagr pisze: 15 lis 2017 14:17(...) coraz bardziej mi przykro, że wyjazd przesunął się na grudzień. Mimo, że góry zimą są piękne, ale nie da się przejść tych wszystkich szlaków.
Dlaczego przykro? Tylko pogratulować, ze Twój wyjazd przesunął się na grudzień :) Rok temu na początku grudnia było śniegu po kolana i super pogoda na turnus! Przez pewien czas nie można było tylko chodzić po szlakach bo były zamknięte, ale potem wszystkie pagórki były dostępne w jakże pięknej zimowej scenerii. Oto przykład:
zimowy Zaskalnik.jpg
Czyż nie jest to widok jak z bajki? Jak ten szczawnicki wodospad wygląda latem wystarczy spojrzeć dwie strony wstecz
bozenkagr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 328
Na forum od: 28 lut 2014 19:38
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Zdrój i okolice w obiektywie kuracjusza

Post autor: bozenkagr »

witam
Małgosiu, Wasze zdjęcia są piękne, więc moje słowa są jak najbardziej prawdziwe... Z przyjemnością oglądałam zdjęcia, czytałam opisy.
Ja zawsze opisuję sanatoria, w których byłam. W sierpniu wróciłam z Excelsiora w Iwoniczu i oczywiście opisałam swoje wrażenia.
Marek, dziękuję za piękne zdjęcie zimowej Szczawnicy. Byłeś w Budowlanych, a może w czasie Świąt. Ciekawa jestem, czy decydować się na pobyt tam w czasie Świąt.
Wiem, że zimą też jest pięknie, aczkolwiek po górkach wolałabym chodzić jak nie są oblodzone. Ale co tam, wezmę dobre buty i w drogę :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ