Świeradów Zdrój- wspomnienia

Uzdrowisko Świeradów-Zdrój okiem kuracjusza.
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

A ja nie chwaląc się :? :oops: odwiedzę Świeradów w czerwcu :D .....i znów będzie pstrąg pod kolejką, naleśniczki , lody z malinami w Hotelu Stary Zdrój ......a wieczorkiem Bohema ......ach , też się rozmarzyłam ( a marzenia się spełniają ;) ) Całe Izery moje :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: biedroneczka »

Smużko już Ci zazdroszczę :D Świeradów... jakie cudne wspomnienia :serce: Ja będę w czerwcu w Lądku, ale do Świeradowa jest stamtąd ok.160 km, więc za daleko na odwiedziny :( ... chyba, że........ na szaleństwo nie ma rady :lol: :lol:
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: agat »

Smuga, Biedroneczka 8-) 8-)
Też Wam zazdroszczę, choć ja byłam w Świeradowie zarówno w porze letniej jak i.........zimowej. Miałam przyjemność na krótko bo na weekend w lutym w tym roku. Było pięknie a jakie widoki.

:kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Witaj A. :) Już martwiłam się gdzie zniknęłaś :( ....no a tu się okazuje że wojażujemy i czasu brak ;) :lol: :lol: :lol: a tak chwaląc się to ja sobie jadę na kuracje tam gdzie jadłyśmy właśnie te pyszne lody :D :D Biedroneczko muszę pomyśleć czy nie zahaczyć ;) o Lądek w drodze powrotnej :roll: A kiedy kurujesz się w Lądku , może terminy nam się dopasują wracam 14.06. Pozdrawiam zakręconych również Świeradowem :D :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: biedroneczka »

Smużko, będę w Lądku od 1 czerwca, więc nasze spotkanie jest całkiem realne :D Wolałabym wprawdzie zajrzeć do Świeradowa, ale to jednak troszkę za daleko z Lądka :( ... i pewnie czasu będzie za mało, zważywszy, że zabiegów będzie full, bo będę z ZUS-u.
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

No i jestem w Świeradowie :D napiszę szczerze :!: Świeradów coraz bardziej pięknieje.Wszędzie czyściutko , alejki parkowe odnowione , dużo klombów z kwiatami.Wszelkie prace drogowe na dzień dzisiejszy zakończone . W St.Lukas te nowe skrzydło częściowo oddane do użytku , chociaż jeszcze surowo wygląda ( brak tynków ) .Powstaje sporo nowych hoteli , cześć już przyjmuje gości , część w budowie .Pozdrawiam byłych i przyszłych kuracjuszy Świeradowa Zdrój :kwiat:[ obrazek zewnętrzny ] Żabkę pogłaskałam :D [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ] [ obrazek zewnętrzny ]....Kłaniamy się nisko ;) :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: ewasz »

Pięknie Smużko, pięknie :) :serce:
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: agat »

... ale się rozmarzyłam..........
i już zazdroszczę lenistwa :) :)
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Agat a to dla Ciebie ;) ...lody nadal pyszne , tym razem z musem truskawkowym :D [ obrazek zewnętrzny ]....rododendron cudny ;) [ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: ewasz »

Piękny, pełen kwiecia i ten zarąbisty kolor :roll: :)
ODPOWIEDZ